Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, по средата някъде :girl_witch:

 

Ясно,а за това дали 1 момче играе и двете роли в 5ти сезон не съм сигурна,но май са и двамата..якото е,че в 5ти се занимават с Портър,а в 6ти с Престън1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо "Дневниците на вампира" е важна тема,а тази не?

и аз тъкмо това се питах.. тази тема е много по-коментирана и много повече хора я следят и гледат тоя сериал

Link to comment
Сподели в други сайтове

и аз тъкмо това се питах.. тази тема е много по-коментирана и много повече хора я следят и гледат тоя сериал

 

2 пъти повече коментари,2 пъти повече прегледи ;dd

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Тихчо си закача за важно каквото му харесва на него. :whistling:

Да, това е новото правило във форума любимите наща на модераторите се слагат като важни :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото винаги се толерират безумните тийнейджърски бози, затова. :wacko:

;DD

Смятам,че и тази тема трябва да стане важна или пък онази да стане нормална ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

;DD

Смятам,че и тази тема трябва да стане важна или пък онази да стане нормална ..

 

Ами нека оная да стане нормална, в крайна сметка не се пише в милион теми тук и няма да отидат надолу!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще стане важна, ще се постарая. И темите за българските сериали също трябва да са важни според мен!

 

Благодаря ти!

 

П.С:7-ми сезон,10 епизод страшен буквално :pokey:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новината от днес– Джули, Катрин и Орсън ще се завърнат в епизоди преди финала.

 

Честно казано ни един от тримата не ме радва. Искам да се разберат с Иди покрай иска и поне за финала да се появи в сън или нещо :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не съм въодушевен от завръщането на Джули, Орсън и КАТРИН :gun_bandana: . Да се бяха сетили да върнат Кейла като пораснала.

И аз искам да го видя тва изродче Кейла,а Катрин ме дразни яко и се радвам ,че в 6-ти сезон замина с онази танцьорка..

 

Сега съм на 11 епизод на 7ми цезон и Орсън пак се появи с оправданието,че още обича Бри,а тоя Кийт ми е толкова сладък,кефи ме до Бри,но жалко,че и него ще разкарат :slapin:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам да го видя тва изродче Кейла,а Катрин ме дразни яко и се радвам ,че в 6-ти сезон замина с онази танцьорка..

 

Сега съм на 11 епизод на 7ми цезон и Орсън пак се появи с оправданието,че още обича Бри,а тоя Кийт ми е толкова сладък,кефи ме до Бри,но жалко,че и него ще разкарат :slapin:

Кейла според мен е отдавна забравена и от нередовните зрители и от героите в сериала. Не е споменавана от 4-ти сезон. Малко трудно ще намерят логично решение точно сега да я върнат. Плюс е последен сезон, предпочитам други герои. Дано примерно Фелиша е оцеляла хахах и да се гаджоса с другото куку Чък :1000 (29):

 

Между другото, според мен Чък е пътник скоро...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейла според мен е отдавна забравена и от нередовните зрители и от героите в сериала. Не е споменавана от 4-ти сезон. Малко трудно ще намерят логично решение точно сега да я върнат. Плюс е последен сезон, предпочитам други герои. Дано примерно Фелиша е оцеляла хахах и да се гаджоса с другото куку Чък :1000 (29):

 

Между другото, според мен Чък е пътник скоро...

Фелиша и Чък,не мога да си го представя ;DDD

100% е жива Фелиша :mf_surrender: А сестра й Марта беше толкова противна..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах и 7 ми сезон,беше готин..имаше много забавни случки с Габи и Хуанита,но ми се искаше да има и със Силия! :mf_surrender:

Остана ми сега да почна и 8 сезон,но засега са само 8 епизода и явно утре ще ги свърша

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...