Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Аз на Весна на прима виста се сещам само за "Казни ме", "Сто живота" и разбира се, най-великата сръбска песен, "Йорговани".

Kraljica tuge, Nevera moja и Ne kunite crne oci също спадат към тях, но да - най-големите й са тези три, които си изброил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние тук като цяло предпочитаме различни неща от сърбите, доколкото знам например най-големите хитове на Драгана тук изобщо не са най-големите ѝ в Сърбия.

 

Иначе Лепи громе мой също беше голям хит и тук, наедно с Пиле, но сега май само Трепни властва. От предната ера Име и презиме също стана известна, но хит не беше.

 

Ime i prezime и Da raskinem sa njom си бяха големи хитове тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ime i prezime и Da raskinem sa njom си бяха големи хитове тук.

Чак пък. "Име и презиме" доста хора я знаеха, но никога не съм видял да се споделя из фейсбук, нито пък да се пусне в дискотека. "Да раскинем са ньом" пък освен на концерта на Цеца 2014, никога не съм я чувал от устите на други хора. :1000 (29): Но може пък във вашия край да е по-различно, във Варна сръбската музика далеч не е толкова на почит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък. "Име и презиме" доста хора я знаеха, но никога не съм видял да се споделя из фейсбук, нито пък да се пусне в дискотека. "Да раскинем са ньом" пък освен на концерта на Цеца 2014, никога не съм я чувал от устите на други хора. :1000 (29): Но може пък във вашия край да е по-различно, във Варна сръбската музика далеч не е толкова на почит.

 

Да, при нас се слуша много сръбско и по дискотеките редовно си я въртяха с тези песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен Пинкове звезде са ми много смешни и неадекватни. Първо кандидатите са им нула, второ журито дава гласове заради това чия песен пеят, което според мен е апсурдно, и хич не са ми интересни. Едино спора Александра - Дара влече внимание но и това става банално, иначе Александра е на 42 години а изглежда много млада. Звезда Гранда са ми много по-интересни и те чак с 29 процени бяха наи-гледани миналата събота. И тази година ПЗ са с много слаб реитинг.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен Пинкове звезде са ми много смешни и неадекватни. Първо кандидатите са им нула, второ журито дава гласове заради това чия песен пеят, което според мен е апсурдно, и хич не са ми интересни. Едино спора Александра - Дара влече внимание но и това става банално, иначе Александра е на 42 години а изглежда много млада. Звезда Гранда са ми много по-интересни и те чак с 29 процени бяха наи-гледани миналата събота. И тази година ПЗ са с много слаб реитинг.

Защо, Роби? Не са лоши. Качена ли е новата емисия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахах, на последния епизод се напиках

и как Мария се включва след ".... ма твоя брадица таа" с "ма твойе дугме на кошуле...ма твойе перкове...." Сигурно 10 пъти го превъртях. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

И на онзи с телефоните в джобовете, дето Аца Лукас вика в десния джоб имаш Самсунг 7, а в левия Айфон 6...хаххаахах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качена е. Даже един кандидат пя на български (уж) в интервюто зад кулисите.

Скандален епизод на Пинкове звезде.

Зорица освирепя. :ДДД

Аман от тоя спор народна/забавна музика.

Не предполагах, че е взел такива застрашителни размери като нашия чалга/естрада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо, Роби? Не са лоши. Качена ли е новата емисия?

 

Ами не знам. Трета сезона с една и съща концепция карат,

Пинк звездичките са по-успешни и по-гледани от Пинк звездите, и затова всяка година първо е финала на звездите и накраи на звездичките.

Плус това сега на Пинк започва Ја imam talenat (Аз имам талент) и предполагам че и това може да ги "засени" още повече ПЗ.

Миналата и тази година ЗГ са по-гледани а когато започна първата сезона на ПЗ тогава беше истинска борба, от събота в събота се променяха.

А ЈК всяка седмица публикува статистиките на Туитър.

И Гранд поне се грижат за кандидатите и след като приклучи шоуто, докато ПЗ какво направиха за тях - нищо. Едино пратиха Габриела и онова жененото и' момче да се очернят в риалити формат (Фермата).

 

Toва и в фб е споделено от ЈК, статистиката от вчера. пп. Следваите я на Туитър - там пише по-остри и по-свободни неща ( новите песни около нова година) :3fdb8960598fa63e:

 

Също така интереса може да се види и в YT, всяка епизода от ЗГ има много повече гледания в сравнение с ПЗ.

 

14915314_10154791244891282_1928878108459272130_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хърватинът пял Гъци-гъци на Амет.... потрес.

Тя Дара го знаела от предишни сезони, бил пял на арабски тогава.

Зад кулисите я изпя много мазно на Амет песента... Ужас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандален епизод на Пинкове звезде.

Зорица освирепя. :ДДД

Аман от тоя спор народна/забавна музика.

Не предполагах, че е взел такива застрашителни размери като нашия чалга/естрада.

Почват да ме дразнят сериозно Милан и Александра. Като не им харесват песните да мълчат, а тя Радович- не обичам този начин на пеене, затова няма да си дам гласа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца иска да накара Анастасия да снима песни, казва че намерила две песни засега, били в стил на Ана Николич (последния албум) а говори се че Анастасия ще се представя с псевдоним - ТАСОНА :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Почват да ме дразнят сериозно Милан и Александра. Като не им харесват песните да мълчат, а тя Радович- не обичам този начин на пеене, затова няма да си дам гласа.

