Jump to content



Online: Андреа - Докрай


Препоръчани коментари

Да ми сравнявате "По дяволите рая" и "Женското сърце", барабар с "Забавляваш" ме със "Да ти го дам ли" е просто смешно."Да ти го дам ли" е най-добрия клип излязъл тази година.Втория такъв е именно този на Андреа ;]

Не знам дали си момче или момиче, но ако си мацка, по-скоро си някоя кифладжийка, дето като види парите, които се влагат или парите, които дава за вещи и вика: "УАААУ" до небето.

 

Извинявай, но е супер смешно да кажеш, че клипа на Галя бил на световно ниво. Първо - идеите идват от предишни клипове, второ - банският й (вече не помня коя марка и каква колекция е) ли е по-важен и прави клипа?! Сори, но... на Галена най-якия клип, който е правила е "Само миг", до него са "Дъждовно реге" и "Тихо ми пази". Третият е скромен, но по-добър спрямо пълнежите.

 

А тази година е "черешката на тортата" по отношение на музика, мудна година. Едва 7-8 песни ми се откроиха за цялата година, а миналата сигурно са били едно 20.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 123
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Извинявай, но е супер смешно да кажеш, че клипа на Галя бил на световно ниво. Първо - идеите идват от предишни клипове, второ - банският й (вече не помня коя марка и каква колекция е) ли е по-важен и прави клипа?! Сори, но... на Галена най-якия клип, който е правила е "Само миг", до него са "Дъждовно реге" и "Тихо ми пази". Третият е скромен, но по-добър спрямо пълнежите.

Първите клипове на Галена са покъртителните, докато беше под името Галя ми е мисълта, как може да ги харесваш?

Песните са хубави, но видеата :helpsmilie: Пример за добър клип си е именно "Да ти го дам ли", може да е краден, заимстван но се е получил добре, отколкото грозотиите на Скерлев дето изброяваш, които си плачат за номинация Най-слаб видеоклип. Не знам моите виждания ли са прекалено осъвременени или ти живееш във времето преди 7-8 години и се възхищаваш на тези неща ?!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали си момче или момиче, но ако си мацка, по-скоро си някоя кифладжийка, дето като види парите, които се влагат или парите, които дава за вещи и вика: "УАААУ" до небето.

 

Извинявай, но е супер смешно да кажеш, че клипа на Галя бил на световно ниво. Първо - идеите идват от предишни клипове, второ - банският й (вече не помня коя марка и каква колекция е) ли е по-важен и прави клипа?! Сори, но... на Галена най-якия клип, който е правила е "Само миг", до него са "Дъждовно реге" и "Тихо ми пази". Третият е скромен, но по-добър спрямо пълнежите.

 

А тази година е "черешката на тортата" по отношение на музика, мудна година. Едва 7-8 песни ми се откроиха за цялата година, а миналата сигурно са били едно 20.

Ххахахах, стига бе, че Да ти го дам ли не е клип на световно ниво .. с такива изказвания сте брутално смешни .. КАКВО ТЕ ИНТЕРЕСУВА ЛИЧНО ТЕБ с какви пари е направен клипа, бе?! НЕ ТЕ ИНТЕРЕСУВА! Така че не мрънкай кой е кифладжия и т.н. .. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите клипове на Галена са покъртителните, докато беше под името Галя ми е мисълта, как може да ги харесваш?

Песните са хубави, но видеата :helpsmilie: Пример за добър клип си е именно "Да ти го дам ли", може да е краден, заимстван но се е получил добре, отколкото грозотиите на Скерлев дето изброяваш, които си плачат за номинация Най-слаб видеоклип. Не знам моите виждания ли са прекалено осъвременени или ти живееш във времето преди 7-8 години и се възхищаваш на тези неща ?!

И моите виждания са типични за 21 век, нека има нотка на различност, на темпераментност, но тя намери кой да копира - Гагица. :mf_surrender: Айде, за Баника по-прощавам, от нея само най-доброто може да взаимства (макар, че и аз не одобрявам мъже на токчета).

