Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Павлович е пуснала страхотен албум, от Zauvek не бях я слушал, Posesivna го подминах. Страхотни парчета до едно, клипове със замисъл... но ще видим дали няма да флопне пак с тая концепция всичко накуп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.06.2023 г. от 13:00, adorable каза:

Павлович е пуснала страхотен албум, от Zauvek не бях я слушал, Posesivna го подминах. Страхотни парчета до едно, клипове със замисъл... но ще видим дали няма да флопне пак с тая концепция всичко накуп.

"Posesivna" е топ и няма слаба песен, препоръчвам го! Успях да си го купя, сега чакам "Lav" 😊

Заслужават си и двата албума 🔝

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DevilWish каза:

@Andrew Cunanan.❤️  

Krajno време е да те посветим в творчеството на сръбската Камелия, която не е пускала албум от 11 години и всяка година ни лъже, че ще пусне ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

И като заговорихме за Йелена, силно се надявам за новия албум да има подобни фешън рекламни тийзъри:

 

Тоя албум е жесток! Krimi Rad, So, Insomnia и Sodoma i Gomora са много яки! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.06.2023 г. от 14:24, Just_Me каза:

"Posesivna" е топ и няма слаба песен, препоръчвам го! Успях да си го купя, сега чакам "Lav" 😊

Заслужават си и двата албума 🔝

Тия дни точно го чух в Спотифай и него и е страхотен... как съм го пропуснал, не знам, но не слушах много съседите в последните няколко години, всичко ми се сля и там. Павлович определено е добра и пуска готини неща. И баладите са сполучливи. Има концепция при нея и бачка, това ми харесва - залага на музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз по принцип много рядко слушам цял албум наведнъж, а само песните, които от раз ме хванат и останалите ги преоткривам след време. Посесивна като излезе бях натоварен много с други неща и от превютата нито една песен не ме грабна. След време се запалих по Проверено и Тачно тако, първата ми е най-слушаната фолк песен за миналата година. Сега с излизането на новия албум страшно много ми гроунаха Риба де лукс и 15-тицата, първата ми беше някакъв пълнеж в началото. Мала с хималая ще ми е следващия топ фаворит.

При Милица няма слабо, изобщо не съжалявам и за миг, че от 7 години я следя изкъсо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

това е типично в твоя стил като звучене, @adorable
+ Nema zene & Striptizete

Изглежда, бая песни съм пропуснал, ще наваксвам сега. :D

Познай само коя песен ми стана фав от новите...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Изглежда, бая песни съм пропуснал, ще наваксвам сега. :D

Познай само коя песен ми стана фав от новите...

 

 

Нетипично за теб, заради заглавието 🤪 Но, да има този класически поп-фолк елемент + доста модерно звучене. И на мен ми е фаворит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:

Нетипично за теб, заради заглавието 🤪 Но, да има този класически поп-фолк елемент + доста модерно звучене. И на мен ми е фаворит.

А, нетипично. :D Да не забравяме, че всеки има гилти плежър песни и състояния...

Lav и Jasa са потенциални хитове и сигурно вече са такива. С Цоби също. И това ме изненада:

 

Не ми се слушаше нищо в последно време - всичко ми се омеша. Не се насилвах да слушам нищо ново повече от веднъж - нито родно, нито чуждо. И си викам: каквото стигне до мен не по принуда и ме хване, значи е точното за моя вкус... и ето - тия дни Милица.

Албума от 2018 го разцепвах от пускане, бих си купил дискографията й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, adorable каза:

Изглежда, бая песни съм пропуснал, ще наваксвам сега. :D

Познай само коя песен ми стана фав от новите...

 

 

И на мен в самото начало, но след два, три дни Яша ми беше постоянно в главата. За мен Яша, Кучкетина и Лав са най-добрите, Кралицата и дуета също са много яки. Само баладите не ми допаднаха, но аз предпочитам повече бързи песни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

И на мен в самото начало, но след два, три дни Яша ми беше постоянно в главата. За мен Яша, Кучкетина и Лав са най-добрите, Кралицата и дуета също са много яки. Само баладите не ми допаднаха, но аз предпочитам повече бързи песни.

Малко назад да върна лентата, ама на тая песен падаше голямо вживяване... и е определено много секси клип с готино заснемане. Мисля, че по ѝ отива с тъмна коса. Тая песен има нещо в аранжимента като някоя от новите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Малко назад да върна лентата, ама на тая песен падаше голямо вживяване... и е определено много секси клип с готино заснемане. Мисля, че по ѝ отива с тъмна коса. Тая песен има нещо в аранжимента като някоя от новите.

Аз за първи път я виждам, знаех за Проверено от нейните песни, защото не слушам много сръбско, някои неща на Карлеуша много ми харесват, чух и на Теа албума, този също си го пуснах без някакви очаквания, но повечето песни и клипове много ми харесаха и тази песен също й е много добра. Определено прави хубави песни, впечатлих се. И аз не съм чул старите й албуми, даже се чудих какво толкова се говори за нея, сега разбирам защо я харесват. На мен също ми хареса, много.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Аз за първи път я виждам, знаех за Проверено от нейните песни, защото не слушам много сръбско, някои неща на Карлеуша много ми харесват, чух и на Теа албума, този също си го пуснах без някакви очаквания, но повечето песни и клипове много ми харесаха и тази песен също й е много добра. Определено прави хубави песни, впечатлих се. И аз не съм чул старите й албуми, даже се чудих какво толкова се говори за нея, сега разбирам защо я харесват. На мен също ми хареса, много.

С този албум ни стана любимка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...