Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Засега няма никъде да ходи Спенсър, но... да не издавам спойлери, въпреки, че е качено откъсчето от следващия епизод.

 

Иначе, Езра е постъпил много непочтено спрямо Ария и момичетата. Марлийн Кинг потвърди, че той не е А, но, както се разбра не е и съвсем невинен в цялата история и има още загадки около него.

Малеее, искам всички епизоди до края на сезона да излязат час по-скоро!!! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Искам ако Ария е А сега да покаже на какво е способна коврата :gun_bandana: !!!

А историята на Спенсър е толкова скучна и безмислена,не знам с каква цел го измислиха това.

Иначе според мен Езра и Мона имат някаква друга игра ,но жалко ,че Езра не е А ..... а историята му е много тъпа честно казано.Гаджето на едната я защитаваше,тоя па книга пишел,третият сигурно ще я изследва като нов човешки вид ...

Абе накрая А ще излезе Алисън и ще се окаже,че ги мрази всичките и си играе с тях и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моята теория от началото на сериала, че Спенсър е опитала да убие Алисън май ще се окаже вярна. Преди две години, когато Спенсър пак е взимала наркотици и са й се губели моменти, може да не помни, че всъщност тя самата е искала да убие Алисън. Затова и Алисън се уплаши, когато видя Спенсър на срещата им с Емили преди няколко епизода. В черно-белият епизод каза и нещо от сорта: "Да не се опитвате да ме убиете, защото тази вече опита веднъж" и гледаше Спенсър.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това в ЗОО магазина беше Мона, Езра преди това в ресторанта й каза, че има нужда от помощта й, явно е пратил нея да отиде там. :dontknow:

 

Ами може, но очаквам и да не е съвсем така, защото това е прекалено очевидно и направо набутано в очите на зрителите. :D

 

И аз подозирам, че някоя от главните е замесена по някакъв начин, а защо не и всичките :D , но така би се развалила цялата концепция на сериала..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Езра не е А ,кой сложи ножовете в боксовата круша на бившия на Ария :mf_surrender:

Самата Ария докато е била в "Режим ковра" след разговора с него в който той говореше против Езра! :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

4х24 А is For Answers

С-П-О-Й-Л-Е-Р

Мелиса се завръща в Роузуд, за да даде много отговори.

Мона и Алисън имат епична сцена, която щени даде много отговори.Флашбек с Али и Езра от деня, когато са се запознали.Флашбек със Зубрачката Мона.Всички майки са в епизода без Пам Фийлдс.Сцени със Спенсър и Алисън.

Завръща се Сиси.Сиси ще бъде на разпит с детектив Холбрук. Тя ще му каже, че Али е жива и може да го докаже. Също така тя знае кой се е опитал да я убие, кой я е заровил жива и кой е погребан вместо нея.

Обща сцена с Езра, Алисън и Сиси.Завръща се Ноел Кан. Той ще заведе лъжкините, включително и Али на вечеря, където да си поговорят.Ноел Кан е знаел, че Али е жива и й е помагал да се крие.Всички двойки ще имат проблеми до края на сезона и много от тях ще бъдат на косъм от раздялата.Ще разберем кой е бутнал Иан от камбанарията. Но това няма да бъде краят, тази сюжетна линия ще продължи и в сезон 5.Някой ще бъде изненадващо прострелян. Също така друг умира.Ще разберем кой е заровил Али жива! Уверявам ви, че ще замръзнете на място!Целият зимен финал ще бъде флашбек – какво се е случила в нощта, когато Али е изчезнала и какво е правила през цялото това време.Ще разберем какви са МРЪСНИТЕ тайни на „Малки сладки лъжикини“.Ще открием защо Али не може да вярва на майка си и защо не иска да се върне у дома.

Link to comment
Сподели в други сайтове

4х24 А is For Answers

С-П-О-Й-Л-Е-Р

Мелиса се завръща в Роузуд, за да даде много отговори.

Мона и Алисън имат епична сцена, която щени даде много отговори.Флашбек с Али и Езра от деня, когато са се запознали.Флашбек със Зубрачката Мона.Всички майки са в епизода без Пам Фийлдс.Сцени със Спенсър и Алисън.

Завръща се Сиси.Сиси ще бъде на разпит с детектив Холбрук. Тя ще му каже, че Али е жива и може да го докаже. Също така тя знае кой се е опитал да я убие, кой я е заровил жива и кой е погребан вместо нея.

Обща сцена с Езра, Алисън и Сиси.Завръща се Ноел Кан. Той ще заведе лъжкините, включително и Али на вечеря, където да си поговорят.Ноел Кан е знаел, че Али е жива и й е помагал да се крие.Всички двойки ще имат проблеми до края на сезона и много от тях ще бъдат на косъм от раздялата.Ще разберем кой е бутнал Иан от камбанарията. Но това няма да бъде краят, тази сюжетна линия ще продължи и в сезон 5.Някой ще бъде изненадващо прострелян. Също така друг умира.Ще разберем кой е заровил Али жива! Уверявам ви, че ще замръзнете на място!Целият зимен финал ще бъде флашбек – какво се е случила в нощта, когато Али е изчезнала и какво е правила през цялото това време.Ще разберем какви са МРЪСНИТЕ тайни на „Малки сладки лъжикини“.Ще открием защо Али не може да вярва на майка си и защо не иска да се върне у дома.

