Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Може ли линк за "Люби, люби", "Бая папая", "Детектив", "Могла съм" и "Богиня" на Кралица Милица?

@pinkprincess в теб ми е надеждата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли линк за "Люби, люби", "Бая папая", "Детектив", "Могла съм" и "Богиня" на Кралица Милица?

@pinkprincess в теб ми е надеждата.

Мисля, че е целият албум.

http://dox.bg/files/dw?a=46e9dbd786

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегахит не е била, но е много хубава песен.

Все пак не е като на Карлеуша тупалките. :1000 (33): :notworthy:

 

Жалко че Nova religija не стана мегахит като Инсомниа. Иначе това е от финала на регионалния Голям Брат (участници от всички ЕxYu републики) през 2011г. където ЈК промотира песента. тогава и Севе промотира Брад Пит и уцели на мега-голям хит за разлика от ЈК.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, сигурно и тя не е очаквала "Uspomene" да стане хит. Така или иначе двете песни са страхотни! "Litar vina" особено с тези тромпети ми пълни душата. :cheers: :1000 (29): Сашка е голяма! :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, сигурно и тя не е очаквала "Uspomene" да стане хит. Така или иначе двете песни са страхотни! "Litar vina" особено с тези тромпети ми пълни душата. :cheers: :1000 (29): Сашка е голяма! :phpgrin2:

 

Не знам дали е очаквала, но след като пуснаха дуета два месеци по-късно след като беше готов и плануван за февруари може би са очаквали Uspomene да пожнее успеха на предните мега-гига хитове. Това е първото парче което показва че не всичко изпято от устата и' става хит. А дуета им е много просечен, по нищо не се различава от другите масово излязали песни. Но пак повтарям че съм сигурен че ще избухне с албума. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Katarina Gruijc щеше да пуска албум ?

Чака Прийовичка ли ???

 

Не знам какво става, тя като знаеш по принцип си бави нещата. Иначе всички песни били от Дамир, текстовете от различни текстописци.

Писаха че Танчето Савич планувало албум да пусне сега за лятото но оставило за есента, страхувала се от Александра. Дара обаче казва че не се страхува, излиза албума и' около 25-ти този месец.

 

Да си припомним този хит от лятото 2009.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

18582019_10154866408419317_6716269465427390901_n.jpg

 

Да разкаже някой интервюто, че не знам дали в България ще има отпечатка.

 

Тук трябва да го качат цялото.

https://m.facebook.com/ceca.sloforum/?__tn__=C

 

Или на РД на Анастасия :3fdb8960598fa63e:

Май, май така ще стане.

 

Ceca Ražnatović ekskluzivno iz Crne Gore prenosi utiske o svom anđelu i ističe kako joj je samo ljubav važna, a moć i novac ne

 

Ceca-web.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога излиза, песните звучат много обещаващо.

И на мен ми звучи обещаващо. Амиии... не знам и аз точно. Скоро. На Зорица албумът и той предстои, тя бая го проточи.

Доста албуми като цяло тая година, и то още в първата й половина.

 

още една нова песен от Бане-то. Много са му добри. Особено Jos si tu и Zena bez morala. Страхотно бъдеще го очаква този певец, ако продължава все така.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...