Jump to content



Jessie J - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 368
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хорааа, първата песен, която чух от новия албум е "Breathe" и съм шокиран просто. Уникална песен е, дано е следващият сингъл. Даноооооо!!!

 

Сега си изтеглих албума и ще го преслушам няколко пъти и ще дам мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента тече представянето на песните на Айтюнс фестивал. Нямам търпения да чуя лайфове :phpgrin2:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето го. Страхотен концерт,ако някой го намери за теглене да дава :Vishenka_05:

 

 

 

 

 

А ето и отделно песните от албума които представи. С Бранди са страхотни!

 

 

 

 

 

 

 

 

- тая песен толкова ме кефи на куплетите,ама припева ебава всичко :gun_bandana:

 

 

 

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джеси участва в новото (май) парче на Dizzee (единят от Wild)

 

 

 

 

 

 

 

Не знам дали не и е подменяно аудито на второто,много странно ми звучи гласа и..

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Eдно от най-невероятните изпълнения които съм чувал някога изобщо..

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е любимия християнски химн и съм чувал доста по-добри изпълнения, но и това хич не е лошо :)

Сподели някое

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучи брутално!

Имам предчувствието че нея я гласи за следващ сингъл...ама аз искам Breathe :gun_bandana:

 

Турнето и започна,eто откриването :helpsmilie: :notworthy:

 

 

 

 

Пускайте от 1:20 за да пропуснете крясъци..

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей ама как познах че Тъндър ще е новият сингъл...

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Mного готин лайф на Sexy Lady

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът е страхотен, първата песен, която чух от новите беше Excuse My Rude (още преди да излезе албума) и страшно много се зарибих :phpgrin2: Всички песни много ми харесват, като фаворити може би мога да посоча Excuse My Rude, Sexy Lady, Harder We Fall, I Miss Her, Breathe, Thunder, Gold, Hero, Magnetic. Доволен съм от избора на Thunder за следващ сингъл. В момента съм в процес на изучаване на по-старото й творчество. :D Кефи ме каква е луда и непринудена, много ми харесват поведението и пеенето й по концерти от клипчетата, които публикувате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готина мултимедия по време на Harder we fall...точно такива безгрижни картини ми изникват в главата като я слушам.

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Lyric video на Tunder.

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

3 страхотни видеа от турнето

 

 

Най-яката песен просто..

 

 

 

 

Daydreamin няма такова удоволствие сигурно да я слушаш на живо,все едно си в някъв негърски мюзикъл,страхотно е

 

 

 

 

Всички интрота

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотни изпълнения, както винаги! Интротата са много интересни, най-много ми хареса това с клиповете от различни етапи на живота й. Много добре е измислено.

 

Дано "Breathe" и "Square One" бъдат сингли!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...