Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

"Aura" е много яка.

Страшна е "Aura"!

"Aura" взриви!

Сетихте се.. 1000%20(29).gif

 

С последното съм съгласен,харесвай си я, но не ни убеждавай в спорни качества,само защото някой си се е изказал..в днешни дни всеки може да се изкаже всякак за всичко,учил-не учил,няма особено голяма тежест. Мисля,че всеки учил изкуство не би трябвало да гледа с особено добро око на подобно грубо,безвкусно и безцелно нарязване и колажиране на велико произведение с комерсиална цел,но както и да е... Пабло Ботичели сигурно ще се обърне в гроба,ето това е нещо което не подлежи на коментар и анализ. 1000%20(29).gif

Искаш да кажеш Сандро Ботичели, нали? 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сетихте се.. 1000%20(29).gif

Искаш да кажеш Сандро Ботичели, нали? 1000%20(29).gif

Да де,него имах предвид,мерси за поправката :1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Художествена гимназия казваш... :1000 (29):

Бях прекалено възмутен от този кич за да мисля трезво :gun_bandana:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Applause е в Топ 10 на iTunes от 60 дни, което го прави най-голямата продължителност на Гага в Топ 10 със сингъл от 2010 г. насам.

60-те дни на "Applause" надминават "Born This Way" (55 дни) и "The Edge Of Glory" (57 дни).

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко бяха гледанията на Born This Way (Audio) преди клипа да бъде изтрит?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака ви Гага ще работи с НАСА по проект наречен VOLANTIS! Предполага се, че ще бъде за първи път използван за наградите Грами. Предполага се, че може би ще е нещо летящо или средство за придвижване.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

КРАЛИЦА!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера си поръчах албума от Амазон, надявам се да не пристигне след Нова година, иначе сигурно и от Itunes ще го купя, че тук в Париж всичко май ще е затворено на 11- има някакъв празник, тоест само по интернет е възможно да се купи :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga

THIS IS THE ALBUM OF THE MILLENNIUM!!!!!!!!!!!! :)

О, колко е права!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Невероятно! :helpsmilie:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Невероятно! :helpsmilie:

Много ми харесва :)

 

Както и предполагах, дуетът с Ар Кели ще е страхотен!

 

 

Звучи доста комерсиално, но доста зарибява :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май наистина ще има дует с Бритни. Ще разберем със сигурност до няколко седмицо когато изюезе официалния трак лист към албума на Бритни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...