Jump to content



Jessie J - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 368
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не се и съмнявам в Джеса, обаче ще ги чуя утре. Не искам с кофти настроение да ги слушам за първи път. :gun_bandana: 1000%20(29).gif

Ее що бе мило,кой та ядоса :1000 (29): ..пускай тъкмо ше ти се оправи :1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее що бе мило,кой та ядоса :1000 (29): ..пускай тъкмо ше ти се оправи :1000 (29):

Кой ли не. 1000%20(29).gif

Май всички са се наговорили в купом да ме ядосват. :gun_bandana:

 

Обаче си прав. Джеса я харесах в един ужасен за мен период и слушайки нейната музика минах много по-лесно през него.. 1000%20(33).gif1000%20(19).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заклевам се, във видеото с I don't want to miss a thing все едно гледах Пинк и едва като започна да пее осъзнах, че е Jessie J :1000 (29):

Тва ли ти направи най-голямо впечатление от видеото? :mf_surrender: Както казах на Минчо-подобни сравнения ги правят единствено хора,еднакво незапознати с творчеството и имиджа и на двете. Да,прилича на Пинк,защото е с къса руса коса и е шантава...сигурен съм,че ако Гага се обръсне и изруси,ще прилича на Пинк също толкова,колкото и Джеса

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая як лайф на Excuse my rude...смазва! Импровизацията на 1:40 си я връщах няколко пъти,мноого яко го прави тва :1000 (29): :Vishenka_05:

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва ли ти направи най-голямо впечатление от видеото? :mf_surrender: Както казах на Минчо-подобни сравнения ги правят единствено хора,еднакво незапознати с творчеството и имиджа и на двете. Да,прилича на Пинк,защото е с къса руса коса и е шантава...сигурен съм,че ако Гага се обръсне и изруси,ще прилича на Пинк също толкова,колкото и Джеса

Светулке, слушам Пинк от 2001 година след песента и Get the party started. Смея да твърдя, че съм повече от добре запознат с нейното творчество. ;) Просто бях заредил видеото отдавна без да го пускам и без да се замислям какво е на екрана натиснах play. Осъзнах, че това не е Пинк едва като започна да пее, което си има обяснение и във факта, че не бях особено концентрирам върху това, което гледам, но все пак е смешно.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Светулке, слушам Пинк от 2001 година след песента и Get the party started. Смея да твърдя, че съм повече от добре запознат с нейното творчество. ;) Просто бях заредил видеото отдавна без да го пускам и без да се замислям какво е на екрана натиснах play. Осъзнах, че това не е Пинк едва като започна да пее, което си има обяснение и във факта, че не бях особено концентрирам върху това, което гледам, но все пак е смешно.

А,добре,аз помислих че и ти като Минчо я изкарваш копирачка на Пинк :gun_bandana: :1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

Целият концерт от Рио в HD

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

Целият концерт от Рио в HD

Снощи си го изтеглих от Замунда и много и се накефих.Като изключим облеклото и косата,всичко е супер.

Албума също е страхотен,но като цяло смятам,че е по-слаб от предния.Въпреки,че то и първия в началото не ме впечатли,но в последствие почти всички песни ме зарибиха.И все пак Who You Are си остава ненадмината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога и не мога да възприема начина й на обличане.. И косата..

Последната клипирана песен също не мога да изтърпя.

Но почти всички други са ми супер любими и съм голям фен.

Може ли от друго място live-a на excuse my rude, че тук е "частен". :D


Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли от друго място live-a на excuse my rude, че тук е "частен". :D

 

 

Дано не го изтрият и тва..

 

Невероятен кавър на I knew you were Troble- Taylor Swift :helpsmilie: Много ме кефи как всички кавъри които е изпявала,оригиналните изпълнители никога не биха могли да си ги изпеят толкова добре :1000 (29): (изключвам Уитни,светла и памет)

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумчето го врътнах 3-4 пъти и много ми допада. :girl_witch: Когато харесах Джеса не се надявах, че е толкова пеещ пич и има толкова голяма любов към музиката, нещо като бонус ми дойде.1000%20(29).gif

Този стил, който е вкарала в новия албум мога да кажа, че ми е любим. Супер много ѝ приляга. :Vishenka_05:

Любима песен все още не мога да определя, но може би най-много се зарибявам по "Square one", "I miss her" и "Thunder".

 

Вече нямам търпение да си го закупя. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли кавъри на Бионсе? :1000 (29):

 

Ооо тва ще е велико,дано се случи някога :phpgrin2:

Албумчето го врътнах 3-4 пъти и много ми допада. :girl_witch: Когато харесах Джеса не се надявах, че е толкова пеещ пич и има толкова голяма любов към музиката, нещо като бонус ми дойде.1000%20(29).gif

Този стил, който е вкарала в новия албум мога да кажа, че ми е любим. Супер много ѝ приляга. :Vishenka_05:

Любима песен все още не мога да определя, но може би най-много се зарибявам по "Square one", "I miss her" и "Thunder".

 

Вече нямам търпение да си го закупя. :gun_bandana:

Видя лиииииииииии :Vishenka_05:

 

Обложката е МЕГА

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да намеря мп3 на Unite която е от делукс изданието,някой ако срещне,да дава,само тя остана.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

нещо го няма

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Aй сиктир де, я виж тука

 

Цък

 

Мерсиии :Vishenka_05:

 

Доста тъпа песен иначе :1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано следващия й сингъл е Breathe . Дано, дано, даноооо!

+ 1

 

Вижте с кво яко видео са я пуснали в бокса,като официално е

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...