Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Преди малко пуснаха реклама за Метропола на Рада на Гранд, после скоро месец :mf_surrender:

Новата песен на Северина се казва "Силикони" #скоро

 

https://www.instagram.com/p/BHbyjvSBd-C/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата версия е че Цеца остава в журито, с Зорица Брунцлик, Драгана, Мирослав Илич и Сека ( в няколко от началните епизоди).

Говори се че Наташа Беквалац може да замести някои.

Ако Цеца и Драгана са наистина в едно жури тогава Гранд сигурно ще се опитат да стават ЈК и Дара Бубамара :3fdb8960598fa63e:

И да са Драгана и Цеца в едно жури мисля че няма да се карат и да правят скандали, докато при ЈК не е така. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дара и Йеца нали се помириха, едва ли ще е проблем да седят заедно.

 

Ще се радвам да разкарат Харис, супер дразнещ и високомерен е. Мирослав е готин, но не е за този тип предаване. Жалко за Марина, много е яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дара и Йеца нали се помириха, едва ли ще е проблем да седят заедно.

 

Ще се радвам да разкарат Харис, супер дразнещ и високомерен е. Мирослав е готин, но не е за този тип предаване. Жалко за Марина, много е яка.

 

Нее, не са се помирили :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата версия е че Цеца остава в журито, с Зорица Брунцлик, Драгана, Мирослав Илич и Сека ( в няколко от началните епизоди).

Говори се че Наташа Беквалац може да замести някои.

Ако Цеца и Драгана са наистина в едно жури тогава Гранд сигурно ще се опитат да стават ЈК и Дара Бубамара :3fdb8960598fa63e:

И да са Драгана и Цеца в едно жури мисля че няма да се карат и да правят скандали, докато при ЈК не е така. :3fdb8960598fa63e:

С тази скорост журито на Звезде гранда скоро ще бъде от 10 човека. Завършиха 7, а само преди година и половина бяха 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата версия е че Цеца остава в журито, с Зорица Брунцлик, Драгана, Мирослав Илич и Сека ( в няколко от началните епизоди).

Говори се че Наташа Беквалац може да замести някои.

Ако Цеца и Драгана са наистина в едно жури тогава Гранд сигурно ще се опитат да стават ЈК и Дара Бубамара :3fdb8960598fa63e:

И да са Драгана и Цеца в едно жури мисля че няма да се карат и да правят скандали, докато при ЈК не е така. :3fdb8960598fa63e:

Последно кои ще са или ще стане ясно в края на лятото? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

За седмица и двете песни на Драгана надхвърлиха милион. Усещам, че албумът й ще е много готин и ще съвпадне с концерта в Арена. :Vishenka_05:

 

Роби, какви премиери предстоят и пуснаха ли песните на Н. Роквич?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За седмица и двете песни на Драгана надхвърлиха милион. Усещам, че албумът й ще е много готин и ще съвпадне с концерта в Арена. :Vishenka_05:

 

Роби, какви премиери предстоят и пуснаха ли песните на Н. Роквич?

 

В понеделник, премиерата ще била на ЕмТиВи. :3fdb8960598fa63e:

Очакваме Katarina Grujic, Nikolija и Stanija.

Stanija е старлета но ще се опита и като певица, каза че само песните на Цеца са по-добри от нейната :1000 (29): премиерата май ще е в неделя в Grand Specijal. Ходи и на музикални уроци при Ивана Селаков. :mf_surrender:

Не знам какво ще се случи на финала на ЗГ, но не мисля че ЈК ще промотира нещо ново, ако е там. Казва че всеки ден била в студио но не казва точна дата кога ще пуска. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В понеделник, премиерата ще била на ЕмТиВи. :3fdb8960598fa63e:

Очакваме Katarina Grujic, Nikolija и Stanija.

Stanija е старлета но ще се опита и като певица, каза че само песните на Цеца са по-добри от нейната :1000 (29): премиерата май ще е в неделя в Grand Specijal. Ходи и на музикални уроци при Ивана Селаков. :mf_surrender:

Не знам какво ще се случи на финала на ЗГ, но не мисля че ЈК ще промотира нещо ново, ако е там. Казва че всеки ден била в студио но не казва точна дата кога ще пуска. :3fdb8960598fa63e:

Ох, какви глупости пиша днес - на Драгана албумът излиза по всяка вероятност септември, а пък концертът тук е декември.

Карлеуша има ли някоя колежка, с която да се разбира, освен Драгана? Нещо много мощна го раздава. Що така? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, какви глупости пиша днес - на Драгана албумът излиза по всяка вероятност септември, а пък концертът тук е декември.

