Jump to content



Jessie J - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 368
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много яко е било, страхотно направо! Жалко, че и на нея не успях да дойда, но нищо..

"WILD" явно е голям хит в България :Vishenka_05:

Да, само как пеехме :Vishenka_05:

от днес ви искам всичките фенове на Джеса! Голяма е и тва е! :kissing2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

от днес ви искам всичките фенове на Джеса! Голяма е и тва е! :kissing2:

Иначе- бан :gun_bandana: :1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-малко! :gun_bandana: 1000%20(29).gif

 

Да вметна, че добри вокалистки си беше взела. диви кат нея :D

1001764_263544340454417_949317487_n.jpg

Те винаги са тези. Уникални са :Vishenka_05: Аз да ги зяпам тях изпуснах като мина пред публиката тцтцтцт :1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивъле, пяла ли е "Big white room" ?!

Не :( Пъровото турне откриваше с нея,но от тогава не я е пяла никъде. Яд ме е също за нечовешката Mamma knows best,която също е отпаднала от програмата...Много обичам и I need this,но и нея вече никъде..то не може всичко де,ама.. :1000 (29):

 

А най-ми е странно за Crazy bout you защо никога не е пята лайф никъде...тук ако я беше забила щеше да се приеме супер според мен!

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

УОУ! СНимала е нов клип!!!

 

 

c076d834e31711e29e9622000a9f09f1_7.jpg

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

Акапела от новият сингъл.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

 

:phpgrin2: :1000 (6):

 

 

Но май най-големият й хит е "Price tag" :whistling:

 

 

Оле, а "Домино" колко беше нашумяла в БГ, не е истина.. ммного ми е любимаа.

 

 

 

 

Who's laughing now също, даже помня, че се бъзикахме с един задръстеняк в класа, казвахме си, че като пораснем той ще ни поздравява с песента :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

:phpgrin2: :1000 (6):

Но май най-големият й хит е "Price tag" :whistling:

Оле, а "Домино" колко беше нашумяла в БГ, не е истина.. ммного ми е любимаа.

 

 

 

 

Who's laughing now също, даже помня, че се бъзикахме с един задръстеняк в класа, казвахме си, че като пораснем той ще ни поздравява с песента :D

"Domino" е най-големият хит на Джеси. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен "Price tag" е най-големият й хит и песента, която я направи известна. Бях много изненадан, когато на концерта каза, че "Nobody's perfect" я е направила популярна. "Wild" не ми харесваше, когато излезна, но вече не мога да си я избия от главата. Най-силната песен за годината до този момент! Няма ли да я промотира малко в Америка или си я гласи само за европейски сингъл?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучи яко. :Vishenka_05:

 

"Price tag" е най-големият хит на Jessie в БГ!

"Wild" яко се върти по БГ радиата. :girl_witch:

 

 

Според мен "Price tag" е най-големият й хит и песента, която я направи известна. Бях много изненадан, когато на концерта каза, че "Nobody's perfect" я е направила популярна. "Wild" не ми харесваше, когато излезна, но вече не мога да си я избия от главата. Най-силната песен за годината до този момент! Няма ли да я промотира малко в Америка или си я гласи само за европейски сингъл?

 

Досега само "Domino" е влизала в Топ 10 на Billboard Hot 100 и е най-продаваната й песен отвъд Океана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен "Price tag" е най-големият й хит и песента, която я направи известна. Бях много изненадан, когато на концерта каза, че "Nobody's perfect" я е направила популярна. "Wild" не ми харесваше, когато излезна, но вече не мога да си я избия от главата. Най-силната песен за годината до този момент! Няма ли да я промотира малко в Америка или си я гласи само за европейски сингъл?

Така ли каза? :dontgetit: Аз не и разбирах много,едно че английския ми не е много добър,а то и едвам я чувах,кажи още нещо ако се сещаш което ти е направило впечатление като казано. беше много забавна като цяло.

 

Защо не пее Crazy bout you не разбирам :gun_bandana:

 

П.П И за мен Price tag и е най-големият хит тук а и като цяло,аз от тази песен разбрах за нея :Vishenka_05:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не :( Пъровото турне откриваше с нея,но от тогава не я е пяла никъде. Яд ме е също за нечовешката Mamma knows best,която също е отпаднала от програмата...Много обичам и I need this,но и нея вече никъде..то не може всичко де,ама.. :1000 (29):

 

А най-ми е странно за Crazy bout you защо никога не е пята лайф никъде...тук ако я беше забила щеше да се приеме супер според мен!

 

Греда.Има нещо в тази песен..

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

Страхотен кавър на песента на Крис Браун,която в оригинал никога не ми е правила особено впечатление,но сега я преоткрих :Vishenka_05:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песееееееен! От концертa оня ден....най-накрая жестоко истинско RnB!!! Звучи страхотно

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

мамка ти Джесо направи поне една песне която да не ме попилява от първо слушане,изрод такъв! :helpsmilie:

 

 

междувременно разбрах че участва в саундтрака на новият филм за някав супер герой,забравих как се казваше,но е поредна част :1000 (29): нейната песен се казва Hero

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Square One с по-добро качество...баси песента, от 2:57 натам настръхвам...дано да звучи толкова силно и студиината,защото лайф каквото и да изпее все е сила.

 

 

 

 

Тук може да гледате концерт на живо в момента

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък лилава...за първи път да не ме накефи :1000 (29): Дано се отмие по-бързо хахах

 

1075877_270412743100910_625735554_n.jpg

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен не ме кефи така, искам си я вече с дълга косичка! :girl_cry2:

 

Много яки снимки качва в инстаграма си. :Vishenka_05:

http://instagram.com/p/b1imsqw0b_/

http://instagram.com/p/b1iTduQ0bm/

http://instagram.com/p/bw1fKuw0cC/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Красота :Vishenka_05:

 

аз си мислех че един клип и вече ще си пусне косата,ама явно не и е писнало :1000 (29): Какво ти е мнението за Скуеър уан,нищо не казваш :gun_bandana:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...