Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

:Vishenka_05:

А Тодорович нямаше ли и тя да изкарва албум? Май последната й песен е от Пинк Фестивала... :mf_surrender:

 

JK забрави, че е певица. ;d

 

Даа, Тодорович максимално използва популярноста на мегахитовете и Три чаше и Златото, които вече 2-3 години я хранят.

И мен ме много дразни. Последно което тя потвръди в интервю беше това :

Милица Тодорович имала готови 9 нови песни. Дуета с Розга бил записан още клип да заснели а първо ще пускала самостоятелна песен която се казвала "Cure privode"

А за ЈК е банално вече да се коментира очакването на нови песни, тя забранява журналистите да я питат кога ще пуска албума :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щеше, (те когато казат септември, означава декември, има много такива примери :1000 (29): )но сигурно журирането и е променило плановете. Желко Митрович и е понудил безплатна реклама като и други различни условия и журирането и е на първ план, вече е започнало заснемането маи, на ЗГ и на Пинкове звездице започна а за Пинкове звезде не знам, но предполагам че да :3fdb8960598fa63e:

А тя трябва да прави реклама и за концерта в нашата Арена, хич я няма, нещо бавно пълни залата, докато в Белград я разпродаде за норматив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за ЈК е банално вече да се коментира очакването на нови песни, тя забранява журналистите да я питат кога ще пуска албума :mf_surrender:

ОМГ :roll1: :roll1: :roll1:

 

Сега погледнах, че са минали 2 години от последната песен на Милица. :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тя трябва да прави реклама и за концерта в нашата Арена, хич я няма, нещо бавно пълни залата, докато в Белград я разпродаде за норматив.

 

До краят на годината в Белград големи концерти ще имат Дара, Саша Ковачевич и Желко Јоксимович (за тях е потвърдено).

Драгана тогава беше се достатъчно постарала за концерта и'. Скоро ЈК е имала участие в Пожаревац (там е ДМ сат) и Драгана и беше изпратила букет да я поздрави. пп. И Рада е много голема фенка на Драгана. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ :roll1: :roll1: :roll1:

 

Сега погледнах, че са минали 2 години от последната песен на Милица. :blink:

 

Да, до декември 2 години, и взе 2-ро място на Гранд Фестивала-а, макар че беше болна :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До краят на годината в Белград големи концерти ще имат Дара, Саша Ковачевич и Желко Јоксимович (за тях е потвърдено).

Драгана тогава беше се достатъчно постарала за концерта и'. Скоро ЈК е имала участие в Пожаревац (там е ДМ сат) и Драгана и беше изпратила букет да я поздрави. пп. И Рада е много голема фенка на Драгана. :D

Рада даже ѝ пя на концерта в Белград. И със Северина и Eмина се имат. То като цяло всички големи бяха на концерта на Драгана в Белград, щом чак и Здравко Чолич отиде, смятай. Естествено, само Цеца липсваше. :D

На Дара, Саша и Желко къде ще са концертите? Мале, що не живея в Белград...

В Пожаревац в дискотека Мадона ли е имала участие Карлеуша?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рада даже ѝ пя на концерта в Белград. И със Северина и Eмина се имат. То като цяло всички големи бяха на концерта на Драгана в Белград, щом чак и Здравко Чолич отиде, смятай. Естествено, само Цеца липсваше. :D

На Дара, Саша и Желко къде ще са концертите? Мале, що не живея в Белград...

В Пожаревац в дискотека Мадона ли е имала участие Карлеуша?

 

Даа, знам, Маракана пя :3fdb8960598fa63e: Все пак Драгана заслужава уважение.

Емина има песни които ми харесват, но много ме дразни. Започнаха да я величат и правят на голяма звезда след като се взе с този турчина.

Иначе все още няма реклама и за тримата, но сигурно Комбанк Арената. Саша и Желко потвърдиха в интервюта а Дара преди няколко дни е подписала 3 договора с Пинк - За журиране, за албум и за концерта. Така че, кога започне рекламата ще ви информирам. Иначе искаше ми се Дара да остане в Гранд но... това е.

Иначе не знам дали точно в тази дискотека, гледах в Естрадне Вести и ЈК и' се заблагодари. :3fdb8960598fa63e:

Интересуват ме новите правила в ЗГ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче на сърбите евала им за това, че работят на договори. Изглежда, че е работа на парче, но всъщност така е много по-професионална. Нямат такива дългосрочни заробващи договори като нас. В поп-фолка така с договори за всичко работи само Глория.

Албумът на Цеца трябваше да се пусне в свободна продажба при нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе тези, които сте в България, я кажете - Трепни наистина ли е такъв огромен хит? Не се сещам за друга песен в последните години, от който и да е жанр, да е била толкова споделяна във фейсбук, и то от всякакви хора - чалгаджии, батки, даже хора на възрастта на нашите. Да не говорим пък на колко снапчатове се нагледах от дискотеки. Не знам от колко години не се е случвало такова нещо със сръбска песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе тези, които сте в България, я кажете - Трепни наистина ли е такъв огромен хит? Не се сещам за друга песен в последните години, от който и да е жанр, да е била толкова споделяна във фейсбук, и то от всякакви хора - чалгаджии, батки, даже хора на възрастта на нашите. Да не говорим пък на колко снапчатове се нагледах от дискотеки. Не знам от колко години не се е случвало такова нещо със сръбска песен.

