Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

 

Както казах в друга тема - само Цеца и Драгана да идват вече. Последните концерти на Весна и ето сега на Китич те си бичат на плейбек и си мислят, че сме риби. Брена също пя 3-4 песни на лайв запис на концерта си тук.

 

Гага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата седмица сборния на Шабан, Весна, Синан и Стоян всички бяха на живо с оркестъра. Всеки пя по 1 час изцяло на живо, дори и Весна, като се представи изключително. Само Синан Сакич беше малко подпийнал, но не попречи да се раздаде на песните си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По каква причина TOXIC има два канала в тубата ???

 

https://www.youtube.com/channel/UC9mJf7HQk5TFRm4Uts41vMw

 

https://www.youtube.com/user/ToxicWorldTV

 

Не знам и аз това се чудя вече по-дълго време.

 

Има и LIVE stream - https://www.youtube.com/watch?v=25DtB1iHTyg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не казва за концерта на Цеца в лондон как е минал вчера? Някой присъствал ли е там да раздуха клюките?

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.hellomagazin.rs/domace-vesti/16...sve-rizikovala/

 

Какво не му харесаха на това момче, супер приятно пее.

 

Tanja Nikolic Cukic също бе супер добра и скандална. Александра е много скопена в оценките си за участниците понякога.

Не е ли поп и някакъв строго регламентиран стил, не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://epicenter.bg/article/Tsetsa-vee-bal...on-/112369/10/0

 

Изпращам ви и инфото, което аз събрах. Много се радвам, че ще снима тази песен. Любимата ми

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.hellomagazin.rs/domace-vesti/16...sve-rizikovala/

 

Какво не му харесаха на това момче, супер приятно пее.

 

Tanja Nikolic Cukic също бе супер добра и скандална. Александра е много скопена в оценките си за участниците понякога.

Не е ли поп и някакъв строго регламентиран стил, не става.

И мен ме дразни как пускат някакви слаби и непреспективни, а режат някои наистина добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що си я смятал за кръчмарка? Заради гласа ли?

Ами цялото ѝ излъчване, песните ѝ са с по-изворно звучене, особено на живо пък звучат супер народно. И гласът ѝ от трите легенди (Лепа Брена, Цеца и тя) е най-дразнещ. Аз лично не мога да я слушам повече от 10 минути - просто ми идва too much. Но не мога да призная, че има страхотни песни и се ползва с голямо уважение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами цялото ѝ излъчване, песните ѝ са с по-изворно звучене, особено на живо пък звучат супер народно. И гласът ѝ от трите легенди (Лепа Брена, Цеца и тя) е най-дразнещ. Аз лично не мога да я слушам повече от 10 минути - просто ми идва too much. Но не мога да призная, че има страхотни песни и се ползва с голямо уважение.

Ами излъчването й е такова в последните години едва, и то не във всяка песен и клип. Не знам дали знаеш, но 90-те беше супер слаба, танцуваше в много видеа, правела е брутални концерти в Сърбия - сценография, хореография, пеене. Вече не отричам, че от 2000-та насам е ерата на Цеца, то е ясно - стадиони, чудесии. Драгана се заби в Австрия със семейството си и малко неглижира кариерата, но пък не я е оставила съвсем - ето, концертите в Арена Белград и Сава център. Сега пък е в жури на Пинкове звезде. Има и страхотни поп песни и много нежни балади. Мен пък нейният глас от на трите най ми харесва. Въпрос на вкус.

Не знам, поне за мен не е тип Ивана, не че Ивана е лоша, но при нея си ги има кръчмарските напеви и подвиквания, просто е по-грубичка.

На Цеца кога излизат клипът и само върху тази песен ли ще е? С на Весна албумът какво се случва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами цялото ѝ излъчване, песните ѝ са с по-изворно звучене, особено на живо пък звучат супер народно. И гласът ѝ от трите легенди (Лепа Брена, Цеца и тя) е най-дразнещ. Аз лично не мога да я слушам повече от 10 минути - просто ми идва too much. Но не мога да призная, че има страхотни песни и се ползва с голямо уважение.

