Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Нормално и двете са по-хитови от неяи имат по-сериозно медийно приссъвтое.

Сашка привлича повече с Филип, отколкото с двете си песни.

 

Ами първата песен на Александра беше без Филип и е огромен хит. Мисля че Александра е по-харесвана и от двете в момента, само да не бъде също като с Танчето Савич :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фереро, я кажи нещо за Мина, че нещо не й знам хубаво положението в музиката и в светския живот. Иначе пък много я харесвам, има глас и интересни песни, понякога пуска и тъпи де.

Тази няма писване:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина я наричат ДЖОБНА ВЕНЕРА!

Иначе има песни които и мен ми харесват, последните неща не и се толкова получават. Пусна тази песен, дует с JUICE, с които и преди нали имаха колаборации, но след това на ФЕРМА се бяха скарали. Иначе има и песни като "Nisam ti ja mama, Bice mi svaka noc kao nova godina" които не се много забележиха, но в Гранд е засега.

 

 

Иначе поздрав с тези песни от златните и' времена :

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца тази вечер пее в Македонска каменица, града е блокиран, и част от прихода ще даде на семеиствата дето настрадаха в поплавите през август в МК! Кралица :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе има и песни като "Nisam ti ja mama, Bice mi svaka noc kao nova godina" които не се много забележиха, но в Гранд е засега.

 

Точно тези много ми харесаха, тя големи паузи прави...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно тези много ми харесаха, тя големи паузи прави...

 

Да, но има и закачливи но и много хубави песни. Сигурно знаеш визитката и "Stariji si covek" (Добре дошъл) на Глора.

Toзи Игор и беше мъж, имат женско дете. Но разделиха се много бързо. Това е последният и' хит. :D

 

 

И тази се въртеше, популярничка си беше. Иначе знаеш ли за боя между Инди и Мина на вторият Гранд Фестивал ? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото й да не им харесва на някои, Прийовичка е събитие, което скоро не се е случвало. А бъдещето й няма как да е като на Танчето, защото проблемите при нея са няколко - мъжа й, семейството й, да не говорим и за огромната пауза и пренасянето й в Австралия.

 

Ако вярваме на Папараците, Мина основно се занимава с натискане с гаджето й Аполон. Но, тя нали е циганка - нормално. Същата като Роксана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото й да не им харесва на някои, Прийовичка е събитие, което скоро не се е случвало. А бъдещето й няма как да е като на Танчето, защото проблемите при нея са няколко - мъжа й, семейството й, да не говорим и за огромната пауза и пренасянето й в Австралия.

 

Ако вярваме на Папараците, Мина основно се занимава с натискане с гаджето й Аполон. Но, тя нали е циганка - нормално. Същата като Роксана.

 

Не се знае, и Александра сега видя пари а е и още много млада, може всичко да се случи. А на Танчето и песните от втория и третият албум много слабо поминаха, гърмна с Златник и след това с Инцидент другото всичко беше дупки, причините са ясни. Но много са разочаровани от нея, но циганка какво да очакваш, когато се беше насърдила на Гранд Фестивала през 2010, взе 2-3 място и имаше парична награда, нея малко и. Саша и честита и и дава наградата тя хладно реагира и си дъвче дъвка и хубаво Саша и каза - това е не учтиво. А и пари и' пращал докато е била в Австралия, "Златник" бил сигурен хит предлаган на Лепа Брена, а Брена казала че има много хитове в кариерата и подарила песента на Таня. Гранд наистина перат пари но и много такви певици/певци от ЗГ са ги направили богати, факт е. И тя тогава да покаже учтивост или заблагодарност тя надувала носа. През последния фестивал през 2014 участваше но не взе нищо, ако и е. А преди това на всичките фестивали е взимала по някоя награда. И в Ами Джи шоу участваше и имаше някакъв лапсус, каза нещо много тъпо и водещият си премълчи и след това когато всички медии гърмнаха с новината как Танчето говори тя обвини водещият че не и поправил грешката когато е чул това. С семейството в Сърбия имаше циркуси, преди това, през 2006 с Славица не беше в добри отнощения щото някой и' казал на нея че Славица показвала гърдите си на гаджето на Таня. След това когато се помириха ( и уж дует ще снимаха) Танчето каза че съжалява че тогава по този начин прекъснала отношенията си с Славица. След това започна да плюе Дарко Филипович ( в началото на ЗГ са били двойка), участваше в Tvoje Lice Zvuci Poznato (Като две капки вода), за нея имаше протекции че може да пее и на плейбек, никак песните да са на друг език освен на сърбски итн. След като не влезе в полуфинала, изпю предаването че си похарчила времето си на глупости, на тренйровки за настъпите вместо да си ходела на участия и да си печелила пари. Сега пък без Гранд търгна и с "Shvaler" и след 6 години извади хит. Не знам как ще продължи но пропусна си шанса да се нареди до големите имена като Цеца, Брена, Драгана...

