Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Коментирайте, че от есента на 2014 насам Цеца има повече изяви в България, отколкото Пайнер големи концерти.

 

Ама Цеца много ясно, че ще е по-често канена, защото ние харесваме тяхната музика, я да идат Пайнер в Сърбия и сигурно ще се справят, но те са националисти и не допускат така нещо чуждо. Въпреки, че имат няколко техни радиа, които пускат и български поп-фолк..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде изчезна онази певица Slavica, която пееше песента "Prevari me" ??? Както и онова момче Дарко и неговият хит "Ona, ona" :mf_surrender:

 

Славица в момента е бременна. Очаква дете. Раздели се с Гранд още през 2013. През 2015 има една песен за Пинк Фестивала.

И мен ми липсва Славица. :Vishenka_05:

 

 

А Дарко още снима песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси много за инфото, а има ли такива, които се появяват и хоп изчезват... :mf_surrender:

 

Има много такви. В БГ е трудно да се пробие а не в СРБ където има милиони певци/певици....

 

 

Жалко че не се оцени последния албум на Славица, тази песен беше много добра.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я ми кажи, коя певица е най - завистливата, най - противната, има ли такива?

 

Хахаха, най - мразената и най-много плюта може би е ЈК. Тази война ЈК - Цеца много негативи и носи.

А най-противна в последно време е Зорица Маркович, не знам дали я знаеш.

Тя само ходи по риалити формати и се бие там. Два апартаметнта си купила само от пари спечелени в риалити.

Има една Венди, уж е певица, а наричат я "естраден философ". Български еквивалент може би и е Албена Вулева.

И тя само ходи по риалити и се бие и обижда всички. Тези риалити формати много имат влияние на кариерите им.

През 2010 когато Милена Черанич и Неманя Стеванович бяха в Фарма, Лепа Брена и Саша решиха да ги изхврлят от Гранд ( те бяха от ЗГ)

след това те се разделиха (Милена и Неманя ) и през 2013 Неманя го върнаха а Милена не.

Това са моите наблюдения. Не мога да кажа по-конкретно след като има много изпълнители. :3fdb8960598fa63e:

В момента има много старлети (плеймейтки) и те снимат песни и те са противни, много дислайкове събират като Mimi Oro, Maca Diskrecija, Stanija, Soraja, Tijana Ajfon...

За завистлива не знам, ако мислиш че Кама е завистлива че си казва откровено мнението ами тогава еквивалент може би и е ЈК - тя винаги говори истината, не се притеснява. Дори майка и' казва че се страхува за нея че си изразява мнението за всичко от политика до музика. В Сърбия имало анкета между всички ученици в средните училишта да посочат кои Сърби ги смятат като тяхни идоли и на първо място беше Novak Djokovic (тенисера) a на второ ЈК, и единствената жена в листата била тя. :1000 (33):

 

Ех,времена :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко Зайка Стайл разказ за концерта на Цеца пред Хибрид. :1000 (29): Бяхме решили, че няма да си купуваме билети и ще търсим да гледаме от някъде. Аз бих дала, любимка ми е, нормално, ама мойта фр, като й е чувала 5 песни на кръст, не искаше да дава толкова пари. : (

 

Началото беше обявено за 20:00ч., ние тръгнахме в 19:50. Караме, караме, стигаме до Ескалибур и няква патрулка, спряла движението от кръстовището нататък. Решихме, че не е заради концерта, а сигурно има ремонт. :scratch: Та завихме наляво, изгубихме се в някви улички, някви хора ни упътиха, докато стигнем до мол Галерия. :mf_surrender: Спряхме някъде там, щото мислехме, че паркингите на Технополис, Зора, Юск и т.н. до Хибрид ще са пълни (все пак концертът вече е почнал и е на паркинга - хората трябва да паркират някъде). Колко оптимистично сме били настроени за броя на публиката. Вече беше към 8 и 30, още беше светло, чуваше се музика (денс песнички за загрявка), някво закъснение е нормално, може да чакат да се събере още публика или да се стъмни, а-у. Пффф. Излезнахме на булеварда на Хибрид пешачката и гледаме 20 човека общо се наредили отсреща, а някои и насядали, на тратоара от страната на парка срещу Хибрид и чакат. Майки и бащи с дечица, няколко човека на средна възраст, един пич снимаше с дрон. И охрана супер много. Оказа се, че булевардът е затворен от Ескалибур до кръговото на Метро. Ненужно. Имаше няколко насядали на тротоара между платната, ама чак пък...

