Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Интересни и забавни неща ще има около Елена и Катрин,може едната да моли за услуга другата в дадена ситуация и т.н :D А някой помни ли последно какво стана с Катрин? :DD

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Интересни и забавни неща ще има около Елена и Катрин,може едната да моли за услуга другата в дадена ситуация и т.н :D А някой помни ли последно какво стана с Катрин? :DD

 

Посленоо.. амм до колко ти спомням тя помогна на Стефан от оназ старата вещица (приятелката на Клаус), защото тя разбра, че той не си е изключил чувствата и че иска да се върне при Йелена..

 

Мисля, че последно я даваха на открито, имаше много коли, автобуси, нещо такова беше :D

tumblr_m30kouUeid1qjktjho1_500.gif

 

ПП: Това с колите и автобусите беше в началото, май, когато бяха всички в Чикаго и тя звънеше от телефонна будка.

 

Да, сега се сетих, извинявайте.. ;p

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни и забавни неща ще има около Елена и Катрин,може едната да моли за услуга другата в дадена ситуация и т.н :D А някой помни ли последно какво стана с Катрин? :DD

 

Забегна след онова парти, на което се представи за Елена, за да я защити. Където Майкъл искаше да утрепе Клаус. Ама може и някой да ме поправи.

 

ПП: Това с колите и автобусите беше в началото, май, когато бяха всички в Чикаго и тя звънеше от телефонна будка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Катрин замина последно... Помня, че бях чел някаква информация, че Катрин ще се появи, когато Клаус изчезне, защото било свързано някак си.

Интересно ми е дали ще вървят по книгите, стигнахме до момента в трета книга, когато Елена и Катрин умират... Ако го пресъздадат ще е уникално. После обаче с тези духове, учене да живее наново ще е голяма фантасмагория. ;D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има неща, които на книга са си съвсем достоверни, ако и да са по същност тотална измислица. Но когато същите се претворят във филм, изглеждат, най- малко, глупаво. Както и да пресъздават книгата, надявам се да не направят сериала на нищо и да съумеят да показват събитията що- годе реалистично, доколкото може да се говори за реализъм в подобна история.

По- нататък може да излезе или още по- интересно или бозица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то се знае, че е певица и това не е първият й клип, ето още четири:

 

http://www.youtube.com/watch?v=X9xCSMPj02k

http://www.youtube.com/watch?v=q4N7n3CxCU4

http://www.youtube.com/watch?v=Sukx2Prte0w

http://www.youtube.com/watch?v=DQLUyLHi9qc

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Аз не вярвам Елена да е вампир. Продуцентите бяха казали,че ще видим Катрин в последния епизод.

Според мен Елена изобщо не е била в колата с Мат. . .

Няма начин, все пак даскалчето умря, а той беше свързан с Елена ;)

 

Аз ли съм най-чувствителния зрител на сериала?Точно както казаха,последните секунди ми се насълзиха очите,просто ми беше тъжно когато колата потъваше,а и ретроспекцията дето Елена се сбогува с баща си :cry: :cry: :cry: А и самата смърт на Елена :cry: А и реакциите на Стефан и най-вече на Деймън :cry:

Пууу бръкна ми в психиката с тия сцени...

Много ми хареса развитието на сериала,все нови и нови неща измислят,егати кефа :)

Хареса ми и,че Елена първо се е запознала с Деймън :) Ама много тъжен накрая бе.. :(

А от Клаус ми писна вече,ама поне в тялото на Тайлър е по-готин за гледане :\\

+1 И на мен ми беше много тъжно

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле е озвучен на БГ, тъй че не смятам да го гледам там.

Ми не го гледай :girl_witch:

Много добре си е озвучен :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
The Vampire Diaries Season 4 Promo

 

 

По принцип не се изказвам така, но това се очертава да е голяма размазвация! :1000 (29): Екшън, драма, много терени, просто май ще е най- добрия сезон досега!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре се очертава, най-сетне имаме разнообразие и интересни идеи, за разлика от втората половина на 3-ти сезон. :gun_bandana: :gun_bandana: Това с полицаите е много свежа идея. Бони ще стане зла, вече май е неизбежно, и аз лично много се радвам - поне ще й обръщат повече внимание сценаристите, защото няма втори герой така пренебрегнат като нея. И така де - нямам търпение да дойде октомври.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
426246_440372112681999_655130845_n.jpg


## Режисьор : Кевин Уилямсън

## В ролите : Нина Добрев, Пол Уесли, Дженифър Роуз Лок, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Крис Уилям Мартин и др.

