Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

Всички героини винаги са били такива, освен Бри. Тя претърпя известна промяна, която може би се дължи на отделянето на децата й. До 4-ти сезон беше абсолютен цербер и си заслужаваше всичко, което й направиха. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Трябваше Дейв да гръмне Катрин и да ни отърве. :gun_bandana:

 

Анджи също не ме радваше. Като цяло беше грешка да махнат Иди, но е било продиктувано от скандали между нея и Марк Чери.

И сега за финала когато той иска да върне стари герои, актрисата е заявила, че няма да се върне, героинята и е мъртва.

 

Дано уредят нещо и да се разберат, поне за някой спомен от миналото да се появи :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички героини винаги са били такива, освен Бри. Тя претърпя известна промяна, която може би се дължи на отделянето на децата й. До 4-ти сезон беше абсолютен цербер и си заслужаваше всичко, което й направиха. :1000 (29):

Старата Бри си е класика. От 6-ти сезон насам адски я промениха, чак е неразпознаваема.

 

Напротииив, Анджи беше страхотна. Тяхната история беше много интересна и трябваше да ги оставят за още 1 сезон. :girl_cry2:

 

Ти па. Толкова изсмукана история с еко терористи и прочие. Пълна боза, доста необмислена. Виж с убиеца беше по- заплетено, въпреки, че и там си измиха ръцете

Link to comment
Сподели в други сайтове

готина беше Анджи, ама не достатъчно, за да ми се хареса.. а и като цяло 6-ти сезон беше най-тъп, по-точно единственият тъп, заради периода 7-17 епизод, когато нямаше никакъв напредък.. с друго не ме е разочаровал засега сериала..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се сетих,че в 1ви сезон беше адски брутално това,което направи Карлос,как принуди Габи да подпише следбрачен договор.. :read:

 

Чак пък брутално... заслужаваше си го, пък и след това Карлос го скъса, тей че ..

Иначе в сега в последния епизод нали дойдоха нови съседи и момчето играеше в Истинска кръв, ама го убиха там ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък брутално... заслужаваше си го, пък и след това Карлос го скъса, тей че ..

Иначе в сега в последния епизод нали дойдоха нови съседи и момчето играеше в Истинска кръв, ама го убиха там ;д

наистина си го заслужаваше, в началото беше голяма :) :mf_surrender: тя попринцип си има отвратителен характер, но е страшно забавна и ми е голяма любимка, иначе да ни пази Господ от такива жени..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чък само как заплаши Бри в ресторанта..Трябваше по-рано да го разкара :mf_surrender:

Майк само как реагира на споделеното от Сюзън и Карлос,пак нещо ще направи!

Много са дразня,че Линет и Том се разделиха след толкова много години семеен живот,и направо сега като дават Линет сама ми е адски гадноо,искам ги ЗАЕДНО!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И 100% съм сигурна,че Чък не е написал това заплашително писмо!Това или е Пол или Зак или Фелиша.Тези тримцата знаеха за писмото,може да са Пол и Зак в комбина,да са разбрали,че Бри излиза с полицая Чък и нарочно Пол спомена името му пред Бри..Ако беше Чък,нямаше да се разкрие едва в 3-ти епизод,нали така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

турците са закупили правата над сериала и си направиха своя версия, в понеделник излиза 3-ти епизод ;д всичко е същото, само че с турски актьори.. ии тая Инджи от "Перла" играе Сюзън ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже мой, на 3ти сезон ли си? 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Аз още и половината от 2 не съм изгледала.1000%20(29).gif

 

турците са закупили правата над сериала и си направиха своя версия, в понеделник излиза 3-ти епизод ;д всичко е същото, само че с турски актьори.. ии тая Инджи от "Перла" играе Сюзън ;д

Омг, дай някакъв линк за 1 или 2 епизод, искам да видя Инджи ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бри е Фикрет от Листопада. roll1.gif

314403_258397497524323_100000622240359_864264_342259_n.jpg

:helpsmilie: :helpsmilie:

Ам не,сега почвам 1-ви епизод 2-ри сезон girl_witch.gif

 

Сигурна ли си, Том и Линет не са се разделяли, а Пол го няма в началото на 2ри сезон ;х

Link to comment
Сподели в други сайтове

2-ри сезон 6-ти епизод:как гадно завърши само,Сюзън е толкова хубава в булченска рокля,а Майк я заряза заради Зак..Зак и тоя тъп аптекар много ме дразнят!

Link to comment
Сподели в други сайтове

2-ри сезон 6-ти епизод:как гадно завърши само,Сюзън е толкова хубава в булченска рокля,а Майк я заряза заради Зак..Зак и тоя тъп аптекар много ме дразнят!

Аптекаря е голям противняк, но ще го хванат бързо. Орсън пристига още в края на втори сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аптекаря е голям противняк, но ще го хванат бързо. Орсън пристига още в края на втори сезон.

 

Точно това се опитвах да си спомня,кога пристига Орсън,но не се сетих...а тоя Джордж ли е,къв е..бърка ми в здравето :feminist_en: :feminist_en:

 

А кога ще се разкрие тайната около Бети и Матю,само помня,че май накрая полицията ги хвана.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това се опитвах да си спомня,кога пристига Орсън,но не се сетих...а тоя Джордж ли е,къв е..бърка ми в здравето :feminist_en: :feminist_en:

 

А кога ще се разкрие тайната около Бети и Матю,само помня,че май накрая полицията ги хвана.. :mf_surrender:

Тези черните ли? Само за 1 сезон са, значи в края на сезона ще ги разкрият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам,черните..още нещо да питам,кога ще пуснат Карлос от затвора?

Не го помня това много, но няма да седи много. И нещата между него и Габи после тръгват на зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...