Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Милица П е много далече изобщо от ""най-успешния продукт" на Гранд, Звезде Гранда или каквото и там да е. И това е видно само като отвориш схемата на предстоящия й концерт.

https://tickets.efinity.rs/CardType/GenerateSvg?CardTypeId=30519

А Прийовичка по каква линия да е любимката на Гранд, като тя не е в компанията от 5 години и дори имат спор за правата на песните от първия й албум, които тя по участия изобщо не пее. И песните й не се въртят по Гранд Телевизия, нито стари, нито нови. 

То още първата вечер стана ясно, че е напълнила и 3-тата Арена, защото 28-ми е третия обявен концерт, преди това вече беше разпродала 29-ти и 30-ти. Двете арени в Загреб също са разпродадени, очаква се и там да има 3-ти концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гранд назад имат и по-успешни продукти като Индира, Сека, примерно, но те са от друго време и натрупаха кредит и от продажби на албуми... с Дара направиха един концерт в Арена и това беше.

Говорим за последните 10 г. Защо да е не най-успешният млад изпълнител точно Милица от турбофолка? Другата Милица какво направи? Или Таня Савич и Рада?

Схеми за концерти не гледам - един концерт не се води успешен само по това каква му е посещаемостта. За мен на Александра концертите са успешни само заради самите песни и нищо друго. Нито глас чух кой знае какъв, за шоуто и емоцията вече коментирах. Като се прави голям концерт, това е идеята - да има нещо грандиозно и различно. Иначе Саша и Брена и нейната фамилия изобщо не я бутаха, не.

Прави ми впечатление, че понеже е добра овчица и си мълчи, всичките ѝ там колеги я дават за пример и нарочно не споменават Милица - първо, че дръпна много напред САМА и второ, щото дружи с Карлеуша. Скъсаха се да обясняват - и Албиноса, на когото подаде ТЯ ръка, че нямала хит от новия си албум, и кой ли не, че Сашка е по-добрата тази година. Добре, хубаво, ама не знам и Сашка да е направила някакъв чутовен хит тая г. Също така чух на концерта на Карла, че на "Кучкетина" избухват яко, "Проверено" си е хит на миналата година, така че... не виждам защо да не е най-успешна. Всеки си има своето мнение.

Хм, интересно...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, DrAkO каза:

Милица П е много далече изобщо от ""най-успешния продукт" на Гранд, Звезде Гранда или каквото и там да е. И това е видно само като отвориш схемата на предстоящия й концерт.

https://tickets.efinity.rs/CardType/GenerateSvg?CardTypeId=30519

А Прийовичка по каква линия да е любимката на Гранд, като тя не е в компанията от 5 години и дори имат спор за правата на песните от първия й албум, които тя по участия изобщо не пее. И песните й не се въртят по Гранд Телевизия, нито стари, нито нови. 

То още първата вечер стана ясно, че е напълнила и 3-тата Арена, защото 28-ми е третия обявен концерт, преди това вече беше разпродала 29-ти и 30-ти. Двете арени в Загреб също са разпродадени, очаква се и там да има 3-ти концерт.

Пълни Арените, както синът на Брена пълни нея. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дара не изглежда добре. 

Цеца и нея ще използва и ще я захвърли, както направи с Мира Шкорич, Саша Видич и много други. Това не е приятелство. Дара и тя с кого ли не изпокара след Сека... Там по отношение на скандалите са още по-големи селянки, отколкото тези у нас.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брена няма шанс да записва скоро нищо, според мен. Има здравословни проблеми и вероятно грам не й се занимава, ще си пее старите хитове. Тя твитерашицата и нея оплю, Саша Попович нарече дъртофелник, изобщо пълна неадекватница. А всичкит клипчета говорещи за някаква "истина" са от Хайп или от К1, случаЕност? Изведнъж много се активизираха, като по поръчка.

Не знам какъв е тоя успешен концерт, на който хората не искат да ходят...Ма тя и на участията й с по 25 човека не иска да излиза на сцената, така че е много успяла, икона чак.

Разбирам фенството на някои, ама хайде малко обективност. И от 100 години едно и също. Аз като не харесвам някоя изобщо не й обръщам внимание.

