Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Драгана и Вики да направят дует за душманите в живота. :1000 (29):

След "Нек пукну душмани" и "Он и она" й стига. :lol: А и нещо в последната емисия се изпокараха всички. Специално Зорица с всички се е драпала. Александра Радович даже я разплака и Сашка беше казала: "Злобата й като няма къде да излезе, започва да плаче". Ххаха, скандални бяха, не колкото Звезде гранда, но там съм гледал много малко епизоди, защото нямах време и за тях, а и наистина ме заболяваше главата от крясъците на Карлеуша.

А между другото, само на мен ли Саша Попович ми е неприятен?

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попович винаги е бил супер неприятен гном, не искам да знам какво е да ти е шеф.

 

 

Оля се е завърнала, дано има много успехи, много е сладка:

 

Преди това имаше много яки песни

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЗГ много помогна на Карлеуша хората да си променят мнението за нея в положително, и като персона и като певица.

Саша Попович голям бизнисмен в музиката, просто няма му равен. Знае в рамки на бизниса и да прости, не е малко да си прегазиш егото.

Наташа Беквалац с нов сингъл скоро.

 

Елена Китич и Миле Китич записали дует.

 

Четете как Весна е снимала албуми през 1980-те с милионски тиражи, Лепа Лукич станала певица на 1986г. а всички останали композитори не искали да и' пишат песни преди това и как Рада и Бане извисили този композитор. Кажете ако трябва превод.

http://scandal.rs/vesti/sok-intervju-kako-...e-lukic-kemisa/

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Звезде гранда Карлеуша спомена, че един от участниците - Боян, изглежда като млада версия на Азис. Въобще, Азис е доста коментиран и при тях - в Пинкове звезде скоро пяха "Хабиби" и истерията беше голяма дори сред журито, та се сетих да питам в тая връзка - Роби, Азис ли е най-популярен от българските певци в Сърбия в момента, имаш ли инфо? Преди години бяха Рени и Глория, в някои от последните години - Андреа, а сега Азис доста е дръпнал, тепърва ще се прочува и покрай дуета с Йеца, но ми е интересно все пак. Изглежда, доста знаят за нас и ни следят, но не си признават, шовинистите. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Звезде гранда Карлеуша спомена, че един от участниците - Боян, изглежда като млада версия на Азис. Въобще, Азис е доста коментиран и при тях - в Пинкове звезде скоро пяха "Хабиби" и истерията беше голяма дори сред журито, та се сетих да питам в тая връзка - Роби, Азис ли е най-популярен от българските певци в Сърбия в момента, имаш ли инфо? Преди години бяха Рени и Глория, в някои от последните години - Андреа, а сега Азис доста е дръпнал, тепърва ще се прочува и покрай дуета с Йеца, но ми е интересно все пак. Изглежда, доста знаят за нас и ни следят, но не си признават, шовинистите. :D

 

Той не продължи в полуфиналът. Иначе всеки свързва БГ с Азис. Рени я знаят от ЕxYu републиките като българската певица която пееше в Гранд, дуетите и' с Ера и Крмак. Иначе Андреа не е имала хич медиино внимание, едино Pozovi me стана хит, нищо особено. За Глория не знам, нямам си претстава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той не продължи в полуфиналът. Иначе всеки свързва БГ с Азис. Рени я знаят от ЕxYu републиките като българската певица която пееше в Гранд, дуетите и' с Ера и Крмак. Иначе Андреа не е имала хич медиино внимание, едино Pozovi me стана хит, нищо особено. За Глория не знам, нямам си претстава. :3fdb8960598fa63e:

Противоречиво е да ни свързват с Азис - всички знаем причините, едва ли е най-добрият пример, но пък поне има глас. Не се учудвам, че именно той представлява интерес. Дано да пее на живо, ако участва в техни издания. Сега е заприличал на мъж, по-точно на джихадист - което е ужасно, не знам дали Карлеуша е наясно с женските му превъплъщения от едно време, но съм убеден, че от тогава го знаят. А "Хабиби" направи фурор. Каква бе тая песен...

Рени можеше да се завърне, защото още от едно време повтаря колко по-оценявана се е чувствала в Сърбия. Даже на едни награди на НФ за "успехи зад граници" каза, че си пожелава някой ден да вземе приз и за успех в България и падна голям смях. Просто тя заради мъжа си не успя да балансира нещата - изисква завидна и шизофренична дори концентрация да успяваш в две държави, ама тогава успяваше. Сега... не мисля.

За Глория знаят - заради кавърите, които направиха по нейни песни. Дадо Полумента я кавърдиса също. И покрай "Кръговрат", разбира се.

