Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Наистина малко по малко започнаха да се разплитат нещата. Интересен епизод, но сега ще очакаме доста за следващия. Сериалът се завръща на 8 януари.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Този сериал вече разми границите. По- голямата част от епизодите се състои от втренчени погледи, ужасени физиономии и възклицания плюс потресеното лице на Емили. В края на последния епизод Кейлеб и Миранда ли беше, стояха 10 минути на гробището и се озъртаха театрално. Някаква пародия е вече всичко. Единственото положително нещо е Алисън, но не защото героинята ми харесва- напротив, просто актрисата ми е много, много симпатична и красива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, след дълго лутане и почти невъзможни за реалния свят ситуации, мотиви, които са използвали десетки пъти - по един и същи начин се случват и заснемат нещата, най-накрая разкриха Алисън. Явно че отсега нататък тя ще спасява сериала! И като героиня, и като актриса ми харесва! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сериал вече разми границите. По- голямата част от епизодите се състои от втренчени погледи, ужасени физиономии и възклицания плюс потресеното лице на Емили. В края на последния епизод Кейлеб и Миранда ли беше, стояха 10 минути на гробището и се озъртаха театрално. Някаква пародия е вече всичко. Единственото положително нещо е Алисън, но не защото героинята ми харесва- напротив, просто актрисата ми е много, много симпатична и красива.

 

А е само '96 набор считай ..


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А е само '96 набор считай ..

 

Те повечето са хубави, но Саша ми е особено приятна, надявам се да стане отново част от тайфата, но да се държи добре, а не предишните номера. Ако това е същата тя, де- вече не знам кой е близнак, кой не е. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Айде, утре се започва. :g2: :happyppl:

 

Иначе от 25 януари по BTV Lady започват трети сезон. Ще го излъчват всяка събота и неделя от 22:00 до 00:00, по два епизода. Супер смотан слот, както винаги за яките сериали.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен беше епизода, чакаме следващия :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо ме разочарова 14 епизод. Очаквах да се случи нещо през цялото време, но нищо. Иначе май наистина ще излезе накрая, че Джейсън е мъртъв, както подозирах още откакто изчезна така изведнъж. Дано се разбере скоро нещо за него.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от мистериите им на тия.. ще го мъдрят, мъдрят и когато накрая на сериала всичко изглежда разрешено, последния епизод ще свърши със сцена как лъжкините получават смс едновременно от -А. :dontknow: Почти съм убеден..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заплашват, че ще има и шести сезон. Понеже с финала на настоящия щели да променят посоката тотално. :mf_surrender: То целия сериал досега се сумира в два реда:

 

"К'во стаа, кучки?"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече е сигурно, че Езра е лош. Смисъл, теорията, че ги е проследил и се изнервя от видяното се изпари. Много се радвам... най-накрая няква развръзка.

Това никога няма да е вярно в този сериал.. ще намерят как да извъртят нещата за да излезе, че Езра го прави от луда любов по Ария. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, в края на този сезон нещата щели да тръгнат в съвсем различна посока. Надявам се обаче пети сезон да е последен, че иначе яко ще затъне сериала.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това никога няма да е вярно в този сериал.. ще намерят как да извъртят нещата за да излезе, че Езра го прави от луда любов по Ария. :1000 (29):

 

Това вече го видяхме 1000%20(27).gif

Иначе 15ти епизод не беше лош,но от трейлъра на следващия очаквам да е много добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много е интересен 18ти епизод!! :Vishenka_05: :Vishenka_05: С нетърпение очаквам следващия!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става доста интересно, мисля, че Спенсър разбра истината за Езра, дано я каже и победят!

 

Ще победят те... :roll1:

 

Няма спасение от А, да ви е ясно от сега! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много СПОЙЛЕРИ!!!! /Четенето на ваша отговорност/

Маркирайте надолу и излиза всичко.1000%20(29).gif

 

Епизод 4х19 Shadow Play

 

Епизода ще бъде черно бял.

Гореща Пейли сцена.

Ще научим кой е "яки шорти" в епизода.

Мона, Езра и Тоби ще бъдат в епизода.

Споби сцени.

Епизодът ще бъде насочен върху Спенсър и пропадането й.

Модата в епизода ще наподобява 40-те.

Алисън ще бъде в епизода.

Сцена с Езра и Мона.

Спенсър ще бъде интервюирана в епизода.

Сцени в стаята на Алисън.

Хана ще търси отговори и ще попадне в опасност.

 

Епизод 4х20 Free Fall

 

Спенсър ще изглежда зле в епизода.

Вероника ще има сцена със Спенсър.

Хана и Емили имат обща сцена.

Сладка сцена с Майк.

Мона и Майк ще имат обща сцена.

 

Епизод 4х21 She's Come Undone

 

Спенсър ще разкрие тайна от нощта, когато Али изчезна.

Пейли сцени.

Сцени с Вероника и Питър Хейстингс.

