Jump to content



Не става ли досадно...от дуети


Препоръчани коментари

Ами говориш ми за въртяни по радия дуети-"Черните очи" продължава да се пуска и поръчва,да не говорим че по участия на Малина или Азис е една от най-исканите песни. Тва е песен която просто няма как да бъде "сезонен" или "годишен" хит,не се излагай.

Е то и на Камелия на учащията яко и поръчват "Забранена зона", но това н еозначава, че е хит до момента. Аз дуетите на Малина и Азис на ретро не съм ги слушал, но ти си спори като имаш желание.

 

 

Давам ти игнор, че и без това цял форум те говори, че си яко тъп!

 

 

Сашо, за Запад комбинациите изглеждат някак си сполучливи, а тук се усеща neshty много по различно. Там наистина го правят за шоу, а тук за популярност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е то и на Камелия на учащията яко и поръчват "Забранена зона", но това н еозначава, че е хит до момента. Аз дуетите на Малина и Азис на ретро не съм ги слушал, но ти си спори като имаш желание.

 

 

 

Давам ти игнор, че и без това цял форум те говори, че си яко тъп!

Сашо, за Запад комбинациите изглеждат някак си сполучливи, а тук се усеща neshty много по различно. Там наистина го правят за шоу, а тук за популярност.

Хоти ли си, Моти ли си, не те знам, обаче и аз ще ти дам игнор, че си супер тъпичко и ограничено мом(и)ченце...

П.С. Цял форум? :roll1: Само в твоите сънища май...

Редактирано от inat
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо, за Запад комбинациите изглеждат някак си сполучливи, а тук се усеща neshty много по различно. Там наистина го правят за шоу, а тук за популярност.

 

Остави ти това за популярността. Питай батко си Еминем щото Риана му е много симпатична ли записва с нея или защото са номер 1 в Билборд сега.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди година хич не ми пукаше за дуетите и не ги харесвах, но тази година има доста добри дуети, а по това което говориш мога да ти кажа, че смотаната криза оказва влияние и за хитовете, виж, че всички песни са като ремикс на една.... :gun_bandana:

След песента на Марата Най-добрият всички започнаха да правят такъв тип песни. Чалгата е точно чалгия в момента.

Ако е така тази песен трябва да е хит на годината,

Елена и Първата-последната беше песента бум на алейлей,след това излязоха още 200 такива

миналата година пък бяха песни тип За да те забравя и Бързо ли говоря...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то и на Камелия на учащията яко и поръчват "Забранена зона", но това н еозначава, че е хит до момента. Аз дуетите на Малина и Азис на ретро не съм ги слушал, но ти си спори като имаш желание.

Но 100% на ретро се скъсват да пускат Мила моя мили мой или Искаш да се върна  :mf_surrender: Черните очи можеш да я чуеш след 4...

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Давам ти игнор, че и без това цял форум те говори, че си яко тъп!

 

Това не променя факта, че мненията са изложени логично. А това какво говори целият форум трябва да е последното нещо, което те вълнува. За теб тук има доста повече информация и то много неадекватно поднесена. Това означава ли, че всеки трябва да те игнорне. Като заключение ще вметна, че съм забелязвам, как се заяждаш с него и като спорът се разгорещи започваш да го питаш от рода неща на "долни кръчми", " бил тъп" и т.н. В последствие той се аргументира и ти започваш с храната отново :1000 (10):

Редактирано от Glamdring
Link to comment
Сподели в други сайтове

След песента на Марата Най-добрият всички започнаха да правят такъв тип песни. Чалгата е точно чалгия в момента.

Ако е така тази песен трябва да е хит на годината,

Елена и Първата-последната беше песента бум на алейлей,след това излязоха още 200 такива

миналата година пък бяха песни тип За да те забравя и Бързо ли говоря...

То вече всички песни са като ремикс на една и съща... Още, Искаш война, Питай ме, Лоша терапия... :mf_surrender:

 

Не се карайте, Не сме безгрешни е най - вървежния дует :Vishenka_05: :cheers: :P

 

http://vbox7.com/play:1a75bbda

В това спор няма!

Редактирано от inat
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хоти ли си, Моти ли си, не те знам, обаче и аз ще ти дам игнор, че си супер тъпичко и ограничено мом(и)ченце...

П.С. Цял форум? :roll1: Само в твоите сънища май...

Съгласна съм с теб!!!Бих добавила и заядлива(заядлив)!!! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не променя факта, че мненията са изложени логично. А това какво говори целият форум трябва да е последното нещо, което те вълнува. За теб тук има доста повече информация и то много неадекватно поднесена. Това означава ли, че всеки трябва да те игнорне. Като заключение ще вметна, че съм забелязвам, как се заяждаш с него и като спорът се разгорещи започваш да го питаш от рода неща на "долни кръчми", " бил тъп" и т.н. В последствие той се аргументира и ти започваш с храната отново :1000 (10):

Човека е психически нестабилен, просто не ми се коментира... По-добре, че се игнорирахме, тъкмо да не го "дразня" излишно, че не е добре за нервите...