п.с. Индира е известна много преди Гранд, дори този период й е по-силен в България, отколкото там. Към днешна дата има 2 мегахита - Пожелела и Две музике. А те са й от най-новите песни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DrAkO каза:

Брена няма шанс да записва скоро нищо, според мен. Има здравословни проблеми и вероятно грам не й се занимава, ще си пее старите хитове. Тя твитерашицата и нея оплю, Саша Попович нарече дъртофелник, изобщо пълна неадекватница. А всичкит клипчета говорещи за някаква "истина" са от Хайп или от К1, случаЕност? Изведнъж много се активизираха, като по поръчка.

Не знам какъв е тоя успешен концерт, на който хората не искат да ходят...Ма тя и на участията й с по 25 човека не иска да излиза на сцената, така че е много успяла, икона чак.

Разбирам фенството на някои, ама хайде малко обективност. И от 100 години едно и също. Аз като не харесвам някоя изобщо не й обръщам внимание.

п.с. Индира е известна много преди Гранд, дори този период й е по-силен в България, отколкото там. Към днешна дата има 2 мегахита - Пожелела и Две музике. А те са й от най-новите песни.

 

На Брена астроложка ѝ бе предсказала, че ще са ѝ последните силни години, албуми и концерти - това, което мина досега, и лека-полека ще се оттегля. Не може всички да са Лили Иванова.

Не знам кои са обективните медии при тях - просто съм постнал статии, които ми попаднаха точно за да ги обсъдим колко са истина и колко не са - обори нещо, ако трябва. Не знам кой ги е инициирал. И като цяло обективността е много субективно нещо, колкото и оксиморонно и парадоксално да звучи.

Карлеуша си играе играта. Адекватна-неадекватна - връзват ѝ се, и през годините е имала и някои топ изказвания. Малко като нашата Кама. Не че те са най, за да говорят, но все някой трябва да каже, че "царят е гол". Саша е много шумен пенсионер, напряга ме да го слушам. Да приемем, че е прав и да миряса.

Милица си е успешна повече или по-малко от твоите представи. Да, тъпо беше това с 25-те души - случва се на всеки, ама тя е Лъв и е с голямо его... Както и да е, аз от сторитата ѝ от участия виждам еуфория. Пък за какво фенство да говорим, инфантилно е - харесвам я как си гради кариерата и песните. И че не е емоционален бастун или протеженце.

Изкоментирай и схемата на Драгана, както си тръгнал. Там каква е драмата?

Цеца специално ще я нареждам до дупка. Просто не е хубав човек и гради фейк образ от години. Ако ще да напълни и Космоса, все ми е тая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брена е 100 пъти по-известна и голяма от тъпата Лили Иванова известна само в Бг. Не всеки бил Лили Иванова...И ПО-ДОБРЕ ЧЕ НЕ Е!!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Брена е 100 пъти по-известна и голяма от тъпата Лили Иванова известна само в Бг. Не всеки бил Лили Иванова...И ПО-ДОБРЕ ЧЕ НЕ Е!!!

Написах го в смисъл, че не всеки ще има това творческо и физическо дълголетие. Аз пък точно супер много съм критикувал Лили - я за алчност, я за връзки с властта... Но това не променя факта, че е голяма за нашата държава и че ние друг такъв изпълнител скоро няма да имаме, защо тая злоба? Защо пак си плюем нашето? Извинявай, но Брена дойде тук и се направи, че не знае коя е Лили. Много им е голямо самочувствието на сърбите, аз пък да ти кажа! Да, надминават ни в някои неща, но не във всичко! Смотани сме просто и не си знаем цената. Колкото и да ги харесвам, като ми дойдат тука и нашите почнат да им се покланят, ми става лошо!

Няма за какво да се сравняват, най-малкото едната пее от 60-те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.09.2023 г. от 10:10, adorable каза:

Ох, тая Александра, милата, не мога да я гледам и слушам. Да, хубаво пее, добричка изглежда, обаче да си го кажем, много се превземат с нейните концерти - а нищо особено накрая, супер скучна. Без поддръжката от Брена и без нейната фамилия - нищо нямаше да е. Да е жива и здрава все пак и честито за успеха.

