Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Ебаси уникалния епизод!!! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Много готин стана сериалът напоследък, бееее!!! :helpsmilie:

Не мога да му се накефя, най-накрая развръзка!

Следващият епизод ще е брутален обаче. Ария ще разбере, че Езра......... е A :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аре да идва последния епизод и да почва новия сезон! :1000 (29):

Езра 100% не е А, а по- скоро само А. Има и теории, че е частен детектив. Не знам, но със сигурност не е Главатарят.

Алисън е противна. Мега-противна. И аз, като Ария, я харесвах повече умряла, но пък Саша ПитърсА(да, на последното А е ударението :1000 (29): ) ми е много симпатична.

Интересно ми е и на мен кой е главният A. То много теории има и общо взето за всеки персонаж от сериала. То не беше Ария, Спенсър, бащата на Ария, бащата на Спенсър...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И майката на Ария... :1000 (29): За нея ми беше най- интересно.

 

Накрая ще се окаже някой клошар от улицата, който се възмутил, че не са му дали стотинки. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И майката на Ария... :1000 (29): За нея ми беше най- интересно.

 

Накрая ще се окаже някой клошар от улицата, който се възмутил, че не са му дали стотинки. :1000 (29):

:roll1:

Сега прочетох цялата тема и доста хора са подозирали Езра още от първи сезон. Дано и за Ария е вярно.... би било готино една от главните да се окаже зла! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още от първи сезон четох коментари под торентите, че е Езра. И започнах да мисля в тази посока, затова сега не ми е много интересно, понеже си имах едно наум. Ария я подозирам от първи епизод. Надявам се да са двамата и да играят яко театро. Или да се окаже като в теориите, че има раздвоение на личността. Ако се окаже че е тя, много ще й се радвам на мръсницата. :1000 (29):

Обаче не искам никакви близнаци, все едно латиноамериканска сапунка. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вече съм убеден, че Ариа е -А. След теориите в youtube започнах да я наблюдавам по-внимателно и ми прави впечатление как сценаристите я обличат в някакви шахматни ризи, или преплитащи се черно-бели линии, което символ за раздвоение на личността. Монарх-робините на илюминатите също се свързват с това! Според мен така ще се окаже накрая. Освен това, когато другите момичета обсъждат нещо около -А, Ариа винаги е разсеяна и нищо не казва, а в някой от последните епизоди спомена на Езра за някакво есе, което е писала и първоначално било едно, а после без да се била усетила станало съвсем друго.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вече съм убеден, че Ариа е -А. След теориите в youtube започнах да я наблюдавам по-внимателно и ми прави впечатление как сценаристите я обличат в някакви шахматни ризи, или преплитащи се черно-бели линии, което символ за раздвоение на личността. Монарх-робините на илюминатите също се свързват с това! Според мен така ще се окаже накрая. Освен това, когато другите момичета обсъждат нещо около -А, Ариа винаги е разсеяна и нищо не казва, а в някой от последните епизоди спомена на Езра за някакво есе, което е писала и първоначално било едно, а после без да се била усетила станало съвсем друго.. :1000 (29):

 

Да, аз ви казах..А ми беше любимка, нищо ще мачка яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да е Ария,все пак А щеше да я убие на няколко пъти.

 

Е, то това е за отвличане на вниманието. Щеше да е много подозрително за останалите, ако само Ария никога не е била в смъртна опасност. Наговорила се е с подчинените си, пачата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то това е за отвличане на вниманието. Щеше да е много подозрително за останалите, ако само Ария никога не е била в смъртна опасност. Наговорила се е с подчинените си, пачата. :1000 (29):

 

Не вярвам ! Според мен не е нито една от коврите.Езра е А ,Мона и някой който никой не подозира,а аз мисля,че е гаджето лизбийка на Спенсър (май така се казваше плувкинята).Тя все се появява от някъде,но нищо не знаем за нейния живот и я си спомнете колко злобна беше в първите епизоди. 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам ! Според мен не е нито една от коврите.Езра е А ,Мона и някой който никой не подозира,а аз мисля,че е гаджето лизбийка на Спенсър (май така се казваше плувкинята).Тя все се появява от някъде,но нищо не знаем за нейния живот и я си спомнете колко злобна беше в първите епизоди. 1000%20(30).gif

 

Пейдж. Тя е гадже на Емили.

 

Иначе, не знам. Но за Езра съм сигурна, че не е. Обаче ще видим, най- интересно ще е да е абсолютна изненада. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам ! Според мен не е нито една от коврите.Езра е А ,Мона и някой който никой не подозира,а аз мисля,че е гаджето лизбийка на Спенсър (май така се казваше плувкинята).Тя все се появява от някъде,но нищо не знаем за нейния живот и я си спомнете колко злобна беше в първите епизоди. 1000%20(30).gif

 

Съмнява ме Пейдж да е замесена.

Когато са заснели сцената, в която се разкрива, че "ТОБИ Е А", до последния момент не са знаели дали да бъде той и са снимали дадената сцена три пъти: веднъж с Кейлъб, с Пейдж и с Тоби. Не мисля, че сега биха повторили един от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето,никой не я подозира,идеалната А :gun_bandana: Коврата ми тя

 

Всички бяха убедени, че е тя по едно време и дори говориха с Емили по въпроса. Оказа се, че грешат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредният интересен епизод! С нетърпение чакам всяка сряда, за да гледам ново епизодче.

Ария най-накрая разбра какъв всъщност е Езра. Интересува ме какво ще стане със Спенсър.... майка ѝ май ще я прати някъде, но не спомена къде.

Иначе, да - Мона беше в ЗОО-то, той даже брата на Ария ѝ вика: "Ти пропусна половиния филм" :mf_surrender:

С нетърпение очаквам да дойде следващата сряда. :3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега няма никъде да ходи Спенсър, но... да не издавам спойлери, въпреки, че е качено откъсчето от следващия епизод.

 

Иначе, Езра е постъпил много непочтено спрямо Ария и момичетата. Марлийн Кинг потвърди, че той не е А, но, както се разбра не е и съвсем невинен в цялата история и има още загадки около него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...