Милан също има право да участва с мнение според мен, какво като е водещ. Но да, като цяло е тъпо и излишно "svidja mi se/ne svidja mi se ova pesma". Иначе не само Александра го казва това, Дара най-редовно го прави. Зорица в целия епизод не спря да повтаря, че я кефи какви песни се пеят. Не знам що толкова се настройват срещу Александра, предаването има нужда от нея. Шаулич например какво друго разбира освен кафанските песни...

Цеца иска да накара Анастасия да снима песни, казва че намерила две песни засега, били в стил на Ана Николич (последния албум) а говори се че Анастасия ще се представя с псевдоним - ТАСОНА :mf_surrender:

Глория-Симона, the same horrible story. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен всичко с Милан е изкуствено, само и само да се правят на интересни. А Шабан е крал на народната музика в СРБ, разбира се много добре в всичко, сам си пише песните и знае как трябва. Многократно е преглеждал през пърсти и в ЗГ и сега, вижда се по изразът на лицето му. И съгласен съм със забележката дето каза на Драгана, не е хубаво на всеки да даваш глас и да подкрепяш всичко. Александра не е добра с много ПОП колежки, и те подкрепят Дара, радват се че някои се осмелил да и' каже къде и' е мястото. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Милан също има право да участва с мнение според мен, какво като е водещ. Но да, като цяло е тъпо и излишно "svidja mi se/ne svidja mi se ova pesma". Иначе не само Александра го казва това, Дара най-редовно го прави. Зорица в целия епизод не спря да повтаря, че я кефи какви песни се пеят. Не знам що толкова се настройват срещу Александра, предаването има нужда от нея. Шаулич например какво друго разбира освен кафанските песни...

Аз съм против да казват, че дадена песен НЕ им харесва и заради нея или стилът ѝ да гласуват против, както Радович не веднъж е правила. Пък това да кажат, че песните им харесват няма лошо, стига да не дадат гласа си за песента вместо за изпълнителя ѝ.

 

Според мен всичко с Милан е изкуствено, само и само да се правят на интересни. А Шабан е крал на народната музика в СРБ, разбира се много добре в всичко, сам си пише песните и знае как трябва. Многократно е преглеждал през пърсти и в ЗГ и сега, вижда се по изразът на лицето му. И съгласен съм със забележката дето каза на Драгана, не е хубаво на всеки да даваш глас и да подкрепяш всичко. Александра не е добра с много ПОП колежки, и те подкрепят Дара, радват се че някои се осмелил да и' каже къде и' е мястото. :3fdb8960598fa63e:

В последния епизод, точно спора за жанровете не беше режисиран. Дори Зорица си е излязла от студиото, заради Милан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм против да казват, че дадена песен НЕ им харесва и заради нея или стилът ѝ да гласуват против, както Радович не веднъж е правила. Пък това да кажат, че песните им харесват няма лошо, стига да не дадат гласа си за песента вместо за изпълнителя ѝ.

В последния епизод, точно спора за жанровете не беше режисиран. Дори Зорица си е излязла от студиото, заради Милан.

 

Не говоря че спора е изкуствен, но Милан се намества в всичко и провокира, което според мен е умислено т.е режирано така да прави за да се случва нещо (сравни го с водещите в ЗГ) но там има други кои да правят драми. :3fdb8960598fa63e:

Иначе и Дара колко пъти е давала глас както казва тя "да подкрепи Сека, Драгана (щoто тяхни песни пеят)", неина песна когато беше пята тъкмо заради това даде глас. И не дава никакъв коментар освен дали и' допада или не. Драгана много се мазни на кандидатите, коментира с много крем. Зорица е по-добра в коментирането, по-реално оценява. Александра наи-стручни коментари дава, Шабан също макар че много преглежда преко пърсти и оставам с впечатлението че не му се занимава (макар че взима наи-голям хонорар от всичките в журито).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говоря че спора е изкуствен, но Милан се намества в всичко и провокира, което според мен е умислено т.е режирано така да прави за да се случва нещо (сравни го с водещите в ЗГ) но там има други кои да правят драми. :3fdb8960598fa63e:

Иначе и Дара колко пъти е давала глас както казва тя "да подкрепи Сека, Драгана (щoто тяхни песни пеят)", неина песна когато беше пята тъкмо заради това даде глас. И не дава никакъв коментар освен дали и' допада или не. Драгана много се мазни на кандидатите, коментира с много крем. Зорица е по-добра в коментирането, по-реално оценява. Александра наи-стручни коментари дава, Шабан също макар че много преглежда преко пърсти и оставам с впечатлението че не му се занимава (макар че взима наи-голям хонорар от всичките в журито).

Драгана не че се мазни, тя си е такъв човек просто - във всеки вижда хубавото, натиска бутона и не мисли много. Тя си го каза, че така я кефи. Това би следвало да го знаят от продукцията. И преди са й предлагали да е жури в различни формати, но тя все е отказвала едно заради пътуването от Австрия и друго - заради това, че няма склонност да реже кандидатите, а да им е поддръжка. Откровено непоносими кандидати почти не е имало. Но много често оценяват по-високо някакви, които по-малко го заслужават от други. И съм съгласен, че трябва критичност, а не да се пуска аванта на куцо и сакато. Не ми харесва, че много коментират стила на песните, трилерите. Все трилерите са им в устата. Шабан като го гледам, имам усещането, че все му се спи. Едно такова провлачено говорене, нямам нерви да го слушам. Дара е експанзивна. Зорица и тя е фитил понякога. Александра ми се струва доста дипломатична и грамотна. Абе, както се казва - всички са "potpuno razliciti" и донякъде това е хубавото и така трябва да бъде. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...