Като личност хич не ми допада...

 

Рени, ако се върне в Гранд сигурно ще си възвърне старите позиции, ама едва ли би го направила...ала на времето беше топ !

Скептичен съм...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен мъжа й много й влиае, алчен е и я използва. Нали и с админа на страницата й във фейсбук имаха циркове. Преди каква беше усмихната, жива...сега е флегма, дето и от майтап не разбира.

Гинисов рекорд беше неоснователно пренебрегната, толколкова яка песен е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен мъжа й много й влиае, алчен е и я използва. Нали и с админа на страницата й във фейсбук имаха циркове. Преди каква беше усмихната, жива...сега е флегма, дето и от майтап не разбира.

Гинисов рекорд беше неоснователно пренебрегната, толколкова яка песен е.

 

Сигурно едвам издържава в този брак, очевидно е ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези дни много горещи новини!

Харис и Рада маи не са вече заедно!(слух)

Сладжа нали вече не беше част от Алегро бенд но продължаваше да се пише като Сладжа АЛЕГРО и се съдиха и съда решил че тя вече не може да се представя с това име и трябва да плати обезщетение.

Дара и мъжа и се развеждат.

Новите приятелки Александра П. и Анастасия Ражнатович :3fdb8960598fa63e:

 

prijovic-instagram.jpg

 

 

Тъпо е че се развежда Дара, да си припомним уникалната и' балада която гърмеше през есента 2010 :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новите приятелки Александра П. и Анастасия Ражнатович :3fdb8960598fa63e:

prijovic-instagram.jpg

Опасна е Прийович. :ad: :3fdb8960598fa63e:

Гледах ги в Инстаграм, няколко вечери подред бяха заедно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дара през 2007 беше много успешна с албума, всички песни бяха хитове, особено "Зидови" беше хита на годината. И след това се разделиха с Гранд, Саша беше казал че се взела като световна звезда, и обвиниха се, обаче Дара отново пусна силен албум. Мами мами, Она те пали, Чао Аморе(Sangrija), Мили мои.. се откроиха, отново силна. 2011-12 имаше хитове "Галама" като и оригинала на Амнезия на Малина, дуета с Боян Биелич. 2013 Delete се забеляза но албума не толко много, обаче 2014 развали с хитовете които пусна, 2015 и' беше по-слаба от 2014, но отново хитовна. 2016 отново е като 2015, обаче плануваше концерт в Арената и албум до краят на годината, но след развода и не знам дали ще се осъществи. А Дара пее от 1993 и днес прави хитове.

Имаше скандал с голи снимки през 2015 и това и беше много добра реклама. С Гранд се смириха, когато починала маиката на Дара, Саша и изразил съчуствие и след това се смириха и Дара отново е в Гранд. Иначе тази песен е посветена на маика и', и Дара каза че тази песен ще си стои само на албума, няма никаде да я изпълнява и на участия когато я поръчали тя отказвала да я пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен трябваше да бъде изпята от Цеца и Аца Лукас за потреби на една драма в театър. Песента е правена за драмата. Но когато трябвало да записват Цеца била болна и нямали време да отлагат заради драмата и Цеца предложила Ивана Селаков да я замести, а нали и имат преди това два мега успешни дуети с Аца. Песента обаче ми е много хубава. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ШОК! Шабан Шаулич в журито на Пинкове Звезде, заедно с Драгана и Зорица Брунцлик (които са сигурни за сега) :mf_surrender:

Е не, сега става страшно. Саша няма да остави нещата така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не, сега става страшно. Саша няма да остави нещата така.

 

И мен ми е интересно кво ще направи Саша, засега в ЗГ май само JK и Аца Лукас са сигурни, но не знам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...