Много повече ми е интересно Милица как ще се справи в края на годината. Там при нея има енергия, шоу, хъс, сцена. Сама с много труд проби, това е истината. При Прийовичка всичко ми идва някак немъчено, с протекция отгоре - като Цура Янева ми е. Винаги много повече съм оценявал изпълнителите като Драгана и Милица, които на сцената пеят, танцуват, влагат пари в декори и костюми.

Сашка си върви по стъпките на Цеца, няма лошо, но Цеца имаШЕ някак повече харизма и енергия, макар че и тя стана скучна и вдървена на сцената. И какво пак се сопка на репортерите и се заяжда при нормален въпрос - не мога да издържам такива хора като нея и Бойко Борисов, дето крещят в лицето на хората. Отврат просто.

 

 

Александра без да се напъва ги слага всички в малкия си джоб - пеене, визия, репертоар. Милица се чекне, мята, присвива очи, идва ми too much всичко там. Като певица няма и половината от таланта на Прийович. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.09.2023 г. от 20:41, pacho каза:

 

На Карла хич не чувах публиката да пее и да куфее. Май не се котират чак толкова албумите ѝ, гръмна и угасна бързичко.

Сърбите са хора с големи души и умеят да се забавляват. На никой не му се слушат някакви електронни истории, изпълнени от зле поддържан травестит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Willy каза:

Брена е 100 пъти по-известна и голяма от тъпата Лили Иванова известна само в Бг. Не всеки бил Лили Иванова...И ПО-ДОБРЕ ЧЕ НЕ Е!!!

И в Русия Лили е по - известна. Брена има 1 хит и то благодарение на Камелия. Иначе е грешка, че сръбските травестити са популярни тук. Но и в България е пълно със малоумници. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

И в Русия Лили е по - известна. Брена има 1 хит и то благодарение на Камелия. Иначе е грешка, че сръбските травестити са популярни тук. Но и в България е пълно със малоумници. 

Има и свестни хора и певци при сърбите.

Но тук къде и коя е била Брена, че не се сещам?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Има и свестни хора и певци при сърбите.

Но тук къде и коя е била Брена, че не се сещам?

 

Мани я тая, не може да пее дори. Всичките им са такива. Само ги погледни на какво приличат. Това са травестити, не певици. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Мани я тая, не може да пее дори. Всичките им са такива. Само ги погледни на какво приличат. Това са травестити, не певици. 

Драгана е готин човек. Ако говорим за по-известните. И Шабан беше много скромен и автентичен. Айде, да не кажат, че пак натрапвам моите предпочитания.

Сашка наистина е имала успешни концерти. Просто не е моето, това е, не усещам тоя живец и харизма. Да, знам, не всеки е длъжен да се мята като риба на сухо на сцената, но наистина някои неща идват в стил 2001. Нека се радват хората, то те минаха концертите така или иначе. Но да си нападаме нашето и да издигаме в култ чуждото, бактън с тая робска психика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Драгана е готин човек. Ако говорим за по-известните. И Шабан беше много скромен и автентичен. Айде, да не кажат, че пак натрапвам моите предпочитания.

Сашка наистина е имала успешни концерти. Просто не е моето, това е, не усещам тоя живец и харизма. Да, знам, не всеки е длъжен да се мята като риба на сухо на сцената, но наистина някои неща идват в стил 2001. Нека се радват хората, то те минаха концертите така или иначе. Но да си нападаме нашето и да издигаме в култ чуждото, бактън с тая робска психика.

Освен Лили обаче, нямаме друг изпълнител който дори в нашата държава да е по - голяма звезда от тия траверси. Това е проблема, те са си типична чалга. Но са доста по - напред от нашите чалгарки, нищо че една Теа например се храни с наши песни, както и куп други. Може си Сърбия дето е толкова по - назад и икономически, и по всички други параметри да изкарва пари на наш гръб. И го казвам съвсем сериозно, защото в СОфия е пълно със сърби. Идват ми тук от Белград защото в София заплатите по техни думи са 3 пъти по високи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да говорим за Лили, тя е била известна тука, в СССР и толкова. Дори в съседна Югославия не е пускана, а Брена идва и снима новогидшна програма за националната ни телевизия. Дали е въпрос на талант или на държавна политика всеки да си прави сметка.

