Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 5 часа , pacho каза:

В коя арена Драгана ще прави концерт, за общия с Лепа Брена ли става на въпрос?

 

преди 8 часа , adorable каза:

Драгана защо не прави никаква реклама на концерта в Арена? Уж е "заказан" такъв, пък реално нито дума, нито постер, тийзър - нищо.

На 25 Ноември ще е концертът в Арена София с Лепа Брена. Sold out е още от края на Май 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

 

На 25 Ноември ще е концертът в Арена София с Лепа Брена. Sold out е още от края на Май 😃

За Белградската има също май. 

WWW.TELEGRAF.RS

Mega zvezda folk muzike Dragana Mirković odlučila je da četiri decenije karijere obeleži velikom regionalnom turnejom koju će otpočeti 29. decembra muzičkim spektaklom u Štark areni.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Bunn каза:

Това е някакъв кошмар, не се знае дали е мъж или жена 😂😂 Може да участва в следващия филм за “То”

Тия песни са брутални от предния албум ДИВА! ❤️ 

В песента с Неш изглежда доста прилично! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
От 2.09.2023 г. от 18:14, pacho каза:

Много интересна песен. Не беше пускала от 4-5 години. 

Някой е почнал да й урежда и участия у нас.

Познай кой - Сашка, разбира се. Само че Рада тук ни е крайно непозната, ама нищо. Слушах интервюта с нея напоследък - тя според мен има някакъв проблем, че е твъърде естествена и обикновена и прекалено държи на това, до степен на наивност чак. Иначе качества има, но някак ми е неамбициозна за тоя тип бизнес и сцена. Харесвам я, въпреки че отдавна няма силно парче.

А чичо Миле... ми ако им дават добри хонорари и са добре приети, защо да са изпаднали, като и при тях всички пеят по "търговима"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.VESTI-ONLINE.COM

Još otkako je pre nekoliko meseci objavila da će 29. decembra publici prirediti spektakl u beogradskoj Areni, nestrpljenje među brojnim fanovima Dragane

 

Гага се задействала...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз я гледах Рада в едно от последните й. Като цяло е добър човек и се говори, че много помага на хора и деца в нужда. Явно не иска да влиза чак до такава степен в тамошния шоубизнес, затова не е толкова активна. Говореше, че някои хора я критикували, че носи дрехи за по 20-30-40 евра, а тя няма претенции за дрехите си.

Много ме кефи Карла как крещи като заклана в 2-3 от новите си песни, разни такива "АААааАаай" измежду частите с музиката. :D Примерно тук.Относно песента и "Минут", която трае 1 минута и има само тишина в нея, пишат, че това й е най-добрата песен ха-хааа. :D  Като цяло "Romane", "Абу Даби" от последния, а от Алфа - "Alien" "Block" и "Тakita" слушам само. Пак не е малко, от предишния й само 1 ми хареса. Иначе върви много зле с гледанията, не знам какви са настроенията там, ама май не ги е впечатлила много.

 

Драгана трябваше сега есента или пролетта да направи едно голямо Ушче или стадион. Последната Арена й беше тясна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рада наистина е добра, то си личи. Но имам чувството, че е изпаднала в някаква дупка, че не може да си намери адекватен човек... и това го замаскира с някакво инфантилно поведение по интервюта. Дано срещне своя партньор.

Гага беше на Ушче преди 4 г. Но не беше супер официален концерт и май беше на вход свободен. Имаше нещо. Но да, може да напълни, просто с малко повече рекламка. Едва ли иска да се занимава обаче и ще се ограничи до Арена, което пак е нещо.

376003622_713007587540464_7028056967988393976_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и в предишните 2 сезона беше ментор, не е от сега. И за разлика от някои наистина работи с отбора си и им отделя време. 

Качват го в канала им в тубата, неделя в 2 през нощта веднага след излъчването по Пинк

https://youtube.com/@ZvezdeGrandaVIPPER?si=27SzXhSzbXFJEdwS

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DrAkO каза:

Тя и в предишните 2 сезона беше ментор, не е от сега. И за разлика от някои наистина работи с отбора си и им отделя време. 

Качват го в канала им в тубата, неделя в 2 през нощта веднага след излъчването по Пинк

https://youtube.com/@ZvezdeGrandaVIPPER?si=27SzXhSzbXFJEdwS

 

Честно казано не съм го следял от няколко години насам. Мисля че това беше последния сезон който гледах.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък гледам точно откакто Цеца влезе, защото спряха скандалите и сеирите. И спред самия Саша Попович по-високи рейтинги не са имали досега, веднага след Задруга-та. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.09.2023 г. от 19:49, pacho каза:

И аз я гледах Рада в едно от последните й. Като цяло е добър човек и се говори, че много помага на хора и деца в нужда. Явно не иска да влиза чак до такава степен в тамошния шоубизнес, затова не е толкова активна. Говореше, че някои хора я критикували, че носи дрехи за по 20-30-40 евра, а тя няма претенции за дрехите си.

Много ме кефи Карла как крещи като заклана в 2-3 от новите си песни, разни такива "АААааАаай" измежду частите с музиката. :D Примерно тук.Относно песента и "Минут", която трае 1 минута и има само тишина в нея, пишат, че това й е най-добрата песен ха-хааа. :D  Като цяло "Romane", "Абу Даби" от последния, а от Алфа - "Alien" "Block" и "Тakita" слушам само. Пак не е малко, от предишния й само 1 ми хареса. Иначе върви много зле с гледанията, не знам какви са настроенията там, ама май не ги е впечатлила много.

 

Драгана трябваше сега есента или пролетта да направи едно голямо Ушче или стадион. Последната Арена й беше тясна.

Аз се очудвам, че тази не ти е любима като е правена по твой вкус:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

Аз се очудвам, че тази не ти е любима като е правена по твой вкус:

 

Учудвам.

Мислиш си, че ми познаваш вкуса, ама си далеч да ти кажа. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...