 

Клиповете под името Галя имаха сюжет, тръпка, която те влече. Може би това е било модерно тогава, може пък и аз да греша. Просто ми харесват повече от позьорските изпълнения, копирания, скъпи чанти, коли, ала-бала. :mf_surrender:

 

Ама аз си чакам "Искам да остана буден" в неин вариант, дано и клип й направи, ама хубав и да се хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ххахахах, стига бе, че Да ти го дам ли не е клип на световно ниво .. с такива изказвания сте брутално смешни .. КАКВО ТЕ ИНТЕРЕСУВА ЛИЧНО ТЕБ с какви пари е направен клипа, бе?! НЕ ТЕ ИНТЕРЕСУВА! Така че не мрънкай кой е кифладжия и т.н. .. ;)

Има значение, най-вече ако си паразит във фирмата, както са повечето. А дори и парите им са "мръсни", шефа им е дилър, както и се занимава с трафик на жени. Знам го от приближени до фирмата.

 

Пък и може заради скъпотията си, клиповете да Ви омайват. Нормално, днес от това се палят момичетата и искат силикони, скъпи дрешки, високи токове и ала бала от мама и тате. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа според мен също задмина "Притеснявай ме", който бе номер 1 за мен тази година. Въпреки, че клипа е лишен от всякакъв замисъл е различен,раздвижен абе уникален. Андра е разкрепостене и нищо не загатва, направо си го показва, ама на този текст какъв клип очаквахте!

_____________________________

ХИТ !!!

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, но е супер смешно да кажеш, че клипа на Галя бил на световно ниво. Първо - идеите идват от предишни клипове, второ - банският й (вече не помня коя марка и каква колекция е) ли е по-важен и прави клипа?! Сори, но... на Галена най-якия клип, който е правила е "Само миг", до него са "Дъждовно реге" и "Тихо ми пази". Третият е скромен, но по-добър спрямо пълнежите.

 

Ако "Да ти го дам ли" не е на световно ниво .. предполагам то "Хей малката 2" сигурно е.

Как може да сте толкова нелепи в изказванията си понякога ми е чудно ..всяка една секунда от "Да ти го дам ли" лъха на МTV.

Заснемане, тоалети, държание, монтаж ..Галя изглежда като световна звезда, излъчването й е такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? "Да ти го дам ли" няма място там - копие на прическата на Поли Генова, копие на клиповете и визията на Гагица, копие на клипа на Баника с това да сложи мъже на токчета. Самата идея певица да сложи мъже на токчета е брутална и смотана.

 

"Да ти го дам ли" е монтаж, осветление, цветове, филтри, ефекти, операторско майсторство, режисура, фонове, хореография и т.н.

 

Недей да гледаш като типичен фолк фен дали клипа е "сюжетен", дали има коли, изневери, няколко визии и външни кадри.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако "Да ти го дам ли" не е на световно ниво .. предполагам то "Хей малката 2" сигурно е.

Как може да сте толкова нелепи в изказванията си понякога ми е чудно ..всяка една секунда от "Да ти го дам ли" лъха на МTV.

Заснемане, тоалети, държание, монтаж ..Галя изглежда като световна звезда, излъчването й е такова.

Тоалетите не са всичко на света, драги/а мой/я. :ad:

 

"Да ти го дам ли" е монтаж, осветление, цветове, филтри, ефекти, операторско майсторство, режисура, фонове, хореография и т.н.

 

Недей да гледаш като типичен фолк фен дали клипа е "сюжетен", дали има коли, изневери, няколко визии и външни кадри.

Не го отричам, че са се постарали, но има много идеи, слети в една. А, аз да ти кажа почти се отказах да търся нещо сериозно у певиците. Рядко се срещат неща, които да ми грабнат окото и най-лошото е там, че остават в сянка, недооценени.

 

Сега не са само текстовете, ами и клиповете - "дай, глътни го", "Андреа: секс кукла съм", "луда съм, искам само секс", "добре го приех", т.н. Визиите са Гучита, Мучита, Ферета .. Абе, нищо общо с доброто старо време. Всяка беше равна.

 

По темата: понеже, за да си певица, се иска глас - Андронико, нямаш го. Скрий се, покрий се някъде. Само разголеното, разкрепостено поведение и пълни простотии да пееш НЕ помагат. Иска се глас, иска се извивки, а ти пееш както котка мячи при оргазъм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има значение, най-вече ако си паразит във фирмата, както са повечето. А дори и парите им са "мръсни", шефа им е дилър, както и се занимава с трафик на жени. Знам го от приближени до фирмата.

