Jump to content



Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Ех този бонбонен, бездарен въздух под налягане, бе, как все така комплексира цялата музикална гилдия! :Vishenka_05: Мачкай, Кейти, то се е видяло коя е новата легенда в музиката! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ROAR вече е най-големият световен хит на Кейти Пери.

http://www.mediatraffic.de/alltime-track-chart.htm

Задмина всичките й останали сингли и е на път да влезе в ТОП 100 на най-големите хитове на всички времена. :rolleyes:

 

PRISM ера (към този момент)

-Световни продажби от над 2.2 милиона само за около 3 месеца;

-Много по-добри продажби от Teenage Dream за този период;

-Втората най-добра първа седмица за жена в САЩ за 2013;

-Два хита номер 1 в САЩ;

-Един ТОП 15 хит в САЩ;

-ROAR- най-големият световен хит в кариерата й;

-ROAR- вторият й най-гледан клип в Ютуб, с потенциала скоро да й е най-гледаният- над 350 милиона;

-Две номинации за Грами (само за периода на ROAR) и доста други награди;

-Няколко много добри изпълнения, удрящи в земята твърдящите, че не можела да пее.

 

И ерата е тепърва в разгара си...

 

На до скоро уверените, че това била нейната Born This Way ера- sorry, it's not. B)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ще има клип на "Dark Horse"?

 

Снимат го тези дни, а тематиката в него ще е Древен Египет. Няма инфо кога ще излиза, но аз предполагам, че ще е факт до края на февруари, най-късно началото на март. :) Ако дотогава сингълът успее да се задържи на номер 1, после клипът може да удължи престоя му там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гледам от тук продажбите: http://www.digitalsalesdata.com/diydsd.php?Region=143441

Не знам колко е достоверно, но "Dark Horse" е номер 1 от 10 дни и няма мърдане ... :1000 (29):

С огромна преднина е пред останалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ROAR вече е най-големият световен хит на Кейти Пери.

http://www.mediatraffic.de/alltime-track-chart.htm

Задмина всичките й останали сингли и е на път да влезе в ТОП 100 на най-големите хитове на всички времена. :rolleyes:

 

Тоя сайт е абсурден. Сложили ми "Call me maybe" преди "My heart will go on" и "Hot n' cold' пред "One sweet day". :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя сайт е абсурден. Сложили ми "Call me maybe" преди "My heart will go on" и "Hot n' cold' пред "One sweet day". :1000 (29):

 

Колкото и абсурдно да звучи наистина, той отразява действителната ситуация в точки. Не съм сигурен как се формират те, но доколкото знам са достоверни, а самия сайт може би дори е един от онези, които и самите артисти и екипите им следят- популярен е. Може би обаче трябва малко да му барнат дизайна, за да не изглежда като някой третокласен източник. :1000 (29): Но пък от друга страна е важна качествената информация, а не вида.

И като сме тръгнали- Blurred Lines вече е в ТОП 10, пред "I Just Called to Say I Love You", "My Heart Will Go On", "Woman In Love", "Believe", "Always" и т.н... На произволен принцип си избирах неуспорими класики от ТОП 50. :1000 (29): Но такова е положението- не може да се отрече какъв титан си беше и все още е тази песен.

И кой я измести от върха в Билборд... ROAR. :whistling:

 

А Dark Horse наистина се превръща в новия й супер хит- като се има в предвид, че затапваше дори и официалния втори сингъл, а беше пусната може би повече от месец преди него като някакъв си промо сингъл... :D А сега вече съвсем е във вихъра си. Are you ready for perfect storm? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втора седмица на върха на HOT 100 за Dark Horse. С продажби 373k и 45% лидерство пред номер 2. B) И това в седмицата след Грамитата- наистина абсолютно лидерство от страна на Кейти Пери... B)

Отделно и PRISM надмина прогнозите за седмицата- очакваха се 22k-23k, а той продаде 33k. :P

Страхотно е да си сингъл-албумена певица. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.dailymotion.com/video/x1bn6tk_h...rom=embediframe

Wow! Една оформяща се легенда пее страхотно на концерта за легендите!

Пол Маккартни, Ринго Стар... стоят и гледат... а после ръкопляскат. :bi:

Колко жалко за някои, че дългогодишните им теории за бонбонената, комерсиална, бездарна, продаваща сингли еднодневка пропадат все по-главоломно с всеки изминал ден... И нямам в предвид само монстърчетата в този форум.

 

И някак си продължава да ми е кеф да повтарям подобни неща. :D

 

А това е от снимачната площадка на Dark Horse:

 

742035_600.jpg

 

Розови нюанси в дарк проект... Толкова КЕЙТИ ПЕРИ! :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя сайт е абсурден. Сложили ми "Call me maybe" преди "My heart will go on" и "Hot n' cold' пред "One sweet day". :1000 (29):

 

Сайтът е изключително достоверен и отразява реално хитовете в момента в световен мащаб. Но all time chart-а има един огромен недостатък - тъй като преди 1998 има само седмичен топ 10, а след 1999 се увеличава до седмичен топ 40, песните от последните 15 години трупат точки дори и когато са извън топ 10, а тези отпреди това имат точки само когато са били в топ 10. Много е глупаво и елементарен пропуск - не мога да разбера как са допуснали такава грешка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първият албум на Кейти- Katy Hudson- от няколко дена е достъпен за сваляне в iTunes. Води се нещо като преиздаден, дори си има нова (ужасна) обложка.

https://itunes.apple.com/bg/album/katy-hudson/id815345735

Очаква се този път да има повече от 100 закупени бройки. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът излиза на 20 февруари.

