Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има логика новия съсед да пуска писмата.

За Катрин казаха, че ще я върнат само за 1 епизод. ПРЕдостатъчна ще ми е! :gun_bandana:

Катрин?! Иииюл. :feminist_en:

Съседът нещо не го показват, така отвличат вниманието от него. Може наистина да е той.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро някой стар, който да им е знаел предишните истории, защото новия съсед от къде ще знае преди какви неща са се случвали?

Освен, ако пак не се извъди някой роднина на Фелиша...

Според мен няма как да е Андрю, доколкото си спомням Карлос не повдигна обвинение срещу него, а пък Бри доста му помогна като прегази старата Хуанита и след като гаджето му го остави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах и 3 сезон!Горе долу става,половината се въртеше около Орсън,майка му и Алма..Дразня се,че накрая 4-5 епизода Бри никва не я даваха..и също така,че Линет се забърка с Рик :feminist_en: Но 1 сезон си ми остава любим за всички времена :heart: :heart: :heart:

 

Сега почвам и 4 сезон(него съм го гледала над 5 пъти),ама много е малък само 17 епизода :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

мене и Линет ме разби с нейното "аз съм зодия Рак и веднъж победих рака, съвпадение или не, вие ще решите" :roll1: :roll1: иначе беше страшно як епизода, тоя сезон е уникален..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми беше скучен,дори репликите на Рене бяха някви слаби, освен за Фотошопа хаха Дано другата седмица е по- добър Хелоуин епизода :1000 (19):

 

А само на мен ли Отеца, като говореше с Бри и спомена горите я изгледа доста странно, и то задържаха кадъра? Като се замисля е в сериала от началото, и може би Мери Алис му е споделила за бележката лол :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

мене и Линет ме разби с нейното "аз съм зодия Рак и веднъж победих рака, съвпадение или не, вие ще решите" :roll1: :roll1: иначе беше страшно як епизода, тоя сезон е уникален..

 

Страшен епизод, наистина! Имаше много забавни моменти, на някои се смях с глас хаха а Сюзън която принципно ми е анти, този път ми беше най-забавната. Мисля, че Бри и този новия нещо ще стане между тях нещо, усещам химия. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покрай старите епизоди бях забравила новите :girl_witch: 08х05 не беше много интересен и за сега 8 сезон е много слаб!Само със Сюзън се смях и с Габи..

Амм Сюзъм много погрозняла бее,състарена и с тия вежди и тоя цвят на косата определено не и отива :mf_surrender: И Карлос доста стар изглежда..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи гледах 7 епизод от 3 сезон и такъв рев падна. 1000%20(29).gif1000%20(19).gif Всяка една сцена с Линет беше УНИКАЛНА, особено края, когато съня й се промени и отиде при Мери Алис и тя й каза, да се радва на дните, понеже имаме малко от тях. 1000%20(34).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи гледах 7 епизод от 3 сезон и такъв рев падна. 1000%20(29).gif1000%20(19).gif Всяка една сцена с Линет беше УНИКАЛНА, особено края, когато съня й се промени и отиде при Мери Алис и тя й каза, да се радва на дните, понеже имаме малко от тях. 1000%20(34).gif

със супермаркета ли беше тоя епизод ? в топ 3 на любими епизоди от сериала ми е :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

със супермаркета ли беше тоя епизод ? в топ 3 на любими епизоди от сериала ми е :girl_witch:

Това за мен е може би най-добрия епизод на сериала, но пък най-добрата сцена за мен е Линет и победата й над рака, когато уби животинчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за мен е може би най-добрия епизод на сериала, но пък най-добрата сцена за мен е Линет и победата й над рака, когато уби животинчето.

 

Снощи вечерта бях на този епизод,колко рев му ударих..определено това е най-добрата сцена!А най-добрите епизоди са тези в супера и този с торнадото-от началото до средата на 4 сезон за мен! :baaasmiley:

И да добавя Бри в 4-ти сезон е много яка от към прическа,цвят,облекло,държание!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за 4 сезон - най-добрия е. Епизода с торнадото е от най-любимите ми. Успяха да накарат зрителя да тъжи за Аида, която никак не беше от главните героини. Имаше своите причини да държи трупа на мъжа си във фризер, но беше добра жена. Бри тогава беше в разцвета си. Не знам дали наистина е била бременна, но просто грееше.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за 4 сезон - най-добрия е. Епизода с торнадото е от най-любимите ми. Успяха да накарат зрителя да тъжи за Аида, която никак не беше от главните героини. Имаше своите причини да държи трупа на мъжа си във фризер, но беше добра жена. Бри тогава беше в разцвета си. Не знам дали наистина е била бременна, но просто грееше.

Карън беше с фризера, а Бри (актрисата) е била бременна по време на трети сезон, затова и мистерията се разплита по- рано, тя излиза в отпуск, а Иди получава повече сцени :1000 (30):

 

Единственте сезони, които не ме радват мен са 5 и 6 :gun_bandana: Заради флегмата Катрин може би :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че заради Катрин. :gun_bandana: Значи съм объркал Аида с Карън... остарявам и аз. :1000 (29):

 

Кажете на коя сцена от комичните сте се заливали най-много от смях. Аз на тази, когато Бри криеше бременната Даниел вкъщи. И някой я беше видял на прозореца и Бри излъга, че това е Андрю, който пробва костюма си на Шер за Хелоуин. :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: След което разбира се Андрю трябваше да се направи на Шер. Тогава 10 пъти връщах сцената и се чупих от смях. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен четвърти сезон ми е любимият. Тогава очите ми кръвясаха, докато не го изгледам. 1000%20(29).gif

А дотук осми сезон ми се струва най-слабият.

Иначе имам желание отново да изгледам всичко до към 5 сезон, ама време откъде...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че заради Катрин. :gun_bandana: Значи съм объркал Аида с Карън... остарявам и аз. :1000 (29):

 

Кажете на коя сцена от комичните сте се заливали най-много от смях. Аз на тази, когато Бри криеше бременната Даниел вкъщи. И някой я беше видял на прозореца и Бри излъга, че това е Андрю, който пробва костюма си на Шер за Хелоуин. :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: След което разбира се Андрю трябваше да се направи на Шер. Тогава 10 пъти връщах сцената и се чупих от смях. :1000 (29):

Имам много любими комични сцени на които много съм се смял. :1000 (29):

Една от последните на които много се радвах е тази :1000 (19):

от 12:30 до 13:20 мин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...