 

Пък и може заради скъпотията си, клиповете да Ви омайват. Нормално, днес от това се палят момичетата и искат силикони, скъпи дрешки, високи токове и ала бала от мама и тате. :helpsmilie:

млъкни бе, не е твоя работа с кви пари е снимала тоя клип.. разбрахме, че харесваш тв версии като 'По дяволите Рая', а не добри клипове, не е нужно да ни го навираш в очите :mf_surrender: щом ние сме кифли и "тузари", значи ти си комплексар, защото всеки 9/10 от коментарите ти са за мацки, тузари, трафик на жени, мръсни пари или трошене на пари (wtf ?)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има значение, най-вече ако си паразит във фирмата, както са повечето. А дори и парите им са "мръсни", шефа им е дилър, както и се занимава с трафик на жени. Знам го от приближени до фирмата.

 

Пък и може заради скъпотията си, клиповете да Ви омайват. Нормално, днес от това се палят момичетата и искат силикони, скъпи дрешки, високи токове и ала бала от мама и тате. :helpsmilie:

Ама кво ми пука на мен за Митко Пайнера?! С какво се занимава?! Аз слушам музика и гледам клипове.. ебаси хората сте.. все гледате живота на хората, големи специалисти сте що се отнася до чуждите животи .. Галя ли е паразит във фирмата, хахахахахаххах.. ей, ей.. не бъди смешен, всъщност ти вече си.. много глупави изказвания, много..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не го ебе, дали Андреа има глас, достатъчно компенсира с другите неща. Кой прави такива клипове и песни, днес? Има изключения разбира се. Изумителни сравнения прочетох, особено че Ти ли си на Райна е бил по-добър клип?? На това твърдение няма как да не се смееш в продължение на година.

Или пък че някои хора завиждат,че неговата любимка никога през живота си няма да има клипове като Докрай и Да ти го дам ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че 'Да ти го дам ли' като се снимаше, Баника още не беше пуснала мъжете си на токчета. Пък и Баника е с обувки с прешлени в клипа си, половин година след наш'те ;)

За останалото си спорете :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм.....значи песента ми е на кантар т.е. просто не ме глабна, както ме грабват песните, които според мен ще се наложат или ми харесват. Не виждам заряд в нея, като разбира се това е субективно мнение.

Клипът е добър, излишни ми бяха кадрите с розовото и зайчето и кадрите с леглото, в които е само Андреа. Кадрите в които тя е на заден план с всички изроди около нея-да, но трябваше също да е толкова статична, както с лепенките на гърдите и кокчето. Тези кадри, изключвайки Азис, ми харесаха много. Аз обичам такива статични и студени кадри, ако мога така да се изразя. Кадрите с белият панталон също ми дойдоха в повече, можеха да ги изрежат тях и да ги заменят с роклята мрежа. Вижте тези кадри наистина бяха добри, но като изключим отворената уста на Андреа, ако и в тях беше запазила статичността си и студенината си от кадрите с кокчето цена нямаше да има.

Просто контраста на определени кадри ми дойде в повече и наистина понякога контрастът е добра идея, но в този случая бе твърде, твърде голям, поне за моя вкус.

 

Ууу, щях да пропусна: обувките тип Гага и в България за първи път Камелия бяха тотално излишни. Михаел Шумахер когато го питаха колко още години мисли да е номер 1 във формула 1 той казваше, че хората винаги помнят първият. И е така. Да, идеята с шиповете е добра, но този модел, този калъп сме го виждали вече и то за първи път в България на краката на Камелия. Аз лично не бих си позволила подобно нещо. Не я разбирам Андреа в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте тези кадри наистина бяха добри, но като изключим отворената уста на Андреа

Люска,обичайното състояние на устата на Андреа е отворено.Да си я виждала някога на снимка със затворена уста??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люска,обичайното състояние на устата на Андреа е отворено.Да си я виждала някога на снимка със затворена уста??

 

Ми иди й я затвори като толкова искаш .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми иди й я затвори като толкова искаш .