Значи влиянието на Андра в Сърбия е силно пресилено, се оказа... А Пепа Секса хах?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Противоречиво е да ни свързват с Азис - всички знаем причините, едва ли е най-добрият пример, но пък поне има глас. Не се учудвам, че именно той представлява интерес. Дано да пее на живо, ако участва в техни издания. Сега е заприличал на мъж, по-точно на джихадист - което е ужасно, не знам дали Карлеуша е наясно с женските му превъплъщения от едно време, но съм убеден, че от тогава го знаят. А "Хабиби" направи фурор. Каква бе тая песен...

Рени можеше да се завърне, защото още от едно време повтаря колко по-оценявана се е чувствала в Сърбия. Даже на едни награди на НФ за "успехи зад граници" каза, че си пожелава някой ден да вземе приз и за успех в България и падна голям смях. Просто тя заради мъжа си не успя да балансира нещата - изисква завидна и шизофренична дори концентрация да успяваш в две държави, ама тогава успяваше. Сега... не мисля.

За Глория знаят - заради кавърите, които направиха по нейни песни. Дадо Полумента я кавърдиса също. И покрай "Кръговрат", разбира се.

Значи влиянието на Андра в Сърбия е силно пресилено, се оказа... А Пепа Секса хах?

 

Пепа Секса никой не я знае, значи буквално никой. Може би пияниците по кафаните където пее. Тази песен Паре, паре нито съм я засичал по някой музикален канал нито нищо.

Андреа можеше много да просперира ако си направеше песните на Кости на сърбски език а тя позволи Кости да си ги продаде на Сандра Африка и на други певици които си направиха хитове. Това е най-голямата грешка на Андреа.

Македонските певици/певци които са известни в останалите ЕxYu републики, винаги правят албумите/песните си на два езика = сърбски и македонски, и Андреа можеше така но вече е минало. Тоше все така правеше.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Глория знаят и по-малко, отколкото за Андреа и Галена. И то са някакви единични хора, които отчасти слушат и бг фолк.

Тотална грешка от нейна страна, че не направи нещо по-въпроса. Трябваше още дуети, трябваше да гостува в някои предавания, да я поканят там с Миле Китич, нали и с Марта Савич уж са приятелки, да изпеят Ледена кралица заедно, покрай Луна тогава трябваше да се отърка да попита за някаква покана. Та те сърбите дори не знаят, че на Мина "Starij covek", която е най-големият ѝ хит, е българска песен, пък камо ли, че е на Глория.

Много е зле...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те обикновено всички знаят че българските певици крадат сърбски песни и нормално е да помислиш че сърбските песни са оригинал. И аз така мислех че Глора е кавърдисала Stariji covek преди да се регна в форумите. :3fdb8960598fa63e:

 

А тези ? :3fdb8960598fa63e:

 

пс. Тази на Мина с Jelena(oт група Зана) ми е много фаввв :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говорех и за изпълнителите, не само за тамошната публика. В смисъл самите певци си знаят при нас кой кой е, но интересно защо се правят на важни и не признават нищо и никого. Шабан например в една от последните емисии на Пинкове каза, че знае за Азис и че се имат... та дори и че много му харесва българската музика, което е похвално. Но жените от големите имена се правят на интересни. Харесвам ги много, ама съм против ние да ги подгряваме, особено имена като Глория. За нея няма как да не знаят, защото са я и крали някои техни представители. А за публиката... срещал съм коментари на сърби под клипове на Глория. Дори "Кръговрат" е по-гледана, качена от сръбския канал."Старий човек" и там другите кражби на Мина от Глория имат милиони гледания, докато на Глория в Българя са забравили "Илюзия" и "Добре дошъл", а бяха хитове едно време. Дори за "Ледена кралица" говорят, че е е песен на Азис. Глория няма против това явно, след като даже на собствения си концерт го обяви за най-големия... Смотанячка, не си знае цената. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаехте ли че Драгана е платила първия албум на Карлеуша.

 

ЈК : Pre skoro dvadeset godina, kada sam počinjala karijeru, sa nepunih 16 godina, bila je jako teška situacija. Balkan je goreo u ratnom plamenu, a ja sam te '95. snimila prvi album. Moja majka je pozajmila pare za to od Dragane Mirković. Da! Dragana Mirković mi je pozajmila pare za prvi album ali sam posle Dragani vratila novac.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси му снима най-скъпия клип?

Звучи някак си несъвместимо. :1000 (29):

Ми не знам, сигурно режисиора на Енрике Иглесиас, които режира миналогодишните му клипове е по-евтин :3fdb8960598fa63e:

 

 

Севе подкрепя майките, препяла песен на Джордже Балашевич

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...