Jump to content



Online: Андреа - Докрай


Препоръчани коментари

  • Отговори 123
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тъкмо изгледах на Андреа прехваления клип - пълна гнусотия !!!!

Хора, вие добре ли сте, ако това нещо го бях видяла когато бях на 10 год, щях да се травмирам.

Не, реално ми предава гнусно чуство клипа, а песента е пълна какафония за мен...

Не знам, за мен проектът е боклук.

Не ги прави тия работи е къде по-добре от таз помия.

ЕЕеееееее, хубава работа сега... като си дойдеш ще видиш как ще се кефиш на песента :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tи ебаваш ли се нещо или си сериозен? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :mf_surrender:

Абсолютно сериозен. ;) Не е задължително да си с рокли на Гучи, чанти Луй Вотюн и клипове из Америки, Франции и т.н., за да е хубав видеоклипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първия да, ама другите си бият повече на ТВ версии, съжалявам че го казвам за Ивана, но си е така :mf_surrender:

До "Манастир" можем да сложим "Да ти го дам ли", "Еротика", "Забавляваш ме", "Притеснявай ме" .... но не и тези които си изброил.

Моля? "Да ти го дам ли" няма място там - копие на прическата на Поли Генова, копие на клиповете и визията на Гагица, копие на клипа на Баника с това да сложи мъже на токчета. Самата идея певица да сложи мъже на токчета е брутална и смотана.

 

За "Забавляваш ме" и "Притеснявай ме" съм съгласен.

 

"Еротика"... хмм ... Хубава музика, муден текст, клипа е скучен. Има само 1 единствена идея, която ми харесва и тя е Камелия с голата глава. Това пък, от друга страна, пак е копие. Този път на Бритни Спиърс.

 

Какво толкова, че останалите са като ТВ версии, нали се усеща дълбокото чувство, с които са изпяти и историите, които показват в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? "Да ти го дам ли" няма място там - копие на прическата на Поли Генова, копие на клиповете и визията на Гагица, копие на клипа на Баника с това да сложи мъже на токчета. Самата идея певица да сложи мъже на токчета е брутална и смотана.

 

За "Забавляваш ме" и "Притеснявай ме" съм съгласен.

 

"Еротика"... хмм ... Хубава музика, муден текст, клипа е скучен. Има само 1 единствена идея, която ми харесва и тя е Камелия с голата глава. Това пък, от друга страна, пак е копие. Този път на Бритни Спиърс.

 

Какво толкова, че останалите са като ТВ версии, нали се усеща дълбокото чувство, с които са изпяти и историите, които показват в клипа.

нищо не се усеща, скучни и еднообразни.. и като говорим за копиране, да не споменавам триъгълниците на Глора, която ги е копнала от Гага :mf_surrender: или пък Райневите танци, които са ни до болка познати :mf_surrender: 'Забавляваш ме' има хубава идея, обаче като реализация е тооооооолкова зле.. а тва с историите и чувството е тъпо, по тая логика дай да направим 'Man down' клип на годината, а не 'Judas' :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

нищо не се усеща, скучни и еднообразни.. и като говорим за копиране, да не споменавам триъгълниците на Глора, която ги е копнала от Гага :mf_surrender: или пък Райневите танци, които са ни до болка познати :mf_surrender: 'Забавляваш ме' има хубава идея, обаче като реализация е тооооооолкова зле.. а тва с историите и чувството е тъпо, по тая логика дай да направим 'Man down' клип на годината, а не 'Judas' :mf_surrender:

Разбира се, че "Man down" е класи над "Judas". Извинявай, сещаш ли се нещо от клипа на "Judas" - просто един надпис, после Гага с някакъв на мотор, после я дават с ужасен макиаж ... и танцува с някакви танцьори. Тук - таме има малко сюжет. А и с какво този клип заслужава да е "Клипа на годината" - парите ли?

 

Ми давай и ти троши пари, да те видим, след като си отворко. С най-голямо уважение, но ... така изглежда от коментарите ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че "Man down" е класи над "Judas". Извинявай, сещаш ли се нещо от клипа на "Judas" - просто един надпис, после Гага с някакъв на мотор, после я дават с ужасен макиаж ... и танцува с някакви танцьори. Тук - таме има малко сюжет. А и с какво този клип заслужава да е "Клипа на годината" - парите ли?

 

Ми давай и ти троши пари, да те видим, след като си отворко. С най-голямо уважение, но ... така изглежда от коментарите ти.