 

Та тръгнахме да оглеждаме откъде може да гледаме. Сцената гледаше към паркинга т.е. с гърба към булеварда и беше цялата покрита. Нищо не се виждаше. От единствения процеп се виждаше малко публика. Единият вход беше през клуба - за тия с ВИП билетите, другия беше от уличката вляво, през разстоянието между двата магазина. Честно казано мислех, че ще сложат сцената от другата страна, за да има място за повече хора, но очевидно нямаше нужда.

 

Не намерихме откъде да гледаме и отидохме при чакащите на тротоара. Значи много жалка гледка. :confused: Чувствах се като мангал на концерт на Планета... :1000 (29): Дано повече не изпадам в такава ситуация... :1000 (29): И чакаме, чакаме, пуснаха Хавана Тропикана, Блокиран, Джале, джале, Живей и Пусни го пак. Буквално с квото си откриват всяка вечер в клуба. Даже май в същия ред. Пуснаха и 3 в 1 на Ъпсурт и ремикс на Харесвам лошите момчета. Стана ми смешно, тия ако чуят песните им за подгрявка на какъв жанр музика служат. Водещият / дж-ят само обявяваше: "След броени минути, след броени минути". Да бе... :helpsmilie: Писна ни да чакаме, разходихме се до бензиностанцията за вода. Мъж и жена на средна възраст бяха седнали отпред (и на тях сигурно им е станало лошо от чакане) и си коментираха: "Те са си седнали там, пият си... Като си казал в 8..." За тия от ВИП-а може би? Като гледах във Фейсбук преди концерта, за тях имаше някви фотьойли и масички май. И се върнахме, още чакахме... По едно време спря няква супер скъпата колата. Не знам що хората от тротоара решиха, че е на Цеца и се скупчиха на тротоара пред Хибрид. И ние отидохме де. И продължихме да чакаме. Вече се беше стъмнило. Оня пак почна "след броени минути, след броени минути". По-скоро след броени часове...

 

И по едно време се появи Цеца. Най-накрая. В 10 без 20. Час и половина - два след началото. Видяхме я в гръб като отиваше от колата до сцената. Хората от тротоара се струпаха зад сцената и ние с тях. Нищо не се виждаше. Клечехме да видим нещо, но освен силуетите на бенда и беквокалистките и 20 см от краката на Цеца - нищо. Беше с черен клин. :1000 (29): Чувстото ми за мангал на концерт на Пайнер се засили, но като за без пари - толкова! :1000 (30): :1000 (29): Изслушахме 2-3 песни и предложих да отидем до входа, може оттам да се вижда. По пътя един от полицаите говореше по телефона: "Те писали в общината 3000 човека, то има 200." :dontgetit: Отидохме до входа, личеше си, че няма много хора, и сцената не се виждаше и решихме да си ходим. Обаче на мен ми беше интересно и се престраших да питам полицая колко човека има и ми вика: "Максимум 300." За 340 хиляден град и начало на турнето - кофти.

 

Малкото, което чухме. Откри с Позив. Продължи с Иди док си млад и мойта приятелка ми вика, че тия новите песни не й ги знае.( :1000 (29): ) След това Неваляла, която звучеше толкова яко и мощно. :girl_cry2: Много ме хвана яд... :cry2: Докато бяхме и после като въряхме към колата пя още Неодолив, неумолив, Волела сам, волела, Ваздух кои дишем, Београд и май Доктор. От новите песни никоя не чух. Опитваше да подава на публиката малко, ама звучеше много жалко. То 300 човека и те като не знаят знаят текстовете. :( Иначе като глас май беше добре.

