Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Какво не ви харесва в текста на "DIDULE"?

За мен това е най-добрата бърза песен и трябваше да е по-голям хит от "Autogram".

 

"А di-du-di-du-didule" e просто едно импровизация, това е всичко. Не е нужно да задъбавате, няма смисъл.

И аз така мисля, само че щеше да е по-яко с "A djavo-djavo-djavoleee".

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Весна Змиянац в журито на Пинкове Звезде. (Нали с Зорица са като Анелия и Емилия, обаче сега са в добри отнощения ) :3fdb8960598fa63e:

И малко ми е страно питат я за Мирослав Илич и казват че и тои ще бил в жури, не знам какво е истина :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Весна Змиянац в журито на Пинкове Звезде. (Нали с Зорица са като Анелия и Емилия, обаче сега са в добри отнощения ) :3fdb8960598fa63e:

И малко ми е страно питат я за Мирослав Илич и казват че и тои ще бил в жури, не знам какво е истина :3fdb8960598fa63e:

Може един от журито да го въртят както бе миналия сезон в Звезде гранда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може един от журито да го въртят както бе миналия сезон в Звезде гранда.

 

Можно е. Весна била поканена за постоян член на журито.

За добро е тази конкуренция, хем за изпълнителите по-добри условия, хем по-интересни и богати програми.

Това липсва и на Паинера, конкуренцията иницира развитие.:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересно видео... ЙК си прави място, бутайки Дара, която замръзва, а после дават Брена как ги гледа надменно.... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересно видео... ЙК си прави място, бутайки Дара, която замръзва, а после дават Брена как ги гледа надменно.... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

JK и Дара хем се карат хем им е интересно да си се нагрубяват една друга но и се подкрепят. Правят си общ пиар, макар че не са в добри отнощения вече 10 години :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Сърбия какви награди имат.Имат ли певица като Преслава алчна,и вечна бутана

 

Награди е имало в миналото. И певицата на годината задължително е трябвало да има плоча (албум), хитове и наи-значаино ТУРНЕ през Югославия.

Сега има две такива манифестации, но нямат много голямо значение и внимание - Београдски победник (в Белград) и Оскар популарности (в БиХ).

Link to comment
Сподели в други сайтове

В нашия Hello днес четох превеждани интервюта със Северина и Сека Алексич. Северина няколко пъти я бяха писали КоЖич. :1000 (29):

 

Прийович нали щеше да пуска песента септември? Кво стана? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На някой да му се намира Zana - Rukuju se rukuju - mp3 с наистина добро качество?

http://busfiles.com/file/a9856f6cdca6bade1bf68cc63ca5a939 - дано това те устройва. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mинистарке и Аца Лукас - .... / скоро

и Танчето Савич с нова песен скоро, била с МНОГО провокативен текст. Не и' прилегат такива песни, но...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи хит. :1000 (29):

 

Тази есен се очакват албуми от Дара и Милица Павлович (краят на октомври)

Песните на новите ЗГ трябва да излезат до 2-3 седмици.

И не знам до кога ще чакаме JK :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази есен се очакват албуми от Дара и Милица Павлович (краят на октомври)

Песните на новите ЗГ трябва да излезат до 2-3 седмици.

И не знам до кога ще чакаме JK :mf_surrender:

Драгана щеше да пуска албум септември. :whistling: :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази есен се очакват албуми от Дара и Милица Павлович (краят на октомври)

Песните на новите ЗГ трябва да излезат до 2-3 седмици.

И не знам до кога ще чакаме JK :mf_surrender:

:Vishenka_05:

А Тодорович нямаше ли и тя да изкарва албум? Май последната й песен е от Пинк Фестивала... :mf_surrender:

 

JK забрави, че е певица. ;d

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана щеше да пуска албум септември. :whistling: :girl_witch:

 

Щеше, (те когато казат септември, означава декември, има много такива примери :1000 (29): )но сигурно журирането и е променило плановете. Желко Митрович и е понудил безплатна реклама като и други различни условия и журирането и е на първ план, вече е започнало заснемането маи, на ЗГ и на Пинкове звездице започна а за Пинкове звезде не знам, но предполагам че да :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...