Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Интересни парчета пуснаха някои. При Джогани комбинацията е яка.

DJ Krmak - не съм му фен хич, ама тука много е нацелил, това толкова зарибява.

 

Сека снимала и друго видео. Парчето се забеляза още като пусна албума. Кадрите с прахосмукачката са топ.

Sara Jo е уникат.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DrAkO каза:

Много благодаря за линковете, супер е албума. ❤️

Обаче е прекалила с корекциите, устата й е почти като на Мара 🥴

Да, много се е състарила като цяло.. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой по-запознат със сръбския музикален пазар може ли да разкаже какво се е случило с Emir Dulovic i Andreana Cekic и песента им и защо има нова версия с друга певица? https://youtu.be/tmV1ixGh_ps

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 14 години: Jelena Karleuša и Duško Tošić се развеждат

6 юли 2022 | EX-YU музика

Jelena Karleuša и Duško Tošić се развеждат

В последно време медиите пишеха, че бракът между Jelena Karleuša и Duško Tošić не върви добре, но Karleuša отричаше. Сега обаче сръбската певица разкри в официално съобщение в Инстаграм, че тя и футболистът се развеждат.

„Duško и аз се разбрахме да прекратим нашия брак след 14 години по взаимно съгласие. За съжаление, Duško вече не вижда себе си като част от нашето семейство. Техническите правни въпроси ще бъдат решени по споразумение в следващия период. В този тежък момент за нашето семейство и децата няма да моля медиите за разбиране, тъй като ще бъде напразно. От обществеността не очаквам нито човечност, нито разбиране, само злорадстване и чесане на езиците с нашия живот, на което съм свикнала… така че ХАЙДЕ. Преживяла съм всичко, ще се справя и с това. Животът продължава. За да попреча на неточни писания, цялото ни брачно имущество остава за децата, попечителството над децата ни принадлежи на мен. Всяка написана лъжа ще резултира в съда, както и досега. Повече няма да правя подобни изявления“, написа Jelena Karleuša.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

След 14 години: Jelena Karleuša и Duško Tošić се развеждат

6 юли 2022 | EX-YU музика

Jelena Karleuša и Duško Tošić се развеждат

В последно време медиите пишеха, че бракът между Jelena Karleuša и Duško Tošić не върви добре, но Karleuša отричаше. Сега обаче сръбската певица разкри в официално съобщение в Инстаграм, че тя и футболистът се развеждат.

„Duško и аз се разбрахме да прекратим нашия брак след 14 години по взаимно съгласие. За съжаление, Duško вече не вижда себе си като част от нашето семейство. Техническите правни въпроси ще бъдат решени по споразумение в следващия период. В този тежък момент за нашето семейство и децата няма да моля медиите за разбиране, тъй като ще бъде напразно. От обществеността не очаквам нито човечност, нито разбиране, само злорадстване и чесане на езиците с нашия живот, на което съм свикнала… така че ХАЙДЕ. Преживяла съм всичко, ще се справя и с това. Животът продължава. За да попреча на неточни писания, цялото ни брачно имущество остава за децата, попечителството над децата ни принадлежи на мен. Всяка написана лъжа ще резултира в съда, както и досега. Повече няма да правя подобни изявления“, написа Jelena Karleuša.

Еее най-накрая! Те от бая време не са заедно и цяла Сърбия го знаеше...

 

преди 2 часа , benz1129 каза:

Някой по-запознат със сръбския музикален пазар може ли да разкаже какво се е случило с Emir Dulovic i Andreana Cekic и песента им и защо има нова версия с друга певица? https://youtu.be/tmV1ixGh_ps

Емир и Саша Лазич (композитора на песента) са се скарали с Андреана заради парите от гледанията. После махнаха видеото и презаписаха песента с другата певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

JA SAM ODLICNO определено ми е фаворитът в този й албум, страхотна музика. Страшно парче. Видеата наистина са топ. Само гледайте какво заснемане и операторско майсторство. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно и на нея й е любимата песен, беше казала че фаворита й е една от двете песни. На мен всички песни ми харесват, нещо което скоро не се е случвало. Дано има mp3 и за тези песни.

Хубави са клиповете, дори най-обикновените кадри са добре обработени и изглеждат лъскаво и интересно. Но това, което най-силно ме впечатли е музикалната част. Супер ретро мелодия, която е поднесена много новаторски и модерно. И дори там, където строфата започва много клиширано и веднага можеш да я запееш изведнъж тръгва в напълно друга посока, този туист много ми харесва.

 

Малко офф топик, но новата песен на Поли Генова е снимана в Белград със сръбски екип основно, ако иключим Джийсън Брад Люис.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DrAkO каза:

@stereoto_ случайно да имаш линк и за Звук тишине, само тя остана да съберем албума 😌

Заповядай и весело лято!🍀

https://krakenfiles.com/view/HHYa9uO42p/file.html


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...