Jump to content



"Виртуално приятелство"


Препоръчани коментари

Възможно ли, без да сте се виждали, да сте приятели..

 

Възможно ли хора, които си контактуват само чрез скайпове или други социални мрежи да са приятели, само чрез живиятт контакт ли с някой можеш да се наречеш приятел? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 27
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

това нещо е възможно, убедил съм се многократно (: но също така трябва да внимаваме на кого се доверяваме, защото съм бил предаван..

 

+1

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям и аз предният потребител :) Самият автор на темата добре знае отговора на въпроса,защото сме си много близки :Vishenka_05: Разбира се има разлика в живият и виртуалният контакт,но за мен разликата е много малка.Разбира се била съм предавана и аз от всякакви хора независимо от къде ги познавам.Но по принцип съм човек който много бързо разпознава хората.Имено стойностните разпознавам от раз и само такива имат честта както и аз да бъдем приятели!

Тук от форума също имам доста на които много разчитам и знам какво съм за тях!

Помагали сме си и си знаем доста тайни един за друг.Така че отговора ми е да има такова приятелство :)

Всякакво приятелство може да има.

Нямат значение километрите,важното е да сме заедно в мислите и сърцата си! :Vishenka_05: С някои тепърва ни предстоят срещите на живо живот и здраве :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено има! Дори да не сме се виждали, нито веднъж (за което има време :D ) Тук от тоя форум, доста такива приятели имам. Няма да ги изреждам, те си знаят кой са :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям и аз предният потребител :) Самият автор на темата добре знае отговора на въпроса,защото сме си много близки :Vishenka_05: Разбира се има разлика в живият и виртуалният контакт,но за мен разликата е много малка.Разбира се била съм предавана и аз от всякакви хора независимо от къде ги познавам.Но по принцип съм човек който много бързо разпознава хората.Имено стойностните разпознавам от раз и само такива имат честта както и аз да бъдем приятели!

Тук от форума също имам доста на които много разчитам и знам какво съм за тях!

Помагали сме си и си знаем доста тайни един за друг.Така че отговора ми е да има такова приятелство :)

Всякакво приятелство може да има.

Нямат значение километрите,важното е да сме заедно в мислите и сърцата си! :Vishenka_05: С някои тепърва ни предстоят срещите на живо живот и здраве :)

Подкрепям те, ти, Тихи и още хора от тук наистина сте ми много близки.. Да, има такова приятелство и седна ли в интернет аз наистина НЕ МОГА без да науча нещо за тях.... Много ги обичам и държа на тях...

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е.Имам много виртуални познати и някои от тях считам за приятели, макар да не сме се виждали.Вътрешно ако го почувствам като такъв почти винаги като се видим(с някои съм се виждал на живо след това) се оказва така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
Подкрепям и аз предният потребител :) Самият автор на темата добре знае отговора на въпроса,защото сме си много близки :Vishenka_05: Разбира се има разлика в живият и виртуалният контакт,но за мен разликата е много малка.Разбира се била съм предавана и аз от всякакви хора независимо от къде ги познавам.Но по принцип съм човек който много бързо разпознава хората.Имено стойностните разпознавам от раз и само такива имат честта както и аз да бъдем приятели!

Тук от форума също имам доста на които много разчитам и знам какво съм за тях!

Помагали сме си и си знаем доста тайни един за друг.Така че отговора ми е да има такова приятелство :)

Всякакво приятелство може да има.

Нямат значение километрите,важното е да сме заедно в мислите и сърцата си! :Vishenka_05: С някои тепърва ни предстоят срещите на живо живот и здраве :)

Подкрепям, приятелство в интернет също може да съществува, стига да умееш да разпознаваш хората отсреща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
И според мен е възможно има виртуални приятели където са ти повече приятели от тези,с които се виждаш всеки ден на живо,поне аз така мисля де.

 

1000%20(19).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Не знам дали е възможно, но аз съм по-скоро против. К'во ще стоиш на фб-ка само да си пишете, не това не е за мене, друго си е да отидеш на кафенце, дискотека ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами има приятелство в нета...Но то е докато им изнася на хората,които са уж приятели.Когато си намерят приятели в живота забравят за интернет приятелите си и ги зарязват ;д Поне при мен така се случва винаги.Друго си е да имаш приятели на живо да излизате,да си говорите,да пиете кафе....Абе просто на живо можеш да разбереш какъв наистина е човека срещу теб,докато в нета всеки втори лъже и не е това за което се представя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е, разбира се. Но идва един момент, в който е задължително виртуалното приятелство да се превърне в реално такова. Едно 80% от по-близките ми интернет познати съм ги виждал на живо, с някои от тях останахме приятели и до ден днешен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е, разбира се. Но идва един момент, в който е задължително виртуалното приятелство да се превърне в реално такова. Едно 80% от по-близките ми интернет познати съм ги виждал на живо

 

+

 

Всичко е до време.

 

Тези два поста обединяват мнението ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро мит. То хора, дето са заедно цял живот, в един момент нещо става и се разделят, ние говорим за познанства, които протичат основно в нета, където сносна комуникация не може да протече. Не искам да изпадам в подробности, за да не засегна някого, понеже има и хора от тук. Скоро се отървах от някои такива навлеци. Те не се интересуват от теб самия, а какъв интерес могат да имат от теб, и в първия удобен момент те заебават или ти се изплюват в лицето. Такива хора не заслужават да им се разкриваш, да им помагаш, каквито грешки съм правил - те просто са някакво много ниско ниво и нямат пряка роля за живота ти, затова по-добре да нямаш високи очаквания към тях, с тях и без тях все тая, даже по-добре без тях, щото само клюки и интриги въртят, после изкарват теб крив. :) Повечето на живо са мишчици. Но то си е до човек. Има и изключения.

Редактирано от adorable
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не е възможно. То едвам намираш приятел в лицето на хора, с които се виждаш нонстоп, пък камо ли с някой виртуален.

Всичко е до основата допирни точки, общи теми и еднакъв вкус, а приятелството не се проверява в рамките на 2-3 години, а поне 10-15.

Като цяло човек може да има вяра само на себе си и отчасти на роднините си, според мен. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно възможно е и от личен опит го казвам. Просто зависи на какъв човек ще попаднеш. Да, не се виждате на живо и не може да ти помогне (физически) ако стане нещо, но и не може да те използва така както реалните 'приятели'. Като спреш да се интересуваш от даден човек или те предаде, натискаш един бутон и го заличаваш от живота си, докато в действителността не можеш да избягаш от някои хора.

Лятото стават 4 години от едно такова приятелство, като 3 от тях сме си споделяли всичко (първата година бяхме прекалено малки, а и опознаване ала-бала ;д). Имало е лъжи лично от моя страна, но тогава изобщо не съм предполагала до къде ще стигнем, но вече всичко е ясно и не бих си позволила същите грешки от които сега се срамувам и така .. ясно е, че няма да продължи вечно писането ни всеки ден, но както съм казвала и на човека искам да се поздравяваме на празниците след години, да не се забравим и да знаем живи ли сме, умрели ли сме...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...