 

Общо взето се радвам, че не дадохме 50 лв., с малко публика, и то непееща, нямаше да е каквото трябва. Дано да доживея Ушче 3. Тоя собственикът на Хибрид не знам как ще си избие парите. Освен хонорара, още и сцена, охрана, разрешителни, билбордове, реклама по Планета и др. глупости. Кой знае с колко хиляди е вътре. Сигурно ще фалира, ако клубът не е само за пране на пари. Малко ми дожаля... Ама така е, като искаш да си мериш нещо с някого и не помислиш трезво. Тва не е като да викнеш Яница примерно да ти плейбекарства с флашката. Аз не знам защо и Цеца се съгласява да пее толкова често в България. Има 5 мегахита тук Кукавица, Маскарада, Забранени град, Пиле и Лепи громе мой. Тях всеки ги е чувал. Другото нормалните хора, не са го чували. Коментарите на приятелката, която беше с мен и по принцип си слуша чалга и гръцко, и сръбско бяха: "Айде бе, 25лв, да не е най-голямата звезда? Ако беше Слави бих дала, ама за Цеца..." или "Нали Цеца пееше Пиле?" (seriously??) 5 песни за концерти от такъв мащаб, толкова често не стигат. Няма как да пълни с няколко хиляди човека през няколко месеца. И цените наистина бяха ужасни - 40, 60, 80 и 200 лв. Пуснаха накрая някви промо за 25лв... При положение че публиката, която би отишла на такъв концерт, е свикнала на вход безплатен или макс 10лв...

 

Дано Цеца не ни намрази града ;D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца си е прибрала парите и не й дреме на 200 ли човека е пяла или 12 хиляди.

Жалко за организацията... В интернет пишат, че е имало 2000 души.

 

http://www.pink.rs/showbiz/zaplakala-ceca-...skoj-fotovideo/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца си е прибрала парите и не й дреме на 200 ли човека е пяла или 12 хиляди.

Жалко за организацията... В интернет пишат, че е имало 2000 души.

 

http://www.pink.rs/showbiz/zaplakala-ceca-...skoj-fotovideo/

Глупости... кви 3000 човека... то дали имаше и 350. :mf_surrender: Мнооооооооого слабо за такъв голям град. Пя жестоко, май всички нови песни от албума си изпя, но то никой не ги знае. Единствено Trepni се знаеше, че хората се раздвижиха на нея. На големите й хитове хората пееха, на другите - пълен минус. Завърши с Djurdjevdan и разби всички, адски много се изкефиха хората. Големия минус за мен на тоя концерт е липсата на публика, нищо друго. Просто при пълен паркинг атмосферата щеше да е друга.

20160716_205926.jpg

Вип зоната е напред и заема доста голямо пространство със тия сепарета. По-късно може да кача клипчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли някъде превода на "Trepni"? :dontknow:

 

Мигни и няма да ме бъде

и надеждата ще заспи като гладни агнета,

но поне вълците, макар и за момент, ще се заситят.

 

Мигни, само мигни

и ще умра за теб,

и всичко ще ти потръгне.

На мен ръцете ми са отрязани.

 

Може да съм родена, достойна за споменаване,

но ти се отречи публично от името ми.

Вярвай на други, когато ме клеветят.

Мен мрази, а не любовта.

 

Някъде ще имаш дечица да те научат,

че нормалните хора не мъчат любовта.

Вярвай на други, когато ме клеветят.

Мен мрази, а не любовта.

 

/поста на Senhor/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато, сръбските певци са сила в Западна България, нормално е в Пловдив да е слабо. Отделно тук се ходи много по концертите им, защото са в Армеец и хората очакват нещо грандиозно.

 

Иначе Венди е популярна тук, но не с песни, а със снимки - години наред се използват за визуализация на анти-чалгарските статии:

 

5-vendi.jpg

 

017.JPG

 

vendi.jpg

 

От въпросното участие се търкаля и видео, много е зле :D

 

За мен иначе, най-противната е Зорица Брунслик, няма такова животно просто...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ха хахахаха да, знам ги тези снимки на Венди, а песните са и много тъпи :3fdb8960598fa63e:

Венди се бие с всяка която и противречи :3fdb8960598fa63e:

 

Това са едни от последните и кавги :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...