Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Това лято всичко бледее след Цеца, а е едно от най-продуктивните от последните няколко лета.

Да знаеш някакви сайтове от рода на купиндо - подобни на нашия продавалник/olx?

И всичко ли е в динари?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да знаеш някакви сайтове от рода на купиндо - подобни на нашия продавалник/olx?

И всичко ли е в динари?

 

 

Откровено да ти кажа не знам нищо за това :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23ч. сръбско време Пинк ще предават на живо от Гуча. Ще чуем как се приемат новите песни на Доня Цецилия. :phpgrin2: :1000 (29):

Има ли линк да се гледа онлайн? Май Виваком я нямаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствиният, който ми работи на мен.

Виж в Google, ако при теб не работи.

http://www.olweb.tv/rtv-pink

Благодаря, след като затворих 1000 реклами, става за гледане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какви са тия концерти, дето започват в 11? Като слушам кои песни е изпяла досега, ми звучи точно като началото - тя винаги слага "Иди док си млад", "Београд" и "Неодолив, неумолив" в началото.

 

Викам си сега с новия албум ще намали песните от "Позив", ама не - продължава да си забива тая противнящина "Пет минута". Анатема!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откри с Позив, след това Аутограм. Разцепи!

 

Гуча е фестивал за духова музика. Състезават се духови музиканти. Всяка година, няколко дни през август. Взели са да канят певци, за по-голяма посещаемост, за което много ги плюят, че нарушават традиционния вид на фестивала. Цеца е пяла през 2012 и 2014. Миналата година бяха обявили, че забраняват участия на певци и сигурно като са видяли посещаемостта, тази година пак са ги канили. Цеца и Рибля Чорба (рок група) днес, в неделя Северина и Мирослав Илич. В четвъртък, петък и събота е самият фестивал. Рибля Чорба са били от 9, Цеца от 11. Сигурно защото повечето са там заради нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милица Тодорович имала готови 9 нови песни. Дуета с Розга бил записан още клип да заснели а първо ще пускала самостоятелна песен която се казвала "Cure privode"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.svetplus.com/vesti/60986/dragan...ak-do-sad-video - вече е потвърдено.

http://www.svet.rs/nas-svet/estrada/sta-mi...-pa-da-upozna-c - бахти хитрите новинари хаха. Да не би някой да си помисли случайно Ceca вместо Cola. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Трепни" обаче става страшен хит в България по мои наблюдения. Изобщо не съм го очаквал, но все повече хора чувам да говорят и да си споделят песента, от които никога не съм очаквал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Трепни" обаче става страшен хит в България по мои наблюдения. Изобщо не съм го очаквал, но все повече хора чувам да говорят и да си споделят песента, от които никога не съм очаквал.

 

"Autogram"

"Trepni"

"Didule"

"Jadna ti e moja moc"

"Nevinost"

 

- това са песните, които най се откроиха.

 

Яд ме е за "Netacan odgovor" i "Dobrotvorne svrhe" - толкова яки, но някак си останаха в сянка.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Autogram"

"Trepni"

"Didule"

"Jadna ti e moja moc"

"Nevinost"

 

- това са песните, които най се откроиха.

 

Яд ме е за "Netacan odgovor" i "Dobrotvorne svrhe" - толкова яки, но някак си останаха в сянка.

+1 мн яки песни

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...