 

 

Wow! :o Кейти Хъдсън, Кейти Пери, Кейти Бет Тери... а вече и Кейти Патра! :P Това е то разнообразен артист от класа!

 

Сингълът вече трета седмица е номер 1 в САЩ. А албумът е в ТОП 10 за петнадесета. :) Все така напред! :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти мачка наред... Dark Horse e над 44 000 000 без видео клип... :happyppl:

 

Наистина страхотно... Надявам се другата седмица официалният клип да започне да мачка повече и от Roar... и със сигурност повече от Unconditionally.

Unconditionally всъщност също си върви сравнително добре, макар и по-мудно. До края на месеца може би ще е стигнал 70 милиона, а до лятото навярно ще е догонил 100-милионния сертификат... :D

Roar- 372 милиона... Скоро догонваме Firework!

Песента пък най-накрая влезе и в ТОП 100 на най-големите хитове на всички времена... избутвайки на 101 място едната от двете песни на Лейди Гага там. :whistling:

 

И албумът се развива добре, макар и напоследък нещо продажбите в Щатите като цяло да не са най-впечатляващите... Обявените към този момент- 2,369 000 :)

 

Абе колкото и статистики да изваждам, фактите са си отвсякъде факти- Кейти в момента развива новата си много успешна ера, с която отново затапва злобеещите още от 'еднодневния' хит I Kissed a Girl. Надявам се PRISM да си има поне още 2-3 сингъла и едно преиздаване, с които тези позиции на ерата да се затвърдят. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сингълът вече трета седмица е номер 1 в САЩ. А албумът е в ТОП 10 за петнадесета. :) Все така напред! :bi:
Вече четвърта и дано видеото й помогне тази седмица за да остане за пета, защото Pharrell й е по петите с "Happy".
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече четвърта и дано видеото й помогне тази седмица за да остане за пета, защото Pharrell й е по петите с "Happy".

 

Да, добре ще е да са поне 5, а защо не и повече? :rolleyes: Но и 4 не са никак зле- това си е цял месец на върха. А и не че Roar беше по-малък хит с едва 2...

 

Ето какво е положението с нейния престой на върха през годините:

 

Part of Me - 1 week

Teenage Dream, Last Friday Night (TGIF), Roar - 2 weeks

Firework, Dark Horse - 4 weeks

E.T. - 5 weeks

California Girls - 6 weeks

I Kissed a Girl - 7 weeks

 

So you wanna play with magic? :rolleyes:

 

 

 

 

Уникално видео!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои песни искате да са следващи сингли от албума? Според до края на годината трябва обезателно да бъдат реализирани Birthday Cake, This Is How We Do и Legendary Lovers - в тази поредност, пролетта, лятото и есента. После 2015 евентуално ако иска да се покаже в малко по-различна светлина, да снима By The Grace Of God, или да заложи на сигурното - Walking On Air. Но и да няма сингъл през 2015, това пак ще е една перфектна, много силна ера. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още преди реализацията на Dark Horse виждах нещата така:

 

1.Roar

2.Unconditionally

3.Dark Horse

4.Legendary Lovers (пролет)

5.Walking on Air (лято)

6.Birthday (за нейният РД през есента)

7.Double Rainbow (финален сингъл през зимата)

 

+ евентуално преиздаване догодина по това време, съпътствано от 1-2 нови сингъла. Или направо нов албум през есента.

 

Тези дни обаче се замислям, че след DH може би трябва да пусне нещо по-динамично и ведро, така че не бих имал против размяна на местата на LL и WoA. :)

Но при всяко положение ерата си е супер успешна, наистина. Напук на нечии злобни нападки, които пък взеха че се реализираха при тяхната любимка. :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И TIHWD е с потенциал, даже се чудих дали да не я сложа до WoA като опция за пети сингъл, но реших да поставя само по една песен под всеки номер. :)

Spiritual е жестока, но надали ще е сингъл- в делукс версията е и не знам дали Кейти би тръгнала да налага някоя от тях... Иначе по тази логика и ITT, и CYB трябва да са сингли- за последната даже много се говори, че й гарантира Грами.

И все пак Spiritual си имаше своята реализация във филма The Vampire Academy, който аз лично гледах миналата седмица. Не беше лош, а песента ми се стори в някаква по-бавна версия. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сингъл номер 4 е... Birthday!

Потвърдено от Billboard Brazil. http://www.billboard.br.com/pt_br/noticias...y-sera-birthday Планували са го за трети сингъл, но Dark Horse е променил нещата. :D

 

Междувременно DH предизвика скандал, покрай който дори тръгна подписка. На един от кадрите, една от жертвите на Кейти Патра носи накит с надписа 'Аллах'. Напълно възможно е видеото да бъде свалено от Ютуб. :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам напоследък, че любимите ми песни от албумите не се открояват сред фаворитите на другите... тааа аз искам it takes two, за сингъл. Харесва ми текста и ако малко барнат ритъма в един radio edit ще се получи страхотно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...