Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Да,проверих мерси.Само за Сиси Дрейк не можах да разбера коя е ,но мерси.Видяхте ли спойлера за епизод 23 ? Дали Спенсър ще умре или пак е на хапове ? :gun_bandana:

cece.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Спонджи винаги е прав.Още не съм гледал епизод 23,но от тийзъра на епизод 24 се разбира,че майката на Али я е заровила жива ,а си е мислила,че е мъртва както ви казах преди седмица :Vishenka_05: Боготворете ме !

Link to comment
Сподели в други сайтове

1743465_10151977422250233_2018771261_n.png

ОФФФ, НЕ МОГА ДА ЧАКААААМ ПОВЕЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!

Епизода ще е уникален, но си мисля, че точно сцената с пистолета ще е финала на сезона и няма да разберем кой е зад маската.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То може и да се види,но всъщност човека,който иска да убие Али може да е различен от А.

А примерно може да иска да тормози само коврите (майката на Али),а съвсем друг човек може да иска да убие Али.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, Господи, как ще доживея до следващата сряда! :helpsmilie:

Изключително интересен и напрегнат епизод. Кой ли се появи в онова помещение накрая? Пейдж? Да ги е проследила?

Много интересен се очертава финалът от показаното. Според мен няма да се разкрие тоя с маската във финалния епизод. Ще го оставят за пети сезон, за съжаление, за да има "глад".

Четох, иначе, че се очертава да има и шести сезон. Ебааси, тва с години не може да се разкрие и се разводнява все повече и все повече. Искам вече да се разкрие 'A'-групичката и да свършва сериала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Офф баси сериала , със сигурност нищо няма да разберем с епизод 24 и ще чакаме до юни месец ... :D :o
Link to comment
Сподели в други сайтове

Офф баси сериала , със сигурност нищо няма да разберем с епизод 24 и ще чакаме до юни месец ... :D :o

Пишат, че ще има голямо разкритие. А и от трейлъра си личи, че Али ще си 'отвори устата'. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен този, който се появява в края на епизод 23 е Ноел Кан. Той е помагал на Али. Иначе не мисля, че епизодът ще свърши как А. си сваля маската. Мисля, че той ще се хвърли от покрива, поне така личи от промото. Бях чел, че епизодът ще завърши как Езра и Ариа са заедно, а Рен застрелва Езра в главата. Не знам доколко е вярно. Иначе точно в края на 23 епизод като дадоха, че някой се обади в полицията в Роуузууд, това е Сиси Дрейк.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Близначката на Сиси е заровена.След като разбрахме как Алисън е била заровена и кой я е пречукал е време да разберем как е умряла близначката в сезон 5 :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че близначката на Сиси е заровена в гроба, а причината да не се е зашумяло около изчезването й е защото родителите й винаги са я крили от обществото, поради проблемите с психиката й. :1000 (33):

-А не може да е г-жа Д защото си е бая едричка женица, а човека който е с черните дрехи въобще не е толкова едър.. някоя тийнейджърка си е :1000 (29):

100% Ноел Кан се появи в края на епизода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайно време е да приключат с цялата история около А. Нали уж сериала щеше да тръгне в нова посока до края на сезона... Просто е ясно какво ще гледаме следващата седмица, тоест това което вече сме гледали вече поне 10 пъти -почти намират А и им се изплъзва. Дано поне разберем какво се е случило с Алисън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕРИ:

 

Еее, този път ме разочарова финалът. Имах много по-големи очаквания. Можеше да бъде малко по-напрегнат епизод. На места ми беше дори скучен. Само последните 5 минути бяха горе-долу добри, но при положение, че Хана държеше пистолет и остави този психопат, който ги преследва от години да се измъкне... Омръзна ми А. винаги да им се измъква под носа. За мен, този финал беше по-слаб дори от финала на терти сезон, защото някак не ми остави това чувство да искам по-бързо да идва следващия епизод, защото знам, че Езра ще оживее.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич и не очаквах реални разкрития, аз си ги знам, че са маймуни сценаристите. :1000 (29):

 

Иначе съм почти сигурна в едно, има само една причина Джесика да защитава предполагаемия убиец на Али, защото е

Джейсън.

Само по тази причина е логично за мен майка да не издере очите на убиеца на детето си-

понеже е другото й дете.

 

Както и да е,

хлопнаха я по главата, така че няма да пее вече.

 

Всички като цяло са леко или повече тъповати. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финала наистина беше зле. Алисън не каза нищо ново, освен това за майка си. В крайна сметка не оневини никого всеки от тези, които изброи е бил достатъчно ядосан за да я убие. Но И аз мисля, че е бил брата на Алисън щом Джесика го е защитила. Колкото до другото момиче мисля, че Мелиса я е блъснала случайно с кола или нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, леле... Знаех си, че няма да ни покажат кой е...

Моментът с Езра бе много силен, но в спойлери съм чел, че ще е жив.

Тва накрая майката на Алисън ли беше?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финала наистина беше зле. Алисън не каза нищо ново, освен това за майка си. В крайна сметка не оневини никого всеки от тези, които изброи е бил достатъчно ядосан за да я убие. Но И аз мисля, че е бил брата на Алисън щом Джесика го е защитила. Колкото до другото момиче мисля, че Мелиса я е блъснала случайно с кола или нещо такова.

 

И аз си мисля същото.Финала беше слаб.Нищо ново не стана.Имат пистолет,а няма да стрелят,да бе да ....

Иначе братът на Алисън се опитва да я убие,а според мен бившия на Мелиса е убил някакво момиче като си е мислил,че е Алисън (Мона също има връзка с това да я объркат) и са погребали нея като Алисън.

Накрая убиха и майката на Алисън явно,за да не каже кой я е убил ... няма що.4 сезона си мълча и изведнъж решиха да я убият точно когато се разбра,че тя знае кой е.

Като гледам май преначертахме половината 5ти сезон и нищо ново не може да се изсмуче от този сериал ... натежава от бозавина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз си мисля същото.Финала беше слаб.Нищо ново не стана.Имат пистолет,а няма да стрелят,да бе да ....

Иначе братът на Алисън се опитва да я убие,а според мен бившия на Мелиса е убил някакво момиче като си е мислил,че е Алисън (Мона също има връзка с това да я объркат) и са погребали нея като Алисън.

Накрая убиха и майката на Алисън явно,за да не каже кой я е убил ... няма що.4 сезона си мълча и изведнъж решиха да я убият точно когато се разбра,че тя знае кой е.

Като гледам май преначертахме половината 5ти сезон и нищо ново не може да се изсмуче от този сериал ... натежава от бозавина.

Не сме сигурни, че майката на Али е мъртва.

М/д туко що сесетих, че имаше един епизод в който показаха как ченгето (не му помня името) се е направило, че убива Алисън пред Джена, тва не го казаха сега

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме сигурни, че майката на Али е мъртва.

М/д туко що сесетих, че имаше един епизод в който показаха как ченгето (не му помня името) се е направило, че убива Алисън пред Джена, тва не го казаха сега

 

Да бе... само я погребаха 1000%20(29).gif

Иначе се замислих,че ще е доста комично,ако наистина стане така,че Езра си изгуби паметта в другия сезон , след като е прострелян в стомаха :roll1: :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...