Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

В петък излиза новия (първ) албум на Николия.

С колко нови песни?

 

Много добра интуиция имам. :1000 (19):

http://www.svet.rs/nas-svet/estrada/hit-u-...nom-islamovicem

Дали няма да й е най-големият хит досега? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С колко нови песни?

 

О не знам. Но предполагам че всички ще ги пуснат или в ТOXIC или в IDJ play. Казва че била "вредна трудница".

Иначе Лепа Брена тази вечер в Сараево (Зетра) ще получила награда за животно дели и ще пяла микс от 16 минути, не знам за какви награди се работи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танчето в финансова криза! Върща се на село, при маика си! (Така е след като напусна Гранд, сега Саша няма да и дава пари :3fdb8960598fa63e:)

 

http://www.svet.rs/nas-svet/estrada/udaril...e-vraca-na-selo

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо толкова певици напуснаха Гранд от какво не са доволни? Даже не знаех, че Таня Савич е напуснала.. :mf_surrender:

 

Не че не са доволни, а просто искат да не дават процент на Гранд ( за певците/певиците които станаха звезди благодарение на Звезде Гранда) а другите просто намериха по-добри условия в Пинк, конкуренцията ражда плодове, там няма емоции - както казват. Това е шоубизнес. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Александра П. и' намерила ново момче на Анастасия Ражнатович, някои кошаркар, френд на Филип, 11 години по-стар от Анастасия :3fdb8960598fa63e:

Прийович - кралица! Много ме кефи как се хвана със сина на Брена и се намърда в компанията на дъщерята на Цеца. :phpgrin2: :3fdb8960598fa63e: От някво село, до къде стигна... Да намира гаджета на Анастасия. :1000 (33): :1000 (29): :1000 (29):

 

Новият на Анастасия нещо не ми харесва. Костадин беше по-як от него. Тя явно следва примера на майка си - досега всичките й гаджета са с няква сериозна разлика в годините... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Александра нямаше ли да пуска нова песен, к'во стана?

Щеше уж септември. После септември постна снимка от студиото как записва с Braja и Srki Boy. И оттогава май няма нова информация. :scratch: Само пишеше, че ще се казва "Сенке".

 

И аз искам да излиза вече. Интересно ми е кво ще пусне след 2-та мегахита. :jump:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щеше уж септември. После септември постна снимка от студиото как записва с Braja и Srki Boy. И оттогава май няма нова информация. :scratch: Само пишеше, че ще се казва "Сенке".

 

И аз искам да излиза вече. Интересно ми е кво ще пусне след 2-та мегахита. :jump:

 

3-те :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Александра и силикон си сложи, и момчето си промени, и живота и се смени. Така беше и с Танчето преди 12 години, но ето след 12 години отново се върща там от където търгна. Дано Александра има повече късмет и ум. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Журито нещо почна много да си опонира, интересно стана.

Дара Бубамара много плоско мислене има, спори за глупости или неща дето е недоразбрала. И като оценява имам чувството че гледа само външния вид и коя песен пееш, те затова водещия вече я бъзика за песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дара Бубамара много плоско мислене има, спори за глупости или неща дето е недоразбрала. И като оценява имам чувството че гледа само външния вид и коя песен пееш, те затова водещия вече я бъзика за песните.

 

То се знае че Дара е сложена там само да се кара и да предизвиква скандали за да е интересно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То се знае че Дара е сложена там само да се кара и да предизвиква скандали за да е интересно. :3fdb8960598fa63e:

Зорица и тя се прави на важна. И като вземе да си слага разни великденски венци на главата, става на клоун. Никога не е могла да се облича.

Драгана е най-адекватна за цялото жури. Александра си е ок, ама няма наблюдения над изворната музика и много я нападат журито. Шабан ми е излишен. Винаги един такъв полузаспал, бавен и мазен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...