Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много интересен епизод. Аз също не вярвам бележката да е написана от Чък, по-скоро си мисля за сестрата на Марта (не мога да се сетя за името) тя също знаеше за бележката ако се върнем няколко сезона назад. Катастрофира в края на 7-ми сезон, но все пак не стана ясно дали е умряла, но пък ако търсим логика не вярвам да я "съживят" за втори път... Зак също е вариант

Link to comment
Сподели в други сайтове

новият епизод също беше много готин :girl_witch: Рене ми става все по-голяма любимка, най-забавна ми е от всички :Vishenka_05: иначе Чък така заплаши Бри в ресторанта, ама пак не ми се вярва той да е изпратил писмото :helpsmilie: само се надявам Майк да не извърши нещо глупаво..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Рене ще ме побърка, много се смях с нея :roll1:

Най- яка беше Рене в тази серия. :1000 (29):

 

Сюзан и Линет бяха особено дразнещи. А Габи и Бри излезли като от комикс.

 

Дано се пооправят другата седмица. Между другото ще има Хелоуин епизод и тази година и Хуанита отново кърти с оригинален костюм :1000 (29):

 

Слагам като линк за тези които не обичат спойлери :)

 

Хуанита

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ххахаухауха Хуанита пак ще цепи мрака. На какво точно е този костюм?

 

И аз това се зачудих, не мога да разбера от снимката какво представлява...на нищо не ми прилича :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: Хуанита е уникална, обожавам яяяя <333333 нещо в тоя сезон не се появява много, нито тя, нито Ем Джей, а те са ми най-забавни.. Рене е страшна, май скоро ще си имам нова любимка, че Бри и Габи са прекалено криминално-драматични в тоя сезон ;д иначе Сюзън и Линет са големи дразнители, особено 1-вата :pokey: Майк също е супер зле, имам чувството, че ще прецака нещо..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се дразните на Сюзън, тя си е такава от самото начало на сериала. Винаги е супер морална и безгрешна и все се бори срещу несправедливостта. Точно такива образи не харесвам, идват ми в повече. Линет и тя е горе долу същата, в нея ме дразни властния й характер и че иска винаги да става каквото тя каже. Чудя се Том как изтърпя да го мачка толкова време.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз изгледах 1 сезон, 2 не знам дали ще го тегля, че го няма HD и е със субтитри :gun_bandana:

Иначе не разбрах как така Зак се е казвал Дейна, тва не е ли женско име :helpsmilie: И много тъпо, че Рекс умря :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз изгледах 1 сезон, 2 не знам дали ще го тегля, че го няма HD и е със субтитри :gun_bandana:

Иначе не разбрах как така Зак се е казвал Дейна, тва не е ли женско име :helpsmilie: И много тъпо, че Рекс умря :girl_cry2:

И аз онзи ден изгледах 1ви сезон за 2 дни,и уж тръгнах да тегля и 2,а него го няма с HD качество..

А за Зак и аз се чудих,явно Дейна е мъжко име :huh: ..

И на мен ми е много гадно за Рекс,той си помисли,че Бри го е тровила,а не оня мръсен извратен аптекар.. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз онзи ден изгледах 1ви сезон за 2 дни,и уж тръгнах да тегля и 2,а него го няма с HD качество..

А за Зак и аз се чудих,явно Дейна е мъжко име :huh: ..

И на мен ми е много гадно за Рекс,той си помисли,че Бри го е тровила,а не оня мръсен извратен аптекар.. :feminist_en:

 

МОЛЯ ? 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

МОЛЯ ? 1000%20(29).gif

ъъ и аз го изгледах за няма и 2 дена ;д иначе аптекаря беше голяма откачалка, баси шизофреника ;д Сюзън ме дразни изключително много от самото начало на сериала, обаче последните 2 сезона ми бърка в здравето просто.. най-много ме дразнеше, когато се правеше на интересна и остави Катрин да се влюби в Майк и най-долно й го открадна, след което Катрин полудя :mf_surrender: друга адски дразнеща нейна постъпка беше когато Майк беше в кома и тя се хвана с онзи англичанин :gun_bandana: трябваше Майк да си остане с :)та Иди, пак беше по-добра опция от вещицата Сюзън :mf_surrender: и бтв Иди и Катрин ми липсват :girl_cry2: за Катрин поне може да се надявам да я върнат, докато Иди е мъртва..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз изгледах 1 сезон, 2 не знам дали ще го тегля, че го няма HD и е със субтитри :gun_bandana:

Иначе не разбрах как така Зак се е казвал Дейна, тва не е ли женско име :helpsmilie: И много тъпо, че Рекс умря :girl_cry2:

Тази загадка се разкрива окончателно чак в 7ми сезон. Това според мен е най-якото на сериала, че не всичко се разкрива в края на съответния сезон. Така че ако ще гледаш, хващай се сериозно. Аз миналата година изгледах 6те сезона за месец със субтитри, защото дублажа ни е ужасен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Катрин знам от епизодите по БТВ, че прави сладки с Бри и е във война със Сюзън, заради Майк ;д Пък в Иди нищо привлекателно не намирам, не знам що всички мъже я харесват толкова. :1000 (15):

А в кой сезон има ураган или нещо подобно и къщите на всички са унищожени?

 

Добре, значи тегля 2ри сезон ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

В 4-ти сезон е торнадото - един от най-силните епизоди в целия сериал. Тогава почина една от възрастните съседки, Аида, за да спаси близнаците на Линет.
Link to comment
Сподели в други сайтове

о, да, торнадото ми влиза в топ 3 на любимите епизоди, заедно с 10-ти епизод на 7-ми сезон (протестите с/у Пол и престъпниците) и 6-ти (?) или може би 7-ми на 3-ти сезон (супермаркета).. Иди е секси и има нещо в погледа й, абе яка е :1000 (29): иначе сигурно си гледала 5-ти сезон, тогава бяха минали 5 години и Катрин беше във война със Сюзън, ама после става интересното ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Авада Кедавра за Катрин. :gun_bandana: Добре, че я махнаха. Досега е нямало образ от филм, който ей така за нищо да ми е противен. От първата серия я намразих. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

В 4-ти сезон е торнадото - един от най-силните епизоди в целия сериал. Тогава почина една от възрастните съседки, Аида, за да спаси близнаците на Линет.

 

Да,беше наистина силно,помня,че Аида имаше едно сладко коте,то беше замесено май..

И мен ме дразни Катрин

Link to comment
Сподели в други сайтове

беше дразнеща на моменти, ама беше забавна кучка ;д особено като полудя и Сюзън я застреля и оная я издаде на полицията, след което осъдиха Сюзън да чисти улиците и Катрин си изхвърли боклука пред Сюзън и Сюзън я издаде и накрая и 2-те свършиха в чистене на улиците :1000 (29): тоя момент ме уби.. иначе и Сюзън е забавна, колкото и да ми е противна.. но определено запълва моят топ 3 на най-големите дразнители от сериали, след Саид от "Клонинг" и Нейтън Петрели от "Герои" :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...