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не променя факта, че мненията са изложени логично. А това какво говори целият форум трябва да е последното нещо, което те вълнува. За теб тук има доста повече информация и то много неадекватно поднесена. Това означава ли, че всеки трябва да те игнорне. Като заключение ще вметна, че съм забелязвам, как се заяждаш с него и като спорът се разгорещи започваш да го питаш от рода неща на "долни кръчми", " бил тъп" и т.н. В последствие той се аргументира и ти започваш с храната отново :1000 (10):

Е,че този човек не се закача само с него,а с всички.Много е заядлив,а това не е хубаво!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушайте радио Ултра ;)

Там от старите дуети се пускат Не сме безгрешни и Черните очи, също така на ДС и Руслан, но сравнително по-рядко..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попринцип харесвам дуетите. Но зависи от "двойката".

 

Друг е въпросът, че примерно повечето дуети на Преслава се правят с цел. Не казвам, че са лоши но колкото и да ми е любима лично на мен ми писна от дуети с нея. По-добре да си пее сама :)

Редактирано от Wisdom
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най- великият дует в чалгата си остава "Не сме безгрешни", и "Жените са цветя" го знае всеки също така! На Камелия и Сакис "Искаш да се върна" също слагам в тройката.

 

Какви "Черните очи" бе, то ако е така всеки да набута знайни и незнайни дуети, тази песен тръгна страхотно в началото, но бързо омръзна, сега не би си я пуснал никой. Даже "Не знаеш" сякаш остана повече във времето отколкото тая.

Редактирано от BeSeN_FeN
Link to comment
Сподели в други сайтове

Попринцип харесвам дуетите. Но зависи от "двойката".

 

Друг е въпросът, че примерно повечето дуети на Преслава се правят с цел. Не казвам, че са лоши но колкото и да ми е любима лично на мен ми писна от дуети с нея. По-добре да си пее сама :)

Ами Преслава още отдавна имаше един дует - "Първи в сърцето", страхотна песен, от дебютния му албум е... след това сама каза, че Борис Дали й се е обадил да повторят.

 

За дуетите с Константин е ясно откъде е дошла идеята за първия, а за втория мисля, че доста четохме. 

 

 

Вече единствено за Елена бих повярвала, че е някакво "драпане" от нейна страна, но пък си заслужаваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На всички в мръсната устичка е Песлава :D После елате д ами говорите , че не ви пука за нея :)

 

 

И сега ако ми кажете , че "Пия за тебе" не е станала ХИТ и заради ИМЕТО Преслава ... Вече не ви знам :D Ако го нямаше тоя дует Елена нямаше да има ХИТ ?!

 

Инат : да не ти пука за тоя Хоти , че по скоро той дразни целия форум !

 

А относно топ 3 на дуетите за мен са :

"Черните очи"

"Мила моя , мили мой"

"Не сме безгрешни"

 

Нито Цветята са хубави ,нито на камелия и Сакис !

 

Лично на мен дуетите не с ами писнали ... И мисля , че са в плюс за изпълнителите ... Илиян и Анелия си помогнаха взаимно , Теди и Соня също , Преса и приятелис също , особено Преслава помогна много на Коцьо и Борис за Елена може би взаимно , но за да станат тези песни ХИТове на основата стои името ПРЕСЛАВА ! Тва , че някакви побъркани фенове на Камелия така наречените от мен и Инат "Лизачи" твърдят , че Пресла ае провал не е така !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена беше споменала ,че ще прави дует с Илиян.Така ,че тепърва ще излизат още доста фолк дуети и може би и някое трио.

Елена каза, че отдавна е имала идея за Илиян, но много колежки вече са записвали с него и затова се е отказала засега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена каза, че отдавна е имала идея за Илиян, но много колежки вече са записвали с него и затова се е отказала засега.

Тя и Цвета Янева каза, че го иска и чака .. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Цвета Янева каза, че го иска и чака .. :1000 (29):

Еми след песен на Кости и нови цици кво й трябва на една бързо звездееща чалгарка - дует с успешен певец и сесия за Плейбой. И вече е готова да си пише мемоарите като Гергана и Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм против дуетите и никога няма да съм, защото обичам съвместните проекти на изпълнители, които си пасват. От сега искам да кажа, че за мен лично Елена и Преслава не си пасват така и не успях да ги възприема, макар че песента ми харесва до една степен, но не ми стана любима, че да си я слушам свободно, както е с последната на Преслава, примерно. Най-добрия дует за мен е "Не сме безгрешни". Мечатая си от години за дует между Преслава и ДесиСлава, защото тези гласове трябва да се съединят в един и да се получи това, което мен наистина ще ме взриви, леко пресилено казано от моя страна, но наистина много искам, жалко, че никъде в нета не съм попадала дори на тяхно общо участие, за да се насладя на такъв момент...

Важното е да има различни неща, хубавата песен трябва да се търси, а дуетите никога няма да омръзнат, защото просто са нещо ново, което се харесва на феновете. Нека да има музика, нека да има нови песни и нека да има нов дует за който да си спомняме след години както за дуета на Глория и Азис, няма лошо. Против съм долнопробните текстове и песни, но...няма какво да се прави. За момента това е положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...