Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

Аз предната неделя го приключих. Уникален финал, разчуства ме много и ме разсмя до сълзи. След това ми стана супер тъжно, че приключих със този велик сериал, но и много хубаво, че все пак стигнах до финала. Евала на Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория и най-вече на Марк Чери! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Велик е, как ми липсват миналогодишните понеделници, когато с кеф си вършех досадните задължения, след като знаех, че вечерта ме очаква нов епизод :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

5470982z.png

Настръхнах на този момент!

 

Току-що и аз го привърших. Уникален сериал, невероятен финал, поплаках си малко... :1000 (29): Съвсем очаквано! :) Велик сериал! Няма по-добър...

 

Колкото и налудничаво да звучи, сериалът ще ми липсва... МНОГО ще ми липсва! :crybaby:

 

Всичките актьори, сцени, скандали, интриги ще ми липсват! Нямаше скучен епизод, винаги имаше какво да ти грабне вниманието...

 

Поклон пред Марк Чери! :notworthy:

 

:crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

В последните 2-3 месеца го гледах отново, когато намирах свободно време и днес го приключих. Уникални са, след още 3-4 години сигурно ще го гледам за 3-ти път. :Vishenka_05: Бри определено ми е любимка, класи над всички!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 year later...

За няколко седмици изгледах всички сезони пак.Направо е толкова готин тоя сериал .... нямам думи.Последният епизод наистина е брутален ... много ми е гадно,че се разделят :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-лошото е,че злобарката Линет имаше хепи енд.То бива,бива да си злобен и гаден ама .. накрая дори разруши кариерата на мъжа си,той не разбра и пак се събраха.Ужас ..в реалния живот едва ли някой би я търпял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не мисля така за Линет. По-скоро търси справедливостта и си иска нейното - какво лошо има в това? За мен най-безумната героиня е Сюзан, абстрахирам се от забавните моменти, но наистина не виждам кой ще търпи такава женица, която не е способна на нищо сама и зависи от останалите, като ги набърква в купища проблеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз си спомням, че много се дразнех на Линет, като го гледах за първи път, но честно казано сега, като го гледах пак, я разбирам доста повече. Като цяло всички герои са изключително добре изградени, характерите им са логични спрямо детството им и рядко се е случвало да се държат необичайно (което значи, че просто сценаристите винаги са верни на героите си и не ги поставят в някакви абсурдни, unbelievable ситуации). Линет си е control freak, да, ама и Том, дето все много неоправдан, не е цвете за мирисане. В повечето случаи съм бил на страната на Линет - в нея много ме кефи това как мисли много рационално и не се оставя да я мачкат, а винаги си отстоява своете (което е и най-лошото ѝ качество реално).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе ... нейното.

Том три пъти го уволниха заради злобарката в този сериал.Квото и да правеше Линет все го прецакваше.А най-тъпото,че нейният съпруг беше най-готиния и свестен.

Накрая дори в Индия щяха да го пратят заради нея ,след като тръгнаха да се развеждат злобарката пак продължи са се меси в живота му.Отвратителна,трябваше да я убият вместо Майк или да я вкарат в затвора за убийството,или да остане сама за назидание

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз си спомням, че много се дразнех на Линет, като го гледах за първи път, но честно казано сега, като го гледах пак, я разбирам доста повече. Като цяло всички герои са изключително добре изградени, характерите им са логични спрямо детството им и рядко се е случвало да се държат необичайно (което значи, че просто сценаристите винаги са верни на героите си и не ги поставят в някакви абсурдни, unbelievable ситуации). Линет си е control freak, да, ама и Том, дето все много неоправдан, не е цвете за мирисане. В повечето случаи съм бил на страната на Линет - в нея много ме кефи това как мисли много рационално и не се оставя да я мачкат, а винаги си отстоява своете (което е и най-лошото ѝ качество реално).

Абсолютно съм съгласна. Това е един от сериалите, в които наистина не си спомням да съм виждала нелогично развитие на обстоятелствата, противоречия или непоследователности - сценаристите са перфектни. За мен това е много важно в един сериал, защото ги гледам внимателно и си развалям впечатлението, ако има брутални противоречия (Pretty little liars, wink-wink).

Нормално е като по-малки да се дразним на Линет, защото нейната героиня е най-малко забавна и най-зряла, но като цяло тя е най-логичният и близък до масовката образ от всичките - например любимата ми Бри имаше доста нетипични ситуации, които не вярвам да се случвали на много хора и съм й се ядосвала на глупостите многократно. :gun_bandana: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе ... нейното.

Том три пъти го уволниха заради злобарката в този сериал.Квото и да правеше Линет все го прецакваше.А най-тъпото,че нейният съпруг беше най-готиния и свестен.

Накрая дори в Индия щяха да го пратят заради нея ,след като тръгнаха да се развеждат злобарката пак продължи са се меси в живота му.Отвратителна,трябваше да я убият вместо Майк или да я вкарат в затвора за убийството,или да остане сама за назидание

Ами и тя малко ли му търпеше на Том капризите? Не стига, че заради него още преди началото на сериала е жертвала най-ключовото нещо в живота си - кариерата, само и само да стане майка, съпруга, домакиня, ами и после колко компромиси. Ами ресторанта, който се провали толкова гръмко накрая? Да не говорим, че винаги тези драми с работата на Том са завършвали добре, просто защото тоя непрокопсаник никога не знае какво иска? Орева света, че Линет щяла да съсипе приятелството му с Карлос, като го манипулира да приеме онази по-добре платената работа, ама после много доволен беше, като стана голямата работа. Ами като беше в депресия заради затворения ресторант - пак Линет беше виновната, че се излагаше като гъз пред онзи приятел на Бри, който си търсеше маркетинг мениджър ли, какво точно беше там. Много смотан персонаж, един от най-малко любимите ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...