Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Роби, като каза "Цеца" - какво стана с клипът към "Трепни" и ще има ли изобщо такъв?

 

В сърбска медия аз никъде не съм прочел че Цеца е снимала или че ще снима клип на "Трепни".

В СВЕТ писаха че е снимала клип на Andjeo drugog reda.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато Цеца си пази гъза си на сигурно, ЈК подкрепя стачките на студентите в Сърбия срещу новоизбраният им президент.

Еми тя Цеца е за Вучич... :1000 (29):

http://www.kurir.rs/stars/svi-isto-obuceni...-clanak-2769025

http://www.kurir.rs/vesti/politika/ceca-o-...-clanak-2755859

 

Индира Радич е снимала клип в България. Има снимки със Стоян Апостолов, Венелин Кондаков, Джули - гримьорката, и някакви мъже - модели в Маринела.

 

Клипът на Трепни може да е бил и ПР трик за концерта...

 

Живот мой е един от най-големите хитове на ДМ в България и най-големият сръбски хит за 2007 в България по мои спомени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми тя Цеца е за Вучич... :1000 (29):

http://www.kurir.rs/stars/svi-isto-obuceni...-clanak-2769025

http://www.kurir.rs/vesti/politika/ceca-o-...-clanak-2755859

 

Индира Радич е снимала клип в България. Има снимки със Стоян Апостолов, Венелин Кондаков, Джули - гримьорката, и някакви мъже - модели в Маринела.

 

Клипът на Трепни може да е бил и ПР трик за концерта...

 

Живот мой е един от най-големите хитове на ДМ в България и най-големият сръбски хит за 2007 в България по мои спомени.

 

Maй Велко отново е участвал в бой, имало и пукане. Иначе и собственика на Пинк е за Вучич и има диктатура. Нито една от медиите не пренася стачката и затова ЈК е толкова актива, тя знае как е да си линчуван. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Maй Велко отново е участвал в бой, имало и пукане. Иначе и собственика на Пинк е за Вучич и има диктатура. Нито една от медиите не пренася стачката и затова ЈК е толкова актива, тя знае как е да си линчуван. :D

Пише, че е отишъл с адвокат в полицията да се предаде... :helpsmilie:

Цеца е снимала ''Andjeo drugog reda''.

Смазала е с решение! :)

Да, преди месец на остров в Черна гора. Сигурно ще излезе скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана отказала концерта в Скопие (заказан за 19/05), като причина пише че е политичката ситуация в земята. :mf_surrender:

Да беше продала достатъчно карти нямаше да се страхува от политичката ни ситуация в земята. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оу, пак ще си ги мерят. :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

 

Хаха и аз това си помислих.

На Цеца и да е провал, и да е по-слаб от предните, медиите ще го направят концерт на века, нито една лоша дума няма да пишат :3fdb8960598fa63e:

А и ЈК колко време обещава албума, сега и концерт ... дано се случи поне в следващите 5 години :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха и аз това си помислих.

На Цеца и да е провал, и да е по-слаб от предните, медиите ще го направят концерт на века, нито една лоша дума няма да пишат :3fdb8960598fa63e:

А и ЈК колко време обещава албума, сега и концерт ... дано се случи поне в следващите 5 години :1000 (29):

Лято 2018 ще е интересно! :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Цеца няма как да е провал, все пак е доста по-активна от Йелена и е пуснала 3 албума, докато Йелена се облича и си снима дупарата в инстаграма.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен концерт на Брена в Пловдив, хареса ми повече от този в Арена Армеец. Раздаде се много, бяха направили страхотни миксове, беше супер свежо.

Само лошата организация изнерви максимално хората. В 18 ч все още не беше отворен нито един вход. Оказа се, че трябва ВСЕКИ да отиде да си "завери" билета и да му дадат цветна гривна на касите. :mf_surrender: В същото време заваля, а след малко се разбра, че хората с ваучери от Грабо трябва да чакат на определена каса. И започна голямото преселение... Пак добре, че не бяха толкова много хора, иначе щеше да е още по-голям кошмар.

Концертът започна в 8 при обявено време 7, Рени беше абсолютно излишна. Започна с "Београд" (wtf), изведнъж миксът й премина във "Влюбих се опасно" и т.н. Камелия е класа в сравнение с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли някой да разкаже подробно как е минал концерта на Брена, Камелия, изобщо всичко, защото не успях да ида а ми е интересно как е минало

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца доснимала последните кадри в Белград за Ангела от втория ред.

В клипа участвал маникен които пристигнал директно от Германия чиито идентитет се пази в таиност.

