Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Драганче снощи е запалила Благоевград. Ходеше ми се на неин концерт тук в Арена, но този път е съвместен с Брена, а нея не мога да я издържа. В Арена Белград ще има в края на годината, но никаква реклама не е започнала. Изглежда, старите кучета не им пречи да не пускат песни и албуми години наред. Като казвам старите кучета, визирам трите големи. Иначе, откакто си отиде Марина, не знам Цеца как и какви текстове ще подбира, но сигурно ще изпипа нещата. Между другото, доста грозно впечатление направи, като я накараха да коментира смъртта на Саша Видич - нито съболезнования, нито нищо, беше адски хладна и груба пред медиите, само и само защото не се разбираха преди смъртта му... а той изгради в годините добър стил за нея. Anyway. Ясна е на всички какъв човек е.

Има някаква промяна в Милица, не мога да дефинирам каква... Тук говори за Теа. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Много е яка с тази прическа, но да посети дерматолог спешно. Близките кадри без блър са плашещи.

Видях и аз кадри с фон дьо тена - лоша светлина... иии наистина кожата е реагирала, обаче като се замисля, и на тях не им е лесно - грим, пушеци, прожектори, нощен живот... и щом дори на млад човек като нея кожата реагира, смятай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , adorable каза:

🤩

ХИТ! ❤️ ХИТ! ❤️ ХИТ! ❤️ 

Към тази дата най-много ми се откроиха Kucketina, Jasa & Kraljica prokletih ❤️ Страхотни ! Иначе си слушам още и Lav и Ilegala с Coby ❤️ Ама тези трите просто са най-добри ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кучкетина се превръща в хита от албума, следвана от Лав. Дуетът с Коби май ще си стане среден хит, подобно на Посесивна от предния албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички бързи песни ги въртя на рипийт официално. Тази е бруталка също. Жалко, че като последна от траклиста не й се обърна достатъчно внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.06.2023 г. от 15:09, adorable каза:

Тупалка.

Така и не можа да ме зариби. Единствено на припева избухва, но само в първата му част, след това губи тяга. Най-доброто парче за мен продължава да е "Психо". 

Много повече ме кефи от Милица като цяло, онази сякаш винаги е пренавита, докато Сашка е скрита лимонка. Отделно е доста по-добра певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не спирам на Сашка "Placebo" и "Psiho" - брутални песни.

 

 

Леля ви Сузана си снима старите песни. :D Скучно й е, има пари за харчене, угажда си.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Психо наистина е много ударна. Абе, и на двете албумите им са готини. Емат концепция кога и в какъв вид да ги издадат. Клиповете повечето не са високобюджетни, но имат идея и елемент на изненада. Просто подхождат с уважение към продукцията си и са работарки. То сега им е времето и урожаят, както се казва.

Иначе между двете аз лично предпочитам Милица - има силен характер, амбициозна е, сама се бори, понесе и много критики от разни лелички като Снежана Джуришич и Кеба. Аз даже не знаех за миналогодишните скандали около нейна песен и Ана Николич. Тя се е сдушила с Карлеуша, което ще подразни конкуренцията малко или много. Прийович е добра певица, сладка е, но ми е твърде безхарактерна, а и да благодари на Брена, щото без нея...

Интересно е какво се случва с Рада... много е естествена и откровена, прекалено даже за този бизнес. Малко тъжна ми изглежда и звучи:

На тях двете с Таня Савич проблемът им е, че са прекалено свестни. Не съм вярвал, че това някога ще представлява проблем, но... когато ги слушам, така излиза. Скромност и честност не са предимства в днешно време. Дано избухнат и те с парчета - могат го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

@adorable рече и отсече: "туй е хита от албума" и няколко дни след това чукнахме 5 милиона!

 

Ама вярваш ли ми, аз първо нея чух и викам - нека чуя и другите, но това е хитът, усещам го.

Рибетина-кучкетина, само не знам кое е следващото - к$рветина. :D Абе, много е добра.

Радвам се, че си пуснах новите неща при съседите, та да имам какво да слушам, 'щото при нас в България положението е... сами виждате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен много ме кефят видеата на Прийовичка - личи си, че влага и прави много, много изпипани неща за сръбския пазар!
Това, макар и от предния албум, ме зариби:

Крайно време е да изслушам последните й два албума.
Има брутален екип и резултатите са на лице.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже и 51-годишната Северина изкара яки и различни песни и видеа. Нашите са супер задръстени, една Галена не може сама да спасява жанра, а то и последните й неща не са на нивото на някои нейни стари. Глория влиза в това определение отгоре, колкото и да не ми се вярва, че я докара до там. Тези хора не влизат ли в Ютуб, Спотифай и т.н.?

Явно в попфолка ни има сериозен недостиг на кадри с артистични длъжности, ама като гледам и не търсят такива. По-важни са им гримьорите, фризьорите и Добри стилиста.... Нарича се "Creative Director", да вземат да пробват някой път!:mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо, много си прав, но... как да го кажа :D, имах възможността да се отвратя от някои неща. Какви артистични лица при български певици... Първо - нямаме пазар. Също така много се копира и не се раждат оригинални и смели идеи. А мога да кажа, че преди 10-15 г. ние бяхме по-напред визуално и звуково, но после ни изравниха и изпревариха. Тук няма значение дали им харесваме държавите и културата или не - пускат по-готини неща и да, уважават себе си, а ние сме дупедавци - и в политиката, и във всичко.

Второ, у нас не искат да плащат, искат с трици маймуни и с чужда пита помен. Ако плащат, пък имат претенции да ти изземат функциите и да са по-разбиращи от човек, който е учил за нещо конкретно... пък те са едни жени от село с късмета да пробият и самочувствието да са велики. Мрат повечето да се обграждат с придворни дами, с които да интригантстват - съжалявам, всеки си заслужава обкръжението. Разбира се, че има талантливи млади хора, но в България всеки известен разбира от всичко и не иска да си признае, че някой друг е по-способен и ще го съветва. Не носят на критика, не мислят на наджанрово ниво.

В сръбско още имат конкуренция - не че и там не са на лагери, но тук дори и конкуренцията изчезна. Преебаха награди, промоции и предавания, всеки се спасява сам. Глория беше права преди години, когато каза Пайнера да им осигури студия и програми, както беше едно време, но Пайнера си направи милионите и баш го брига. Звезде гранда и Пинкове звезде тук няма да имаме. Мислите ли, че нещо им пречи да възстановят Тракия фолк, примерно? Не. Просто нашето загина, това е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук нещата се правят парче на парче, сезон за сезон. Никоя от селските тарикатки не мисли в перспектива или как дадена песен би повлияла на кариерата ѝ в цялост - там да има нещо, да фърлят поредната помия на всеядните "фенове" и кой от где е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То затова и попаджиите като Любо Киров, които бачкат и влагат, започнаха концертна дейност - а Любо преди години нямаше такава, сам си я създаде... и албумите му се купуват на него, Миро и още някои. Без значение, че нямат гледания кой знае какви и не гърмят в Спотифай. Чалгата просто си остана само в клубовете. Освен това няма хитове като едно време - но това е и в световен мащаб. Нищо не си спомням от чалгата от миналата година - песни като 1000 пъти не ги броя, щото преди всяко участие на Глория ги слушах до втръсване, без да ми остават в съзнанието трайно, не ги асоциирам с нищо в живота си. Но си спомням "Повече" на Миро, примерно.

Просто нашите се примираха, че ще се върнат там, откъдето произлязоха... Затова такива като Андреа полудяха - защото бяха времена със скъпи клипове, награди и надцакване коя над коя, а сега все едно не са съществували. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...