Млъкни, не виждаш ква е :) ми продължаваш да спориш, феновете й сте безсрамни като нея :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Млъкни, не виждаш ква е :) ми продължаваш да спориш, феновете й сте безсрамни като нея :gun_bandana:

 

Я внимавай как ми говориш .. и от къде си толкова сигурен, че е :) бе? Пуснала ли ти е? Едва ли ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Млъкни, не виждаш ква е :) ми продължаваш да спориш, феновете й сте безсрамни като нея :gun_bandana:

Курва е Цвета,че спи за парички,Андреа си ги има в излишък от родителите й и не и се налага да проституира!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люска,обичайното състояние на устата на Андреа е отворено.Да си я виждала някога на снимка със затворена уста??

 

То ясно, че иска да изглежда секси и всички са се побъркали по тези отворено усти, ама Андреа вече е перманентно така. Дори ме дразни вече. Толкова, ама толкова са й хубави строгите кадри в началото на клипа, толкова студена и безразлична изглеждаше, че дори се впечатлих и тъкмо си казвам аха няма да видя отворената уста и ето ти... в края на клипа какво да видя. Именно, защото не съм я виждала на снимка със затворена уста ме дразни толкова силно, когато я видя. Не си ли вижда снимките, че всяка една е все едно си й изрязал лицето и си й го сложил на другиге пози и тоалети от всичкие й сесии до момента. Смешна работа. 1000%20(29).gif Как може да е една и също във всяка сесия не знам...не й ли писва не мога да си обясня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката на песента ми допада, но текста не ми харесва.

Като монтаж и картина клипа е добър, но на мен ми идва прекалено натруфен и честно казано не ме впечатли. Нищо ново не показа Андреа според мен - клипа е все едно като смесица от други клипове, а тя е пак с отворена уста, пак се опипва. Идва в повече всичко това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За неразбралите пиарката на Андрю Нина Никол е разяснила всичко около символите в клипа. :1000 (29):

 

 

 

 

Кога беше последният път, в който гледахме с такъв интерес видеоклип на българска певица?

В "Докрай" Андреа дава всичко - от лека доза самоирония, през реалния живот, до кадри с Азис, флирт с мъртви риби и колесница от човешки впряг. Само за няколко часа таблоидите и интернет направиха вдъхновяващи анализи кадър по кадър на видеото.

 

Дебатът сега е дали "Докрай" е футуристично произведение или просто пикантна сензация, показваща моралът на обществото? Андреа настоява и за двете.

Еротичните кадри с третата в конкурса "Мис Плеймейт 2011" Моника Валериева, Азис като "сицилианска вдовица", опитващ се да "обладае" Андреа и хората-мишки - казват не малко неща за времето, в което живеем?

 

Но може ли "Докрай" наистина да ни разказва реалността?

 

Дори като видео на крайностите, внушението е ясно - дребните и завистливи души са олицетворени като мишки, гледащи зад стъклена стена жената, на която така силно искат да приличат и достигнат, но Андреа ги подчинява в края на видеото като впряг за своята колесница.

 

Азис, Моника Валериева, кадрите с татуираните крила върху гърба на певицата, мъртвата глава на риба, диоптричните очила и розов заек върху бикините ѝ, просто увеличават внушението и ни отвеждат наистина докрай в разказа. Освен това в тази провокация Андреа запазва здравословна доза от своя сексапил. Но това, което наистина прави впечатление тук е не само новите режисьор и композитор - Жоро Марков и Оцко, а и едно израстване на Андреа. Този продукт има още едно много ярко послание: "Да, надживях увлечението си по поп икони като Мадона, Гага и Агилера. Сега е време да ви покажа моите граници на влияние!"

 

Това не е видео клип, в който музикалния език е фокусиран еднопланово върху танците и секса. Андреа руши клишетата, така както ги създава. Певицата просто ни предупреждава да помислим върху посланията, защото на практика те са нейната истинска промяна, подчинявайки ни на своята неподправена искреност.

 

Да, "Докрай" може да не е революция или най-великият видеоклип правен някога, но със сигурност е бляскаво щурмуване на всички класации за следващите месеци. Освен това е голяма крачка в кариерата на Андреа. И още нещо: дива и странна, тя ни доказва, че може да е последната видео кралица на този жанр!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...