 

@adorable Каква драма с Драгана, не знам за какво става дума. Тя нали е в Австралия, видях я играеше хоро в тик ток 😃 Сега отворих и концерта е почти продаден, ама датата е неудобна малко, но ще помисля. От 3те големи само на нея не съм бил, а ми беше любимката като бях малък.

На Йеца скандалите повече й се получаваха преди, сега вече хората почнаха да я подиграват защото друго не предлога. Силна е само на думи и всичко е аз, аз, аз, аз, аз, аз...целия свят крив, тя права. Това с правителственото спонсорство също няма да й простят. 

Относно телевизиите - К1 е на Желко Йоксимович, който пере нечии пари и е също про-правителствено настроен. Хайп е на един Саша Маркович, който е и музикален мениджър и си разчиства сметки директно чрез телевизията със всеки, който постигне някакъв успех и не е в един отбор с него. В момента май работи само с Аца Лукас и Ана Николич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DrAkO каза:

Каквото и да говорим за Лили, тя е била известна тука, в СССР и толкова. Дори в съседна Югославия не е пускана, а Брена идва и снима новогидшна програма за националната ни телевизия. Дали е въпрос на талант или на държавна политика всеки да си прави сметка.

 

@adorable Каква драма с Драгана, не знам за какво става дума. Тя нали е в Австралия, видях я играеше хоро в тик ток 😃 Сега отворих и концерта е почти продаден, ама датата е неудобна малко, но ще помисля. От 3те големи само на нея не съм бил, а ми беше любимката като бях малък.

На Йеца скандалите повече й се получаваха преди, сега вече хората почнаха да я подиграват защото друго не предлога. Силна е само на думи и всичко е аз, аз, аз, аз, аз, аз...целия свят крив, тя права. Това с правителственото спонсорство също няма да й простят. 

Относно телевизиите - К1 е на Желко Йоксимович, който пере нечии пари и е също про-правителствено настроен. Хайп е на един Саша Маркович, който е и музикален мениджър и си разчиства сметки директно чрез телевизията със всеки, който постигне някакъв успех и не е в един отбор с него. В момента май работи само с Аца Лукас и Ана Николич.

Аз съм ходил на Драгана в нашата Арена и НДК. Агитират ме и за Белградската, но наистина датата е мега неудобна. Отдавна не правя такива жертви за концерти. Да е жива и здрава, няма да ѝ е за последно, така че по-нататък. 2014 концертът там е бил супер - сега не знам дали ще е в тази форма. А за драмата - пошегувах се. Но всъщност доскоро реклама за концерта нямаше никаква, дори официално не беше обявен. Обяви го и за няколко дни почти го разпродаде. Как мислиш, дали има шанс за нещо самостоятелно на някой от стадионите? Щото тя популярността си я има, може би е въпрос и на актуалност.

Еми, да - засилен АЗ, пак зодия Лъв, затова се надушиха с другата лАвица - Милица. :D До декември има време за нея, дано засили рекламата и да напълни залата. 

Не знаех това за телевизиите, благодаря за инфото. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана просто няма екип, това й е проблема. Няколко служители от ДМ Сат, ама те нито са професионалисти в шоубизнеса, нито имат капацитет да работят по модела на 2023 година. Ако е умна щеше да обяви още 2 арени поне, и нова песен.

Ето, Дино Мерлин 4 арени ще прави в Белград, Сашка обяви 3-та арена в Загреб вчера и почти я разпродаде

https://www.eventim.hr/hr/ulaznice/aleksandra-prijovic-zagreb-arena-zagreb-1378253/performance.html

Очаква се и 4-ти концерт да обяви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, DrAkO каза:

Сашка обяви 3-та арена в Загреб вчера и почти я разпродаде

 

Браво на Сашка Васева!!!
Поздрав

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...