Сцени с цялото сем. Хейстингс.

Езра и Ариа ще бъдат заеднона ски лифт, когато тя ще разебреме, че той е част от „А" отбора. Ариа ще започне да вика и плаче, но ще трябва да намери начин да се успокои.

 

 

Епизод 4х22 Cover For Me

 

Много отговори в епизода.

Сцена в The Brew.

Сцена с Хана и детектив Хълбрук.

Тоби ще отлети за Лондон с цел да се срещне с Мелиса.

 

 

Епизод 4х23 Unbridled

 

В епизода ще се проведе балготворително събитие, на което лъжкините ще бъдат облечени в булчински рокли. Една от тях ще завърши обляна с кръв и кал.

Ще има ретроспекция с Уилдън.

Ела има огромна новина за Ариа, при завръщането си от Австрия.

Сцена с Ашли и Хана.

Дийн, Вероника и Спенсър ще имат обща сцена.

Ще има няколко флашбека в епизода.

Джейк ДиЛорентис се завръща.

 

 

Епизод 4х24 А is For Answers

 

Мелиса се завръща в Роузуд, за да даде много отговори.

Мона и Алисън имат епична сцена, която щени даде много отговори.

Флашбек със Зубрачката Мона.

Всички майки са в епизода без Пам Фийлдс.

Сцени със Спенсър и Алисън.

Завръща се Сиси.

Обща сцена с Езра, Алисън и Сиси.

Завръща се Ноел.

Всички двойки ще имат проблеми до края на сезона и много от тях ще бъдат на косъм от раздялата.

Целият зимен финал 4х24 ще бъде флашбек – какво се е случила в нощта, когато Али е изчезнала и какво е правила през цялото това време.

Ариа, Хана, Спенсър и Емили ще отидат на вечеря заедно с тяхната „кралица" Алисън в местно заведение.

 

Други спойлери. (все още не е известно за кои епизоди се отнасят)

 

Спенсър прави сделка с баща си свързана с Джейсън.

Джейсън ще посети клиника.

Джейк ще види тъмната страна на Езра и ще предупреди Ариа.

В сезон 4Б ще видим истинската същност на г-жа ДиЛорентис -манипулативна и лоша жена. А в това се крие и причината защо Алисън не се чувства в безопасност около нея .

Мона ще разбере, че Али е жива в края на сезон 4В.

В епизод 4×15 и 4х16 герой от сериала, който познаваме, ще види Алисън да се скита из Роузуд и ще се опита да я убие.

Жената в черно отново ще се появи в сезон 4В и тя ще бъде много важен персонаж в зимният сезон.

Ще разберем кой бутна Иън от камбанарията.

В сезон 4Б Езра ще има сцена при Скалата на целувките!

В сезон 4Б Емили ще причини злина на баща си.

Мона и Майк ще имат любовна връзка в сезон 4Б.

Езра и Мона ще бъдат комбина през новите епизоди, но всъщност единият ще използва другия.

Али и Мона ще имат сблъсък една с друга.

Макар Езра да е „А" и той да е „лош", нещата не са така „както изглеждат"!

Хана ще започне да се среща с различни момчета в Роузууд, дори ще има романс с Травис, който спаси майка й от затвора.

Емили ще признае на Пейдж, че Алисън е жива и тя ще изпрати анонимно писмо на полицията в Роузууд. В него тя ще напише всичко, което е научила до момента за Али и ще ги накара за започнат ново разследване по случая относно смъртта на Алисън. Малко по-късно Ем ще разбере какво е сторила Пейдж и ще преосмисли отношенията им.

Жената в черно, която за пръв път се появи на погребението на Уилдън, ще има много важна роля в епизодите. От нея зависи как ще се развият нещата.

 

Сезон 5

 

Ще има Коледен епизод.

В епизод 5х01 Тоби се завръща от Лондон, а Спенсър го чака на летището.

В сезон 5 ще разберем кой е погребан вместо Алисън.

Нещо специално ще се случи в епизод 5х05 – епизод 100 на сериала.

В сезон 5 ще има Коледен епизод. И макар, че Коледа е един прекрасен празник, то едва ли и епизода ще бъде приказен, защото ще разберем дали Мая е жива!

В края на сезон 5 момичетата ще завършат гимназия. А в последния епизод от сезона ще ги видим на бала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олеее, нямам търпение :Vishenka_05:

5 сезон ли ще е последният за сериала?

 

Нищо още не се знае...

Спойлерите ги открих в един сайт и не съм напълно сигурен дали всичко е вярно в тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре да идва последния епизод и да почва новия сезон! :1000 (29):

Езра 100% не е А, а по- скоро само А. Има и теории, че е частен детектив. Не знам, но със сигурност не е Главатарят.

Алисън е противна. Мега-противна. И аз, като Ария, я харесвах повече умряла, но пък Саша ПитърсА(да, на последното А е ударението :1000 (29): ) ми е много симпатична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...