Ами излъчването й е такова в последните години едва, и то не във всяка песен и клип. Не знам дали знаеш, но 90-те беше супер слаба, танцуваше в много видеа, правела е брутални концерти и клипове - сценография, хореография, пеене. Вече не отричам, че от 2000-та насам е ерата на Цеца, то е ясно - стадиони, чудесии. Драгана се заби в Австрия със семейството си и малко неглижира кариерата, но пък не я е оставила съвсем - ето, концертите в Арена Белград и Сава център, има си албуми и телевизия. Сега пък е в жури на Пинкове звезде. Има и страхотни поп песни и много нежни балади. Мен пък нейният глас от на трите най ми харесва. Въпрос на вкус.

Не знам, поне за мен не е тип Ивана, не че Ивана е лоша, но при нея си ги има кръчмарските напеви и подвиквания, просто е по-грубичка.

На Цеца кога излизат клипът и само върху тази песен ли ще е? С на Весна албумът какво се случва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия дни преоткривам "Nevinost", разкошна е.

Сеньоре, ако хвана пак "Трепни" в мое присъствие, ще запиша специално за теб. Бая хит стана у нас това парче. Това е показателно на българинът какви отсвири му се слушат, искаме си балканското. Още като излезе албумът, точно това парче ме грабна и знаех, че няма да остане сред незабелязаните. А, интересно, в Сърбия по принцип съвсем други песни се открояват. Но след Бела циганка и Кило горе Цеца се отчете с хит на родна територия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия дни преоткривам "Nevinost", разкошна е.

Сеньоре, ако хвана пак "Трепни" в мое присъствие, ще запиша специално за теб. Бая хит стана у нас това парче. Това е показателно на българинът какви отсвири му се слушат, искаме си балканското. Още като излезе албумът, точно това парче ме грабна и знаех, че няма да остане сред незабелязаните. А, интересно, в Сърбия по принцип съвсем други песни се открояват. Но след Бела циганка и Кило горе Цеца се отчете с хит на родна територия.

Хаха, добре. Нямам търпение да се прибера декември, за да видя избухването. :Vishenka_05:

 

Иначе от "Пиле" насам не беше виждала такъв хит в България. Определено "Трепни" помага много да продава билетите и във Варна, и във София. Иска ми се преди този в София да е на гости при Слави и най-сетне да пее нещо с бенда. Засега колкото пъти е била, все е на плейбек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе от "Пиле" насам не беше виждала такъв хит в България. Определено "Трепни" помага много да продава билетите и във Варна, и във София. Иска ми се преди този в София да е на гости при Слави и най-сетне да пее нещо с бенда. Засега колкото пъти е била, все е на плейбек.

 

Повтаря се историята от 2006г. когато Громът беше по-голям хит от Пилето а в БГ беше обратно, сега е така с Аутограм и Трепни. :3fdb8960598fa63e:

пп. Славица Чуктераш днес е родила момиченце - Виктория се казва. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повтаря се историята от 2006г. когато Громът беше по-голям хит от Пилето а в БГ беше обратно, сега е така с Аутограм и Трепни. :3fdb8960598fa63e:

Ние тук като цяло предпочитаме различни неща от сърбите, доколкото знам например най-големите хитове на Драгана тук изобщо не са най-големите ѝ в Сърбия.

 

Иначе Лепи громе мой също беше голям хит и тук, наедно с Пиле, но сега май само Трепни властва. От предната ера Име и презиме също стана известна, но хит не беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повтаря се историята от 2006г. когато Громът беше по-голям хит от Пилето а в БГ беше обратно, сега е така с Аутограм и Трепни. :3fdb8960598fa63e:

пп. Славица Чуктераш днес е родила момиченце - Виктория се казва. :Vishenka_05:

Ooo много я харесвам Славица! Браво.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние тук като цяло предпочитаме различни неща от сърбите, доколкото знам например най-големите хитове на Драгана тук изобщо не са най-големите ѝ в Сърбия.

 

Иначе Лепи громе мой също беше голям хит и тук, наедно с Пиле, но сега май само Трепни властва. От предната ера Име и презиме също стана известна, но хит не беше.

 

И с песните на Весна е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с песните на Весна е така.

Аз на Весна на прима виста се сещам само за "Казни ме", "Сто живота" и разбира се, най-великата сръбска песен, "Йорговани".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...