Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

+1

Относно новия сингъл - чак на 7-8 е паднал, а Roar се е качила на второ... :mf_surrender:

То така ще е с нулева организация и промотиране, грешка беше да се отмятат от първоначалните планове и да сменят втория сингъл в последния момент. Чакаме "Venus" с нетърпение, обложките са бомба!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Roar попринцип си беше предимно в ТОП 3 преди всичките нови сингли да излязат- на Гага, на Тейлър Суифт, на Джъстин Бийбър... Но както се случи и с много други песни в последно време- качиха се до първите места, а после рязко изпаднаха надолу... а някои като Roar и Royals (и донякъде Wrecking Ball) останаха на върха. ;) Както казах и по-горе- Гага и екипът й трябва да направят нещо по въпроса- хайде, на Тейлър Суифт й е саундтрак и пак си стигна добри позиции... На Бийбър е промо сингъл. Но на Гага е втори официален сингъл...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето от нещата,които са излязли ги чух,и съм на мнение,че Гага е бита карта. Нищо не ме грабва,всичко е толкова....тъпо,скучно и леко гнусно. Ся скролнах нагоре и видях някакви снимки-Гага пак прилича на отвратителен изрод. Откъде се пръкна това чудовище на пазара,добре,че поне залязва малко по малко,че да не я търпим още много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обложките и на мен са ми леко гнусми. Искам да е екстравагантна, но толкова колкото в монстър ерата, това е прекалено. Вярно е че не може да предлага едно и също вечно, но това не е правилната посока на развитие. Не съм поредния хейтър, който плюе Гага, харесвам я и съм сигурен, че е много далеч от залеза си просто не ми харесва на къде върви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли говорите за залязване, след като последната й песен стана номер 1 в 83 държави за 1 ден?

 

Е, и? Ако ще и в 21343 да е била №1, какво значение има, като 2 дни по-късно вече и в топ 5 не е?

 

Нищо от чутото не ми харесва. Съгласен съм с фрийгъл, че всичко звучи и изглежда гнусно и тъпо. Това не са песни, а някакви звучи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде моля ти се. Прави експериментална музика - не е ок, прави поп шит в стил "The Fame" - пак не е ок. Сега аз да взема да кажа, че Кейти Пери залязва, защото интересът към втория й сингъл е минимален, ами Бритни залязва ли, след като най-доброто място на песента й е 3-то в Гърция и Южна Корея? Един изпълнител не залязва, докато има публика, а публиката на Гага е доста широка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично не съм чул нищо, което и на 20% да наподобява бруталните песни от "The Fame". А "Work Bitch" е 1000 пъти по-експериментална от всичко, което сме чули от великия, неземния ARTPOP досега - затова и не можа да стане хит, де, но този въпрос няма смисъл да се дискутира в тази тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично не съм чул нищо, което и на 20% да наподобява бруталните песни от "The Fame". А "Work Bitch" е 1000 пъти по-експериментална от всичко, което сме чули от великия, неземния ARTPOP досега - затова и не можа да стане хит, де, но този въпрос няма смисъл да се дискутира в тази тема.

 

:1000 (29): :roll1: :bn:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде моля ти се. Прави експериментална музика - не е ок, прави поп шит в стил "The Fame" - пак не е ок. Сега аз да взема да кажа, че Кейти Пери залязва, защото интересът към втория й сингъл е минимален, ами Бритни залязва ли, след като най-доброто място на песента й е 3-то в Гърция и Южна Корея? Един изпълнител не залязва, докато има публика, а публиката на Гага е доста широка.

 

В iTunes песента може да се купи самостоятелно само ако не си си купил албума, това е причината тя да не е толкова силна още. ;) Но според мен Кейти и Capitol тепърва имат какво да направят за нея.

 

Work Bitch наистина е нещо от сорта на експеримент, поне за Бритни. Хаус песен с лековат на вид текст, но с доста идейност в него...

 

Но това е тема за Лейди Гага, стига препратки към други изпълнители... Venus страшно ми харесва- трябваше тя да си остане втори сингъл. Не че настоящият стремглаво падащ DWYW е лош, но според мен не биваше да се подвеждат от двудневната му разбивация, а да си направят заплануваната голяма засилка с Venus.

Представям си извънземен клип на тази песен...

 

За момента и трите официално представени парчета от ARTPOP ми харесват. И в iTunes фестивала имаше силни песни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...