Клипа е на Токсик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Povodom informacije koju su objavili Nanogicini pajtosi iz Blica i Alo-a, da moram da joj platim 1000€ za povredu ugleda i časti(?!) zato što sam rekla da je osudjeni kriminalac izjavljujem sledeće:

BAGRO, KOLIKO PUTA MORAM DA VAM PONOVIM DA OD MENE MOŽETE DA DOBIJETE SAMO KURAC?! O KAKVOJ ČASTI, O KAKVOM UGLEDU PRIČATE?! ISTINA BOLI I EVO PONOVIĆU JE-NANOGICA JE OSUDJENI KRIMINALAC, OSOBA KOJA J...E DAVALA ALIBI UBICAMA PREMIJERA, ŽENA RATNOG ZLOČINCA I ŠTA SVE NE! NEĆE TA VIŠE OD POŠTENIH LJUDI DOBITI NI DINAR! NEKA ŽIVI U SVOJOJ KUĆI SAGRADJENOJ OD UBIJENIH I OPLJAČKANIH LJUDI I NEKA NE JEDE GOVNA! A KADA JE REČ O VAMA BAGRO IZ BLICA I ALO-a, DOĆI ĆE DAN KADA ĆE VAŠI VLASNICI I UREDNICI ODGOVARATI ZBOG VELIČANJA KRIMINALACA I OLOŠA I ZBOG NAPADA NA POŠTENE LJUDE! VI STE ZLO SRBIJE KOJE TRUJE NAŠU DECU LAŽIMA DA JE ŠLJAM POPUT SVETLANE RAŽNATOVIĆ NEŠTO DOBRO!

DABOGDA VAŠA DECA BILA NANOGICA, ARKAN, LEGIJA, ZVEKI I OSTALI!

SRPSKU DECU NE TRUJTE! DOSTA STE VEĆ ZLA UČINILI!

BAGRO!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, като мерна нещо за "наногица", ми става ясно кой и за кого го е писал. Малко съм изморен и пийнал и не ми се чете целия този роман на Карлеушица, затова моля някой да ми разясни защо протестира и този път срещу Цеца, плс. :д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, като мерна нещо за "наногица", ми става ясно кой и за кого го е писал. Малко съм изморен и пийнал и не ми се чете целия този роман на Карлеушица, затова моля някой да ми разясни защо протестира и този път срещу Цеца, плс. :д

Защото това е единствения начин някой да обърне внимание на бездарната ѝ травеститска мутра. Ебаси жадната за внимание селянка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Povodom informacije koju su objavili Nanogicini pajtosi iz Blica i Alo-a, da moram da joj platim 1000€ za povredu ugleda i časti(?!) zato što sam rekla da je osudjeni kriminalac izjavljujem sledeće:

BAGRO, KOLIKO PUTA MORAM DA VAM PONOVIM DA OD MENE MOŽETE DA DOBIJETE SAMO KURAC?! O KAKVOJ ČASTI, O KAKVOM UGLEDU PRIČATE?! ISTINA BOLI I EVO PONOVIĆU JE-NANOGICA JE OSUDJENI KRIMINALAC, OSOBA KOJA J...E DAVALA ALIBI UBICAMA PREMIJERA, ŽENA RATNOG ZLOČINCA I ŠTA SVE NE! NEĆE TA VIŠE OD POŠTENIH LJUDI DOBITI NI DINAR! NEKA ŽIVI U SVOJOJ KUĆI SAGRADJENOJ OD UBIJENIH I OPLJAČKANIH LJUDI I NEKA NE JEDE GOVNA! A KADA JE REČ O VAMA BAGRO IZ BLICA I ALO-a, DOĆI ĆE DAN KADA ĆE VAŠI VLASNICI I UREDNICI ODGOVARATI ZBOG VELIČANJA KRIMINALACA I OLOŠA I ZBOG NAPADA NA POŠTENE LJUDE! VI STE ZLO SRBIJE KOJE TRUJE NAŠU DECU LAŽIMA DA JE ŠLJAM POPUT SVETLANE RAŽNATOVIĆ NEŠTO DOBRO!

DABOGDA VAŠA DECA BILA NANOGICA, ARKAN, LEGIJA, ZVEKI I OSTALI!

SRPSKU DECU NE TRUJTE! DOSTA STE VEĆ ZLA UČINILI!

BAGRO!

Това е старо. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото това е единствения начин някой да обърне внимание на бездарната ѝ травеститска мутра. Ебаси жадната за внимание селянка.

Карлеуша прекалява наистина. Още повече, че и тя не е чиста - или поне не е била. Разбирам да не харесваш някого, ама това вече е... не знам пр ли е, какво е. Нали се беше застъпила за студентите и протестираше среду президента... Ок, становище на място - личи си, че има гражданска позиция и е бунтар и нещо тип дисидент, но както пишеше в един от коментарите - "хубав коментар, само че адресиран от неподходящата за това личност".

Йеца да пуска нови песни, вместо да лае. Творческите успехи са много по-голям удар от някакви приказки.

 

Айде на хита:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...