## IMDB : Линк към IMDB

## Държава : САЩ

## Година : 2012/2013

## Времетраене : ~42 минути / епизод

## Резюме : Четири месеца след трагичен инцидент с кола, който убива родителите им, 17 годишната Елена Гилбърт и нейния брат Джеръми, все още се опитват да свикнат с промените, които са станали. Елена винаги е била бляскава ученичка: красива, известна, с добър успех в училище и прияъели, но сега тя се опитва да скрие своята тъга от света. Елена и Джеръми живеят с леля си Джена, коята дава най-доброто от себе си, за да замести отчасти родителите им.Когато учебната година в гимназията "Мистик Фолс" започва, Елена и приятелките й са очаровани от хубавия и мистериозен Стефан Салваторе. Той и Елена веднага усещат някакво привличане, въпреки че тя е озадачена от странното поведение на Стефан, когато той внезапно се появява на гробището, където са погребани родителите й. Това, което тя не успява да разбере е, че Стефан крие тъмна тайна - фактът, че е вампир. На партито, което е на следващата вечер, Елена и Стефан започват да се опознават един друг, когато хаоса, който се е породил, понеже Вики е нападната и ухапана по врата, ги прекъсва.Опасявайки се, че знае кой е отговорен за нападението, Стефан се прибира у дома и намира по-големия си брат - Деймън, когото не е виждал от 15 години. Деймън също е вампир и двамата братя имат дълга и мъчителна история. Деймън се подиграва на брат си, който отказва да бъде жесток, но когато разбира, че брат му е запленен от Елена, която изглежда точно като жената, която Стефан е обичал преди повече от век; жена, която Деймън се опитал да направи своя. Сега двамата братя - единия добър, а другия лош, ще се борят за душата на Елена..







ПРЕМИЕРА: 11 ОКТОМВРИ


В стаичката на сценаристите едва сега започва да се пише четвърти сезон, но Джули Плек вече няма търпение да ни издаде какво предстои. Ето какво разкри тя за новите приключения на Елена и любимата ни вампирка Ребека, как Клаус е оживял, неизбежният абитуриентски бал и още.

Общо за сезон 4

Как ще ходиш на училище като нов вампир? Как ще се влюбиш или разлюбиш? Как това променя твоята същност и чувства? Много се вълнуваме, когато говорим по тези въпроси, защото сякаш отново сме в самото начало. Връщаме се в първи сезон, когато Стефан пристигна в Мистик Фолс и се опитваше да скрие истината за себе си. Сега ще гледаме нашата героиня да преминава през същото нещо.

Защо Клаус е още жив?

Ще ви кажа нещо, което не съм разкривала досега. Намерението ни беше да убием Клаус в края на трети сезон. Създадохме този персонаж едва миналата година и смятахме, че след дълга и мъчителна година в опити да прогонят и победят злодея, героите ни ще победят и Клаус няма да се върне повече. Когато обаче работиш с толкова талантливи актьори като Джоузеф Морган, това се отразява до голяма степен на ролята, която играят и ти трябва да оставиш историята да поеме по свой курс. Всички решихме някъде в средата на сезона, че още не сме приключили с Клаус. Нито пък с първоначалните вампири, защото с Ребека и Кол, сега имаме доста неща за разказване. Понякога като сценарист убиваш някой герой, защото смъртта му ще има много голям отзвук върху историята. Но, ако убиеш някой, който се справя толкова добре и има още толкова история, правиш грешка. Трябваше да импровизираме със сценария, затова ни дойде идеята за размяната на телата. Така убихме Клаус, ама не съвсем.

Каква е ролята на Ребека?

Това, което е интересно при Ребека в сезон 4 е, че досега не сме имали истински противник с човешки, типични тийнейджърски черти. Ребека е уязвима и ранима, но на повърхността изглежда твърда, така че ще я видим като "гадното момиче". В края на последната им година в училище, Ребека още е в Мистик Фолс, връща се на училище и напълно избягва хората, които познава, заради това, което стори на Елена и Мат във финала. Единственото момче, по което си падаше (Мат) сега не иска да я вижда, както и бившата й любов Стефан. Какво ще направи по въпроса? Как вампир, който има всякакви трикове и способност да промива мозъците на хората ще си проправи път в света на гимназията, когато всички останали я мразят толкова много?

Кой ще е на преден план през новия сезон?

Очевидно това ще е Елена и нейният нов живот, но през изминалата година наистина успяхме да задълбочим повече и останалите герои – техните животи, желание и любови. Отдадохме на Мат Донован дължимото, както и на Бони, а Карълайн сама успя да си стъпи на краката и да заеме лидерска позиция. Тази година нашите приятели приключват с гимназията и с живота си в Мистик Фолс. Всеки от тях ще има преход според това къде ще отиде и какъв иска да стане. Годината ще е много вълнуваща, защото ще е както край, така и началото на нещо ново.

Промо снимки

6002.jpg

6005.jpg

6006.jpg

6003.jpg

60011.jpg

6007.jpg

6004.jpg

6008.jpg

60012.jpg

6009.jpg

60010.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам търпение.Дано има повече секс в този сезон :* :)

 

Ще има секс, момко, и то с (не)очакван край.

 

Добри са, признавам ги- с всеки сезон става по- интресно. Аз чета редовно всичко в нета за предстоящите епизоди, гледам клипчета и интервюта...

 

Разбрах и че Нинка е Николинка. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен старт, браво! Радвам се, че Елена и Стефан отново са заедно, много по-приятни са като двойка отколкото с Деймън. :girl_witch:

Надявам се този сезон да е по-интересен от предния, ако ли не, за мен това ще е последен сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше със сигурност интересни неща, но не беше това, което очаквах. В сравнение с другите начела на сезоните, този беше по-слаб. Краят е силен, т.е. може да отключи много неща. Очаквам следващия епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...