Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Знам, че е македонка, ама няма голямо значение. Сега ще я преслушам, ама в Шар Планина гласът й е тотално различен от другите й песни.

 

Хубавица: :kissing2:

 

tumblr_nqtmxmy1gK1uv22wso1_1280.jpg

tumblr_nqtmxmy1gK1uv22wso4_500.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че е македонка, ама няма голямо значение. Сега ще я преслушам, ама в Шар Планина гласът й е тотално различен от другите й песни.

 

Знам че обичаш баладите от женските вокали. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, голяма енигма това. Някой ако надуши подробности, да казва.

 

Не знам дали ще те зарадвам ако ти кажа че е можен дует между Драгана и една риалити звезда - Гастоз! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще те зарадвам ако ти кажа че е можен дует между Драгана и една риалити звезда - Гастоз! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Кажи ми първо това за радост ли е. Сега го чувам този момък.

По каква линия дует? Къде е пуснат тоя слух?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи ми първо това за радост ли е. Сега го чувам този момък.

По каква линия дует? Къде е пуснат тоя слух?

 

Ами този Ненад (Гастоз) е риалити звезда, спечели някои от форматите в които участваше (и все още участва) и искал дует с Драгана.

На Драгана и харесала идеята, но имала някакви условия които тои решил да изпълни. Не знам, все едно Глора да снима дует с Пламен Богданов :1000 (29):

 

пп. Но не е 100 проценти сигурно.

 

http://www.telegraf.rs/jetset/2286156-stiz...c-snimaju-pesmu

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами този Ненад (Гастоз) е риалити звезда, спечели някои от форматите в които участваше (и все още участва) и искал дует с Драгана.

На Драгана и харесала идеята, но имала някакви условия които тои решил да изпълни. Не знам, все едно Глора да снима дует с Пламен Богданов :1000 (29):

 

пп. Но не е 100 проценти сигурно.

 

http://www.telegraf.rs/jetset/2286156-stiz...c-snimaju-pesmu

Мерси за инфото, Роби. Много странно. Вариантите са два - или мега боза да стане, или нещо наистина добро, ако той се промени, както пише в статията. Не знам имиджът какъв му е, но щом казваш стил ала Богданов, ясна е работата хаха. Гага понякога прави супер налудничави колаборации - като например песента с Плави оркестар, но пък повечето й дуети са успешни - със Даниел Джокич, Бобан Райович, Зорица и т.н., и залага на качеството.

Много ли е известен? Харесват ли го?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото, Роби. Много странно. Вариантите са два - или мега боза да стане, или нещо наистина добро, ако той се промени, както пише в статията. Не знам имиджът какъв му е, но щом казваш стил ала Богданов, ясна е работата хаха. Гага понякога прави супер налудничави колаборации - като например песента с Плави оркестар, но пък повечето й дуети са успешни - със Даниел Джокич, Бобан Райович, Зорица и т.н., и залага на качеството.

Много ли е известен? Харесват ли го?

 

Ами добре четеш между редове, едни го харесват други не, факт е че няма добър и положителен имидж но популярен е :3fdb8960598fa63e:

М-у и с Ханка Палдум имаше дует Драгана :3fdb8960598fa63e:

Но мен дуета с Zejko Sashic най-много ми харесва от всички дуети на Драгана :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами добре четеш между редове, едни го харесват други не, факт е че няма добър и положителен имидж но популярен е :3fdb8960598fa63e:

М-у и с Ханка Палдум имаше дует Драгана :3fdb8960598fa63e:

Но мен дуета с Zejko Sashic най-много ми харесва от всички дуети на Драгана :D

 

 

Ами щом е феймъс сега, ще си помогнат взаимно, стига наистина да не се прави на палячо - явно това й е изискването, а пък за нея неговото присъствие ще е нещо свежо. Ще има интерес определено.

Да, забравих за Ханка, и тя е легенда там - по-народняшки им е дуетът, но ми харесва, носи приятна меланхолия.

Очи пуне туге е голям хит и е от силен период на Драгана. Много е готина в тоя клип, нали? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, голяма енигма това. Някой ако надуши подробности, да казва.

Ей аз влязох тук, като мислех, че вие ще знаете на какво частно парти са присъствали, ама за съжаление и тук никой не знае!

Камелия изтипоса няколко снимки във фейса с Лепа Брена и с Цеца.А пък Малина е качила клипче, в което се вижда как играе кючек на Лепа Брена - егати излагацията!

Имало е и други известни личности на това парти, но кой го е организирал и по какъв повод никой не казва - дано е било нещо свързано с благотворителност!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей аз влязох тук, като мислех, че вие ще знаете на какво частно парти са присъствали, ама за съжаление и тук никой не знае!

Камелия изтипоса няколко снимки във фейса с Лепа Брена и с Цеца.А пък Малина е качила клипче, в което се вижда как играе кючек на Лепа Брена - егати излагацията!

Имало е и други известни личности на това парти, но кой го е организирал и по какъв повод никой не казва - дано е било нещо свързано с благотворителност!

Ще проучим, бре - агенти има навсякъде. :D

Те пък баш най-бездарните ни певици ли са отишли на това събиране? Направо са ни "отсрамили" пф.

 

Ееее, много интересно ми стана сега, каква е тая приватна журка, кой си ги е позволил. :girl_cry2: Завиждам му.

Може да е на някой секретен мастодонт хах.

Айде, нали помниш - някой ден отваряш дискотека и ще ги поканиш всичките турбо легенди, аз ще помагам с менажирането - нещо като Фънки ще съм хах. Тогава ще са още по-ценни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очи пуне туге е голям хит и е от силен период на Драгана. Много е готина в тоя клип, нали? :)

 

Дааа, клиповете на Гага са класика за Yu музиката през 90-тите! Диктувала правилата!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...