Да, наистина е много споделяна и слушана. Много се открои. Не се изненадвам. Има запомнящ се отсвир и специфичен и зарибяващ в същото време. Трудно омръзва. Просто има магия в тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе тези, които сте в България, я кажете - Трепни наистина ли е такъв огромен хит? Не се сещам за друга песен в последните години, от който и да е жанр, да е била толкова споделяна във фейсбук, и то от всякакви хора - чалгаджии, батки, даже хора на възрастта на нашите. Да не говорим пък на колко снапчатове се нагледах от дискотеки. Не знам от колко години не се е случвало такова нещо със сръбска песен.

Дааа :happyppl:

 

И на мен ми направи впечатление колко различни хора я слушат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче на сърбите евала им за това, че работят на договори. Изглежда, че е работа на парче, но всъщност така е много по-професионална. Нямат такива дългосрочни заробващи договори като нас. В поп-фолка така с договори за всичко работи само Глория.

Албумът на Цеца трябваше да се пусне в свободна продажба при нас.

 

В Сърбия е всичко по-добре. За самите изпълнители е по-добре. Ако не е в Гранд, Пинк ще я вземе, докато в БГ Митко няма такава конкуренция която наистина би родила прогрес. Добре че Саша успя да задръжи Рада. Гранд си правят пари преко новите ЗГ, взимат им процент но пък и те им намират по една или повече песни, зависи как се развиват. Преди договорите бяха на 5 години с ЗГ, сега не знам какви са. А и песните са си в собственост на изпълнителите, не на продукцията. Желко Митрович (собственика на Пинк) видя как последната сезона на ПЗ беше много слаба, с много слаба гледаемност и тази есен хем смени журито хем въведе 3-4 нови шоу-а които стартират тези дни. Фермата също така е Пинков проект (тази есен не се планува, говори се че зимата може би ще стартирала) но пролетната Ферма беше провал в сравнение с Ферма 5 ( август - декември 2015) в която Стания спечели. И там влизат в риалити и излизат ако имат съдене или ако им е болен близък или починал, а не като в БГ, пускат ги да си ходят на участия.

Още едно много важно нещо е че всяка звезда си има собствен мениджър, Рада има много силен мениджър Саша мисля че се казваше и затова не я беше страх и да напусне Гранд. Докато не се срине Митко Паинера, нещата не вярвам да се променят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези тийзъри са фейк!

 

Единия от качените в този профил:

 

 

Е, всъщност това:

 

 

 

 

Следователно няма как да повярваме, че останалите са истински.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, изглеждаха реално, написали текстописци и композитори на тях.

Имам чувството, че поне първият тийзър е от нейна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лажни са тези, кога e снимала албума когато тя беше в журито на Никад није касно, след това влезе в Фермата. А сега всеки момент очаква Николия да роди. Не вярвам да е подготвила албум. Иначе в едно последно интервиу където я питаха как ще коментира това че Брена каза че риалити не е за големи звезди като нея и това само очернява изпълнителят и Весна каза : "Ами лесно е да си звезда когато показваш само това което ти искаш да видят от теб а невъзможно е да бъдеш същата звезда в риалити формат, нито една звезда не блести с същият сяи в риалити програмите".

Според мен е права. :)

И каза че не се ограничава нито само на Пинк, нито само на Гранд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

AMI G SHOW с Драгана. Албумът е на финалната права. А този колаж с Цеца, Карлеуша, Мира, Снеки, Сека и Брена съдържаше намеци отвсякъде хаха. Забавно беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

AMI G SHOW с Драгана. Албумът е на финалната права. А този колаж с Цеца, Карлеуша, Мира, Снеки, Сека и Брена съдържаше намеци отвсякъде хаха. Забавно беше.

 

Ето това видео. :3fdb8960598fa63e: Иначе Драгана ми е малко променена, малко по-стара ми изглежда. Но сигурно заради здравословните проблеми. Нали имаше катастрофа. Но, хубава е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това видео. :3fdb8960598fa63e: Иначе Драгана ми е малко променена, малко по-стара ми изглежда. Но сигурно заради здравословните проблеми. Нали имаше катастрофа. Но, хубава е.

Винаги е била хубава, но да, годините вече си казват думата, пък и тя си остарява естествено. Има време, може пак да влезе във форма. Така или иначе не е нужно да прави кой знае какво, тя си носи една много приятна харизма.

Как се изсмя, като сложиха Карлеуша и Цеца.

Иначе, ще ми се да припомня други песни от старите, не само Poslednje vece, Nisam ni metar od tebe, Umirem majko, Pitaju me u mom kraju, Kad bi znao kako ceznem. Изглежда, че това са нейните турбохитове в Сърбия, но пък у нас са съвсем други най-големите - Placi zemljo, Sve bih dala da si tu, Sama, Milo moje sto te nema, Luce moje, Jivot moj.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че е леко пълна и се облича като лелка. Да пита Карлеуша как! :D

На Снежана всички й завиждат за външния вид сигурно, иначе като певица разбира се и аз бих избрал Мира Шкорич. Звяр е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтлеждат яки новите правила на Звезде Гранда. Тази година ще хвърлям по едно око и на Пинкове Звезде заради журито, а пък са взели за водеща и Миа Борисавлевич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...