Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Драгана не че се мазни, тя си е такъв човек просто - във всеки вижда хубавото, натиска бутона и не мисли много. Тя си го каза, че така я кефи. Това би следвало да го знаят от продукцията. И преди са й предлагали да е жури в различни формати, но тя все е отказвала едно заради пътуването от Австрия и друго - заради това, че няма склонност да реже кандидатите, а да им е поддръжка. Откровено непоносими кандидати почти не е имало. Но много често оценяват по-високо някакви, които по-малко го заслужават от други. И съм съгласен, че трябва критичност, а не да се пуска аванта на куцо и сакато. Не ми харесва, че много коментират стила на песните, трилерите. Все трилерите са им в устата. Шабан като го гледам, имам усещането, че все му се спи. Едно такова провлачено говорене, нямам нерви да го слушам. Дара е експанзивна. Зорица и тя е фитил понякога. Александра ми се струва доста дипломатична и грамотна. Абе, както се казва - всички са "potpuno razliciti" и донякъде това е хубавото и така трябва да бъде. :)

 

Aми да, но скучна е. След Шабан, Драгана е по скучност. Като и Цеца в миналите две сезони.

Поздрав :rap:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aлександра П. и Надица Адемов са скарани. Надица казва че А. била много завидлива, от корист била с Филип и че славата удрила Александра в главата.

И казва че няма да говори какви неща е правила А. преди да стане популярна докато А. не започнала да говори лошо за Надица. Коментара на А. за всичко това е че не искала да коментира нищо за дотичната господжа Адемов. :3fdb8960598fa63e:

Става интересно! Циганска работа :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брена има песни, които никога не ги пее. Срамота! :gun_bandana:

 

Е тази песен никои не я знае. :3fdb8960598fa63e:

Не е вечен хит, макар че е по-смислена от Муио, Шеки, Миле и слично. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време доста са си пели песните, те и сега го правят. Страхотни джем сешъни си правят сърбите. Разменят си песните, надпяват се.

 

http://tracara.com/ceca-o-odnosu-sa-dragan...o-prijateljice/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ще излезе "Od million jedan" на Драгана ?

Скоро, вероятно този месец, а може и направо с албума да я пусне, но във всеки случай тя ще се води пилотна, ако не броим Lepi moj & Zasto me trazis.

Подготвил съм една страхотна компилация на Драгана, но сигурно преди концерта й в Арена ще я пусна тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая почнаха да обръщат внимание на песните на Нино по тези формати. :gun_bandana:

Драгана е на черешата направо, доста беквокали му е направила в песните му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая почнаха да обръщат внимание на песните на Нино по тези формати. :gun_bandana:

Драгана е на черешата направо, доста беквокали му е направила в песните му.

В Zvezde Granda винаги са пяли негови песни. Дори дъщеря му участваше там и беше фаворитка на Мария Шерифович.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Zvezde Granda винаги са пяли негови песни. Дори дъщеря му участваше там и беше фаворитка на Мария Шерифович.

Само 1-2 пъти май съм засичал. Предимно на Шабан и Халид пеят.

Бях гледал някакви фрагменти само от този концерт, но се оказва, че доста чужди песни е пяла на времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

На ДМ сат имаше реклама но казвашеа Арена АрмееК (вместо АрмееЦ), сигурно затова точно на това място в обърщането е сложен плакатът :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...