:a040:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този епизод беше много интересен! Със сигурност майката на Алисън е в А-отбора, а Езра ОФИЦИАЛНО не е А и Мона просто му е помагала да събере повече информация за Алисън. Много ми е изкуствено обаче как учителите, лекарите и таксиджиите в този сериал се оказват най-големите красавци, които са на по няма и 25 години :bx: Нагласена работа.. и цялата тая американска идилия ми идва в повече, дрехите последен модел, обноските, перфектните тийнейджъри.. дали в реалния живот са така там? :1000 (29):

 

Големи спойлери!

 

•Ezra finds out that Wren is in the A-team

•Wren is the one who shoots Ezra in the head, and he survives but has lost his memory so he doesn't remember who Wren actually is.

•Maya is alive

•Cece's twin sister 'Courtney' is Big A and Black Widow

•Mona took Alison to a hotel when Grunwald pulled her out of the ground

•Jessica buried Alison alive because she was unconscious

•There's actually 3 red coats: Cece Drake,Courtney Drake and Alison.

•Hanna & Travis go on a date in 4x22

•Cece will try to kill Mona

•In the lodge, when there was a fire, Alison ONLY saved Hanna and the rest were saved by Cece

•In 4x01 when Ashley's phone is found in Wildens casket, It was A who to told Jessica to put it in there.

•In 5A, the liars will see Red Coat beside a frozen yoghurt stand and will follow her but soon will loose her and then they'll fin ice creams with an A note on them

•In Season 5, Paige & Emily break up

•Ezra is board shorts but is NOT A

•Detective Wilden killed Toby's mother

•Mona is only helping Ezra to find more info on Alison and to find out who A is

 

:helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цццц .... коврата майка !

Винаги ми е била странна,но си признавам,че не я подозирах чак да е А. :gun_bandana:

Мисля,че парите,които поиска от майката на Спенсър са подкуп,който взема всеки месец,за да мълчи,че Спенсър е убила Алисън.

Чудя се дали коврата майка знае,че Алисън е жива ? Може би знае,но не иска Алисън да се връща,за да продължава да държи в ръцете си родителите на Спенсър. :gun_bandana: Сигурно е намерила дневниците на Алисън и ги е следяла и от там им знае всички тайни.

Това обаче накрая където я изкараха като дух,че се промъква и никой не я вижда ми се вижда доста тъпо,но то ясно,че целият сериал беше базиран на невъзможното.Мисля,че вече наистина разкрихме -А :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е Wren ? Кои са Цеце Дрейк и Courtney Drake ?
Рен в лекарят, който в първи сезон ходеше с Мелиса, пък после се забърка със Спенсър. Сиси Дрейк е приятелката на Алисън, която се разкри, че е Червеното палто в средата на четвърти сезон. Кортни Дрейк е сестра-близначка на Сиси Дрейк и още не са я споменавали в сериала.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рен в лекарят, който в първи сезон ходеше с Мелиса, пък после се забърка със Спенсър. Сиси Дрейк е приятелката на Алисън, която се разкри, че е Червеното палто в средата на четвърти сезон. Кортни Дрейк е сестра-близначка на Сиси Дрейк и още не са я споменавали в сериала.

 

Да,проверих мерси.Само за Сиси Дрейк не можах да разбера коя е ,но мерси.Видяхте ли спойлера за епизод 23 ? Дали Спенсър ще умре или пак е на хапове ? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,проверих мерси.Само за Сиси Дрейк не можах да разбера коя е ,но мерси.Видяхте ли спойлера за епизод 23 ? Дали Спенсър ще умре или пак е на хапове ? :gun_bandana:

 

Бяха казали, че в 23-ти епизод една от лъжкините ще завърши цялата в кръв и кал. По всичко личи, че ще е Спенсър.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъпо това с промъкването, наистина.. особено в хелоуинските епизоди се случват супер необясними неща, а уж сериала се води мистерия, а не фантастика :bx:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяха казали, че в 23-ти епизод една от лъжкините ще завърши цялата в кръв и кал. По всичко личи, че ще е Спенсър.

Пак ще е някакъв тъп сън като и гледам булченската рокля :mf_surrender: В цялата работа ми се губи някъде коврата Ария,която вярвам вече,че също има нещо общо със това,че Спенсър се е опитала да убие Али.Никъде не се е видяло,защо Спенсър е нападнала Алисън нали ? Сигурно Ария я е накарала :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:o :o :o 22-ри епизод беше умопомрачителен!

Вече съм сигурен, че майката на Али е -A :gun_bandana:

Изчетох и коментарите и явно не само аз мисля така. :helpsmilie:

Остават още 2 епизода, нали? С нетърпение ги очаквам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ся, това, че Езра не е главният А, не значи, че не е шпионирал, оставял бележки, изнудвал и слагал ножчетата там. 1000%20(29).gif

 

Естествено, просто вместо готин злодей, сега е само лайнце. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...