след като не можеш да схванеш 'Judas', по-добре не говори ;) няма да се занимавам с теб, малко хора са на твоето мнение.. и не намесвай мен, защото изобщо не ме познаваш :) когато ме опознаеш като хората, тогава ме съди :) моя работа си е дали ще "троша" пари, а не твоя.. само мрънкаш, че всички пеят цигании и кючеци, а ти самият ги слушаш.. за пример ще ти дам песента на Райна.. тя е не по-малко тъпа и безсмислена от тези песни, по които ти плюеш :) ама нали е Райна, айде ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

след като не можеш да схванеш 'Judas', по-добре не говори ;) няма да се занимавам с теб, малко хора са на твоето мнение.. и не намесвай мен, защото изобщо не ме познаваш :) когато ме опознаеш като хората, тогава ме съди :) моя работа си е дали ще "троша" пари, а не твоя.. само мрънкаш, че всички пеят цигании и кючеци, а ти самият ги слушаш.. за пример ще ти дам песента на Райна.. тя е не по-малко тъпа и безсмислена от тези песни, по които ти плюеш :) ама нали е Райна, айде ;д

Коя песен на Райна визираш. Нали трябва да говорим за нещата с имената им или е по-лесно да се каже "песента на Райна, Андра, Кама и т.н."? А и аз не слушам видео версията, а демото. Далеч е от кючека той.

 

Може малко да са тези хора, но не са те, които превърнаха музиката в това, което е днес. Ако се върне онова време, когато предимно се пееха много добри песни като музика и текст, а и предимно балади, друга дума ще запеете повечето. Не просто, защото ще го искате, ами това ще Ви бъде налагано.

 

И извинения от типа "ти харесваш Райна" отдавна звучат клише. Аз като харесвам Райна, да не би случайно това да значи, че я боготворя или че я подкрепям във всяка отношение и начинание. Напротив, има песни и клипове нейни, които не ми харесват и не мога да ги слушам и най-вече любима ми стана покрай "Гасне пламък", една песен съвсем различна от днешните. 100% съм сигурен, че ако днес музиката беше различна и не се налагаше да пускат кючеци и тъпи по текст песни, Райна нямаше да издаде "Кажи й, че съм ти сестра" и "Лошо момче".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя песен на Райна визираш. Нали трябва да говорим за нещата с имената им или е по-лесно да се каже "песента на Райна, Андра, Кама и т.н."? А и аз не слушам видео версията, а демото. Далеч е от кючека той.

 

Може малко да са тези хора, но не са те, които превърнаха музиката в това, което е днес. Ако се върне онова време, когато предимно се пееха много добри песни като музика и текст, а и предимно балади, друга дума ще запеете повечето. Не просто, защото ще го искате, ами това ще Ви бъде налагано.

 

И извинения от типа "ти харесваш Райна" отдавна звучат клише. Аз като харесвам Райна, да не би случайно това да значи, че я боготворя или че я подкрепям във всяка отношение и начинание. Напротив, има песни и клипове нейни, които не ми харесват и не мога да ги слушам и най-вече любима ми стана покрай "Гасне пламък", една песен съвсем различна от днешните. 100% съм сигурен, че ако днес музиката беше различна и не се налагаше да пускат кючеци и тъпи по текст песни, Райна нямаше да издаде "Кажи й, че съм ти сестра" и "Лошо момче".

такива са времената, това се слуша днес.. щом не ти изнася, никой не те кара да ги слушаш и гледаш насила.. нищо не може да ми бъде налагано, драги, слушам това, което ми харесва ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много арт клип, харесва ми :) Определено това е най- доброто нещо правено до сега. Браво на Андреа:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

такива са времената, това се слуша днес.. щом не ти изнася, никой не те кара да ги слушаш и гледаш насила.. нищо не може да ми бъде налагано, драги, слушам това, което ми харесва ;)

Но за да се ротира нещо нон-стоп, това означава, че се налага от радиостанции, телевизионни медии и интернет. "Времената са такива" - тези оправдания отдавна не вършат работа. Сами ние, публиката, трябва да подтикваме изпълнителите да пускат нещо различно, нещо като периода 2000 - 2007.

 

И колкото до идеята на Гага - това може само болен мозък да го роди. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен клип, гнусен и извратен, Андра определено преля чашата тоя път с извращенията си. Песента е тъпа.

 

Василе,изненадваш ме?Как може да не ти харесва толкова як клип,изпипан на световно ниво.А,песента си е хит от първо слушане!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ми сравнявате "По дяволите рая" и "Женското сърце", барабар с "Забавляваш" ме със "Да ти го дам ли" е просто смешно."Да ти го дам ли" е най-добрия клип излязъл тази година.Втория такъв е именно този на Андреа ;]
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...