Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

123.jpg

:o :o :o

 

Братята от Парови са много приятни, но с такива курвентии са се хванали :mf_surrender: Убеден съм, че всички са там за да си вдигнат тарифата. Само Ева Ривас е там, щото няма къде другаде да иде :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Братята от Парови са много приятни, но с такива курвентии са се хванали :mf_surrender: Убеден съм, че всички са там за да си вдигнат тарифата. Само Ева Ривас е там, щото няма къде другаде да иде :1000 (29):

 

Весна Ривас мислиш. Иначе Ева Рас е царица също като и Мая Волк. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Братята от Парови са много приятни, но с такива курвентии са се хванали :mf_surrender: Убеден съм, че всички са там за да си вдигнат тарифата. Само Ева Ривас е там, щото няма къде другаде да иде

Миляна Кулич ми е най-забавна!Аналог на нашите тризначки, но е тъпа колкото трите взети заедно хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миляна Кулич ми е най-забавна!Аналог на нашите тризначки, но е тъпа колкото трите взети заедно хахах

 

Медуза беше най-интересна, жалко че толкова рано я изгониха.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана и Вики жертвите на тазигодишните ПЗ и ЗГ.

Защо не оставят на мира жената? Баба Зорица и драгоценното й мъжле има ли някой, с когото не са се изпокарали освен с кума Шабан трилера, който е най-скучен в цялото жури? Ми всеки говори и гласува както намери за добре. Изгониха толкова добри участници като Станимир и оставиха някакви шоумени... Нищо не разбират от музика. В половината от случаите са с грешна представа, обаче си налагат мнението. А Дара не знам защо са я поканили. Мая вдига рейтинга. Дара повтаря като папагал след Шабан, но ако й го кажат, ще ги смаже, а Драгана понеже е добра и номерът може да мине. Иначе на Дарка новите песни са супер, само че не ги промотира в подходящия момент и по правилния начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...