Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, и аз това мислех да ви кажа. Особено когато Мери Алис обобщава накрая е много неприятно да го гледаш дублиран на български. Не се чува нито хубавия саундтрак, понякога е и преведен лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

10x

И аз ги гледам с оригиналният саунд,но ме домързя да чета и затова,а по FOXlife,кой сезон дават и кога?

 

По Фокса не ги излъчват в момента, гледах им програмата преди малко. По ТВ7 сега видях, че ги дават, в края на първи сезон са ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

10x

И аз ги гледам с оригиналният саунд,но ме домързя да чета и затова,а по FOXlife,кой сезон дават и кога?

 

Сряда и Неделя, 7-ми сезон. Засичал съм ги след 21.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди години когато го даваха по bTV и го повтаряха постоянно, мисля че беше 2-ри сезон не можех да го търпя. След година някъде даваха трети сезон и от там ме зариби, започнах да го тегля и да наваксвам назад. Цялата работа беше заради дублажа, цялата емоция се губи хора, да не говорим колко супер смешни и иронични реплики заминават на кино с нашия "хубав" дублаж. Сериалите с хубав БГ дублаж, които аз съм гледал са много малко... може би най-вече "Приятели" и "Женени с деца".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък бг дублажът не е лош специално на тоя сериал, гласовете са добре подбрани. Разбира се гледам си го в оригиналния вариант. Но се зарибих наистина точно от един епизод по БТВ, мисля, че беше последния от трети сезон. Преди това бях гледал първи сезон и го бях зарязал.

Но след като изгледах четвърти на компа просто манията започна. :1000 (29):

Иначе наскоро по Фокс лайф даваха епизод от седми сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

веднъж го гледах по Бтв и изобщо не ми хареса дублажа.. особено на Бри е ужасен :mf_surrender:

Точно заради гласа на Бри мразя бг дублажа на отчаяните. Супер изкуствен е.

 

П.П. Преди малко качиха и пети сезон с бг аудио.

http://zamunda.net/details.php?id=281396&hit=1

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Габи дублажа е ужасен, то не е ли да чуваш оригиналния глас на Ева... губи ми се удоволствието така, особено като вдигне децибелите и се разписка - дублажа разваля всичко :1000 (29):
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Габи дублажа е ужасен, то не е ли да чуваш оригиналния глас на Ева... губи ми се удоволствието така, особено като вдигне децибелите и се разписка - дублажа разваля всичко :1000 (29):

Да не говорим, че са 3 актриси и 2-ма мъже, които озвучават 10-15 роли. Пълна мизерия :gun_bandana:

 

 

Новата серия е мега яката, определено уцелиха мистерията за финала. Много хубаво беше, че дадоха кадри с Мери Алис, отдавна не я бяха вклювали. Иначе най- яката сцена според мен е между Рене и Карън :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

6 мин. след теб е написано:

еее, жалко, много исках да си ги гледам тази вечер, ама явно ще остане за утре.. не ми се гледа без субтитри, защото ще трябва да се ослушвам постоянно и няма да схвана всичко..

Link to comment
Сподели в други сайтове

еее, жалко, много исках да си ги гледам тази вечер, ама явно ще остане за утре.. не ми се гледа без субтитри, защото ще трябва да се ослушвам постоянно и няма да схвана всичко..

:1000 (30): И при мен е точно така. :)) Да се радваме, че въобще ги превеждат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как може да го гледате с бг аудио, дублажа е отврат, гласовете са повече от трагични.

 

ОМГ! Абсолютно съм съгласен. Дублажите са ужасни.. може да се стараят повече. Аз живея в Италия тук дублират абсолютно всичко, дори и по кината не излъчват филми със субтитри, но дублажа е в абсолютен синхрон с оригинала и действието във филма... Половината сериали, които дават в Б-я нямат никакъв рейтинг точно заради ужасното озвучаване, което разваля цялата идея на филмите.

 

П.п. Първата серия от 8-мия сезон беше уникална. Ясно е че сезона ще един от най-добрите на Отчаяни съпруги, както и че основното развитие в сериите ще е съсредоточено върху съпругите, а не както до сега върху новите жители на квартала. Не знам каква е причината за края на сериала, но със сигурност ще липства на много хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък не ми хареса чак толкова първия епизод от сезона. Някакси ми беше прекалено комедиен, но по онзи детски и глуповат начин. Свикнал съм да преплитат по-успешно драмата и комедията.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много як епизод отново. Става все по-интересно. Харесва ми как заплитат отношенията между героите и пред какви казуси ги изправят (Том и Линет особено).

Не знам, но нещо не се връзвам на историята, че Чък заплашва Бри и останалите. По-скоро мисля, че всичко го прави оня мухльо Зак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

дали пък не са се съюзили Пол и Зак срещу останалите и затова Пол да се опитва да натопи Чък, след като евентуално Зак му е казал за връзката на Бри и Чък ? наистина Зак е подозрителен, на Пол също не му вярвам изобщо..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...