Jump to content



Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

By The Grace Of God - звучи различно, а? ;) Нетипично за Кейти Пери, по-скоро типично за Кейти Хъдсън... Харесва ми идеята за такава песен.

Недей говори така, че пак ще стане объркване, както с Валентина Кристи и Маца. :1000 (29):

От новите заглавия очаквам нещо като "Not Like The Movies" и "Circle The Drain".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво пък храните Кейти, че й бил детински клипът, че не бил изчанчен като на Гага, не знам си какво. Ми то не може всички да са еднакви, и двете изпълнителки са много добри и успешни, само че при Гага нещата са по-специфични, по-дълбоки, по- "арт", докато при Кейти са по-първични, по-лесно разбираеми до аудиторията и близки на всеки човек, и двете си имат своята публика.

 

Така е, все пак не всеки има акъла да разбере творчеството на Гага. Не е хапка за всяка уста :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре излиза "Dark Horse", нали? Има ли някъде откъса да го чуя?

Да, утре би трябвало да излезне.

 

 

 

ПП: Вярна ли е информацията, че и ще пускат и Walking On Air ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, утре би трябвало да излезне.

 

 

 

ПП: Вярна ли е информацията, че и ще пускат и Walking On Air ?

 

Някъде четох, че на 30-ти септември ще пуснат "Walking On Air", но не знам дали е потвърдено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде четох, че на 30-ти септември ще пуснат "Walking On Air", но не знам дали е потвърдено.

И аз четох за 30-ти.

 

ПП: Dark Horse е трепаааач макар че очаквах повече, успя да ме зариби :rockon:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Dark Horse абсолютно отговаря на това, което се очаква от албума- странна и донякъде дарк песен... Мен лично ме завладя и ме накара да си я пускам отново и отново- има някаква магия в нея... И определено показва нещо различно от т. нар. 'сигурно', в което някои обвиняват певицата (не че Roar беше чак толкова 'сигурно'). Но пак жъне главоломни успехи за нула време, без дори да е официален сингъл- в US iTunes с лекота задмина Applause и мнооого други хитове и вече е в Топ 5. Задава се с пълна сила към мощната Топ 3 конкуренция- Майли, Бритни и... Roar. :1000 (29):

Но дори и да не ги мине- понастоящем Кейти вече има две песни в Топ 5... Не е зле...

Walking On Air ще излезе като втори промо сингъл на 30-ти и като нищо също ще влезе в Топ 10, а защо не и в Топ 5...

Супер Кейти! 1000%20(6).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти вече пореден ден разбива с две песни в Топ 5 на US iTunes, една от която дори и не е официален сингъл!

1.Lorde - Royals 1.0000

2.Katy Perry - Roar 0.8885

3.Miley Syrus - Wrecking Ball 0.8676

4.Katy Perry - Dark Horse 0.7345

5.Avicii - Wake Me Up 0.5886

 

Roar показва забележителна стабилност. След като около месец беше почти непрестанно номер 1, сега продължава да си стои поне в Топ 3. И дори и Еминем, Майли или Бритни да я задминаваха, накрая тя винаги се озоваваше отново над тях. А някои като Гага дори и не успяха да я минат...

И това са й успехите само в iTunes... Отделно си има и забележителните радио ротации, онлайн слушания, десетки милиони гледания...

А в WW iTunes е номер 1 за 25-ти ден (Dark Horse е на 5 там).

Определено една от най-успешните песни на годината, а мисля, че актуалността й ще продължи поне до излизането на албума, че и след това. :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

katy-perry-prism-promo.jpg

 

"Dark Horse" без Juicy J.

http://www56.zippyshare.com/v/41744854/file.html

 

Така много повече ми харесва :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Dark horse много ми харесва,една от малкото песни,в които не вика като откачена,всъшност аз за друга известна такава нейна не се сещам :1000 (29): Може би E.T единствено,която ми е любимата и,дори тази малко напомня на нея.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Dark horse много ми харесва,една от малкото песни,в които не вика като откачена,всъшност аз за друга известна такава нейна не се сещам :1000 (29): Може би E.T единствено,която ми е любимата и,дори тази малко напомня на нея.

 

Ти направо ме учуди :) Dark Horse ти харесва?? Ама добре ли си?? :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тва е за някой гей парад вече :1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...