Карлеуша има ли някоя колежка, с която да се разбира, освен Драгана? Нещо много мощна го раздава. Що така? :D

 

Има с Мaya Berovic, Indira, Neda Ukraden, Ana Nikolic, Rada Manojlovic, Marija Sherifovic, с Брена сега са добре.

Но май повече са тези които са в лоши отношения с нея отколко тези с които е в добри отнощения :1000 (29):

 

Това е първото интервю след линчуваният и концерт на УШЧЕ.

Тук има някой колеги и колежки които и дават поддръжка.

Тя много пъти каза че никога няма да забрави геста на Рада че и пратила чоколадца (бомобниера) като знак за подкрепа след УШЧЕ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди година това го превеждах за форума на Сигнал. Ето ви го и тук : :3fdb8960598fa63e:

 

https://www.facebook.com/jkdiva/posts/10153534982436282

 

На този ден ...

 

VIVA LA DIVA (така и се казваше концерта през 2013)

 

В деня, когато в Сърбия се състоя концерт, който ще бъде запомнен завинаги. По много начини. Вие, драги, верни мои фенове, спомняте си този концерт като спектакъл, който не е бил виждан на тези простори (Балканът)! Тогава ви дадох моето сърце ... Защото го заслужавате само заради лоялността и подкрепата, която продължавате да ми давате вече 20 години.

Същата вечер, повече от 40,000 хора дойдоха да ме подкрепят!

Аз ... аз ще го помня като ... откъде да започна?

 

ще го помня като усещане, когато хидравличения асансьор се подигна нагоре и когато видях пред себе си в предната част безкрайно прекрасни хора ... ще го помним от звука на рева на нереалното, че този момент чух, че бях парализирана.

Няколко секунди стояхме лице в лице аз и вие, и аз се изправих.

Но тогава макар че бях заобиколена от десетки хиляди хора аз бях САМА.

 

Вие не знаехте, това което току-що разбрах, няколко минути преди да излеза на сцената ... Това че всички първи страници на всички утрешни медии са готови и със същото заглавие: Срина се, празно Ушче, провал е концерта.

 

Погледнах в огромното море от хора и си помислих, дали това е истинско, дали само аз ви виждам ?

Възможно ли е, да се случи такава несправедливост, и защо?

Въпреки това, както виждате, аз направих концерт без грешка, пеех, танцувах, извиках от радост, когато извикахте името ми ...

 

На следващия ден започна АД за мен . Тогава започна медиен линч, който водеше вестник "Курир", след това вестник "Блиц" и след това всички останали медии. Без никакви доказателства за лъжите им, под формата на снимки или кадри "празно Ушче" хврлиха врху мен много обиди в продължение на месеци.

 

СЪРБИЯ наблюдаваше мълчаливо! Всички те гледаха клане и линч на публична фигура, жена, майка и лицето, която на никого не е сгрешила, и никой не си мръдна пръста да спре този тормоз! Нито едно сдружение за човекови права не искаше да ме защити!

 

TV Pink, TV в която с моята майка (тя е журналист) сме прекарали 20 години, след концерта не позволи да се пусне нито един клип за да се види колко хора е имало и какво шоу е било. Напротив, аз бях забранена на TV Pink.

 

Доживях и това, за първи път записите от концерта на Ушче да се появат на немската RTL. Иронично е, нали? Иронията е, че от тогава до сега, се появих във всички световни медии. А в матичната држава аз съм забранена...

 

За последните две години, от стреса, аз загубих две бебета.

Всички тези количества безсмислена омраза и зло, завист и злоба, удари когато бях най-слабa (психически).

Мен Сърбия ми уби двама невинни същества, две изгубени бебета..

 

И аз никога няма да простяа на Сърбия.

Кой нормален ще опрости това?

 

Направих музикална пауза от 3 години , за да се защитя.

Преди няколко седмици направих последната операция, за която не е необходимо да се говори.

Сега съм добре. На снимките и видеоклиповете винаги изглеждам добре, но преживявам ад..

 

Изглеждам добре, защото аз съм преди всичко професионалист и много горд човек.

Аз пея и свиря и когато ме боли, когато съм болна и когато мога, така трябва!

Заради вас, защото ве обичам и уважавам това, че идвате на моите концерти, да ми показвате колко ме обичате, плащате картати ... Аз съм благодарена.

 

Концертът в Ушче е нещо, което никога няма да забравя. Това е голямо училище на живота.

И кой премине това, което аз преживях, повярвайте ми, никой не може да му направи нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, "ZETRA" не е ли зала в Sarajevo ?

 

Да, така се казва залата.

Причината е че на 11/07 преди 21 година в Сребреница са убиени много мюсюлмани от страна на Сърбите. (войната)

И те се бунили че било 2 дни след това.

Това е причината. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...