Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 1 час, DrAkO каза:

На мен ми беше скучна Гага, а като видях че Миличевич й е модното гуро и направо лошо ми стана...

Хит от бившата на Мара Ш. Джейла е най-хубава певица там, според мен

 

Те правиха заедно хубави клипове, но преди 25 г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правили са, ама към днешна дата този е пълен палячо и не може да осъзнае, че времето му е минало.

Митът за популярността на Рени беше развенчан скоро, когато Гранд й качиха песен с надпис Рени Гайтанджиева.

Едита е готина, но да си пее чалга, с тея й напъни нищо няма да постигне.

Не е много умно от страна на Гага да прозива силната на деня, обаче

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук по-скоро мисля, че феновете ѝ я натискат нея самата за 3 и жената си казва, че няма сили и нужда от толкова. И в нейния случай наистина е така. Александра е млада, има нови песни - сега ѝ е времето. На Драгана наистина ѝ стигат 2. Едно време и тя е правила по 100 концерта в Дома синдиката един след друг и турнета разни. Не мисля, че съзнателно провокира... след като в интервюто, което си дал, я поздравява за успеха. От сърце, надявам се.

Дали него други не покушава да прави тая провокация?

Не знам защо подновява сараднята с Миличевич след толкова време. Ти си прав, че тя има проблем с качеството на екипа си. Според мен е яко стисната вече и не иска да вложи в промяна. ДМ сат е застинала в 2006. Спешно да си освежи екипа.

Рени и да е имала нещо, а имала е, то е било през 2003 последно. Жал ми е да го кажа, сама си е виновна с тоя Израел, но човек прави и грешки и понякога му костват кариерата. Важното е, че сега е живнала криво-ляво и има разни участия, но за Сърбия ще ѝ е трудно да се внедри пак. 

Май някакъв такъв филм ще прави пак покрай новото шоу, защото е искала някакъв материал от Джогани. И с Беба от Бийт стрийт ще са в жури за танцьорите. Това някаква нова мода ли е? И Милица прави подобни аудиции сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно я е мързяло да търси читав екип и се е обърнала към хора, които вече познава. Но и този Миличевич е такъв подмазвач, все наобикаля лелките да ги четка и да им обещава, че ще ги изкара млади и модерни. С него млади хора не работят, хм освен няколко младежа в Звезде гранда. 

Кавър хит

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милица, Теа и Сашка останаха безработни в канавката след този пост

WWW.INSTAGRAM.COM

7,470 likes, 103 comments - brrrreskvica on October 20, 2023: "💘"
Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайно време е Цаца да си размърда накриво имплантирания изкуствен гъз и да направи нещо музикално. Никога не е имала такава дълга пауза. Иначе тя Ушче и нов албум обещава от 2018-та, при нея са като при Йелена нещата - докато нещо официално не се появи - не вярвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Удсток, дръж се - Йеца спрема кризисен ПР. 

Много ясно, че ще е безплатен - ясно й е, че за нея пари биха дали все по-малко хора, отделно много ще отидат само за сеира. А разходите вече й ги покриха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случайно ми излезе, даже май сефте я чувам Саня Вучич, страхотна е.

Ooo, vraćam se na scenu

Ooo, sreća nema cenu

Цял албум е пуснала даже, супер е.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милица и Драгана бяха в няколко поредни епизода на Магазин ин и оттам се опознаха. Миналата година Драгана я подкрепи за "Проверено" - беше казала, че я хареса. Преди изобщо да станат ясни мераците за концерт на Александра. Не мисля, че имат проблем те двете с нея - плюс това Драгана я похвали, другото ѝ изказване може да е изкарано от контекста. Самарджич също нещо се изказа. Тя и Цеца поздрави Драгана за двете Арени. Това, разбира се, не значи, че няма напрежение. 

Ако някой подклажда нещо и им влияе, може би това е Карли, не знам. Като цяло и там е малко всеки срещу всеки. Според интереса.

Тука ми е забавна:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@pacho невъзможно е да чуваш за първи път Саня. Предсравя Сърбия на Евровизия 2016 и беше бести на Поли Генова.

После стана част от група Хърикейн и направиха много хитове, пак участва на Евровизия 2020 и 2021. Сега е солов артист и размазва с хитове като Джердан и Омаджиян.

@adorable няколко певци вече, от тия абонираните за ДМ Сат, изказват възмущение от Гага и поведението и думите й. Ще се разпука образа й на добрата фея усещам... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, после се сетих, че Omadjijan съм слушал. Много й е добър албумът.

Драгана много грандоманска реклама е направила в двореца си, ама тя си пада малко така... комплексарка. Неслучайно я имитираха преди точно с някакви хвалебствия за автомобили, с които се прибирала в Касидол и т.н. :D Можеше малко да позаслабне за концерта си, както го направи за предния си концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DrAkO каза:

@pacho невъзможно е да чуваш за първи път Саня. Предсравя Сърбия на Евровизия 2016 и беше бести на Поли Генова.

После стана част от група Хърикейн и направиха много хитове, пак участва на Евровизия 2020 и 2021. Сега е солов артист и размазва с хитове като Джердан и Омаджиян.

@adorable няколко певци вече, от тия абонираните за ДМ Сат, изказват възмущение от Гага и поведението и думите й. Ще се разпука образа й на добрата фея усещам... 

Я кажи, кои са тези певци, че не съм проследил... Ами Гага одъртява и... не знам... Тази година, между другото, е голяма манджа откъм скандали и такива неща. Чисто астрологично мога да си го обясня защо е така, но вече как влияе на отделната личност трябва да видя натални карти и т.н. Дано аз не съм наивен и Гага наистина да си е добра душа. Много е вероятно всички да излязат кучки накрая. :DНа мен Милица ми изглежда да си харесва искрено Драгана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , pacho каза:

Да, после се сетих, че Omadjijan съм слушал. Много й е добър албумът.

Драгана много грандоманска реклама е направила в двореца си, ама тя си пада малко така... комплексарка. Неслучайно я имитираха преди точно с някакви хвалебствия за автомобили, с които се прибирала в Касидол и т.н. :D Можеше малко да позаслабне за концерта си, както го направи за предния си концерт.

Аз не знам за заслабването, и 2014 не беше фина на концерта, пък и то заради тая щитовидна жлеза и годините вече е трудно, но поне да не се беше ботоксирала. Тя имаше много миловидно излъчване, много изразителни очи. И някъде след Пинкове звезде, не знам кога точно, се ботоксира. Виждате по Десислава и Рени, че и те така си опропастиха лицата. Като ужилени от оси са, изгубиха си чара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Крайно време е Драгойка да излезе и да забие един шЪмар на Цаца! Копнеем за тоз момент!

Драгойка много е търпяла и набрала в годините и май сега ѝ избиват чавиите. Доказателството, че човек не трябва да задържа емоции и да "се скланя", ама то какво е могла да направи 90-те, за да се противопостави... Според мен това ѝ е проблемът, още не го е преживяла, както и това, че не е в Сърбия постоянно и се разкъсва. Децата ѝ пораснаха - може да помисли за връщане. За какво са ѝ тия дворци, Австрии... Драгано, Драгано...

Да пускат нови албуми и двете и да направят дует. :D Ще бъде шок и боНба. Ама няма как.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...