Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Вярно ли е че накрая на втория концерт Цеца е казала на публиката, че ги очаква догодина на Ушче, по случай 30 годишния и юбилей на сцената?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно ли е че накрая на втория концерт Цеца е казала на публиката, че ги очаква догодина на Ушче, по случай 30 годишния и юбилей на сцената?

Тя и на първия го е казала. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста са им нагласени свадите май. С какво я оприличи, че не разбрах много?

Може да я мрази защото са кумове (кумици както ние казваме) с Цеца. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста са им нагласени свадите май. С какво я оприличи, че не разбрах много?

Може да я мрази защото са кумове (кумици както ние казваме) с Цеца. :1000 (29):

 

ЈК понякога няма хич жал. Казва кой от журито кой и какъв футболист е. И казва че ЈК била Роналдо а Вики била събирач на футболни топки

и от тук нататък мисля че се разбира какво казва - че е по-голяма (световна) звезда бла,бла,бла....

Не мисля че са нагласени сваджите, то Вики всички я унижават, в последният епизод от миналата събота дори и Босанац започна.

Според мен по-добре е Вики или да напусне или от следващият сезон да не е част от журито. По-добре ще е за нея. Не знае да се защитава себе си като ЈК знае :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, а Вики толкова ли е досадна, антипатична, противна и т.н. за да плюят толкова много? Има ли причина?

Ана Бекута май нито един път не си е позволила такива коментари по другу колеги от журито.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, а Вики толкова ли е досадна, антипатична, противна и т.н. за да плюят толкова много? Има ли причина?

Ана Бекута май нито един път не си е позволила такива коментари по другу колеги от журито.

 

Ми да бъда честен скучна е Вики, определено не е за такова шоу. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаше видео на Трепни. На втория концерт някакво момче с камера обикаляше около нея и снимаше нея и публиката точно като взе знамето. Това със знамената го направи и двете вечери.

 

Понеже бях и на двата концерта искам да ви кажа, че колкото и да ми се иска не може да се сравняват техните концерти с нашите. Да, при цеца няма балети и перушина, но останах като гръмнат как хората знаят песните. Смятам, че подаряването на новия албум с билетите помогна много да се запомнят много от песните.

Andjeo drugog reda не я изпя, но пък изпя Mrtvo more, което беше изпълнено само втората вечер. Имаше смяна само на тази песен. Мисля, че можеше да започне концерта с друга песен, защото тази не й е толкова популярна тук.

 

 

И при други песни имаше промяна. Първата вечер не пя "Tacno je" например. И в реда на изпълненията имаше промени. "Кукавица" първата вечер я изпя доста рано (4-5 песен), втората доста по-назад. За езиковата бариера съм напълно съгласен. Колкото и да съм слушал песните на Цеца не мога да ги пея с верния текст повечето и съответно като подава на публиката ме е срам да пея. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дневник са пуснали безплатни стикери във Вайбър "Героите на деня" с фрази на известни личчности - Бойко Борисов, Лили Иванова, Слави Трифонов, Кубрат Пулев и т.н. Сложили са и на Цеца. :1000 (29):

Screenshot_2017-03-24-11-51-59.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца е снимала Анджео другог реда между кръщенето в Дания и концертите в България.

http://www.svet.rs/nas-svet/estrada/njenim...ceci-dao-ostrvo

 

Убийствена локация са избрали, дано са я показали в най-добра светлина!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

SEVERINA FEAT. JALA BRAT - "Otrove" / 27.03

 

Лека по-лека идва албума. :Vishenka_05:

 

 

Убийствена локация са избрали, дано са я показали в най-добра светлина!

 

+1

 

Oбаче и мен ме съмнява че ще направят нещо "уау", но да видим. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...