Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

не знам дали сте споменавали "Бягство от затвора", но и там има странни неща и няколко пъти казват как всички са безсилни пред тях, даже един от персонажите беше споменал нещо за mind control, ама не помня какво.. в клиповете на Natalia Kills също има някои неща, ама там може и да е просто копиране на Гага

 

Да, Prison Break е един от най-анти илюминатските филми. С изключение само на представянето на ООН като "добри" във филма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

От "Призрачен ездач 2" с Никълас Кейч тръпки ме побиха...

Първата част си беше направо комедия...съмнява ме втората да е по-добра. :mf_surrender:

 

 

Драконе, отново питам - какво да правя, за да съм сигурен, че ям чиста храна и пия чиста вода?

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата част си беше направо комедия...съмнява ме втората да е по-добра. :mf_surrender:

 

 

Драконе, отново питам - какво да правя, за да съм сигурен, че ям чиста храна и пия чиста вода?

 

Подбирай какво да ядеш и какво да пиеш. Най-добре е ти да си отглеждаш и правиш храната. Модерно е да се смееш, че някой си гледа домати, чушки и прави зимнина - лютеница, компоти и има кокошки, но все повече хора започнаха отново да го правят. Било то заради скъпите цени на продуктите, съмнителното качество, нитратите, пестицидите или друго, но аз предпочитам да знам какво ям, от къде е произхода на това което ям и с какво е поливано и как е направено.

 

Естетсвено винаги може да си купиш и нещо от магазина, но да си знаеш, че е наистина качествено. Примерно ние купуваме само една и съща марка сирене или кашкавал защото сме се убедили, че са истински и качествени. Не ям и не пия "продукти" които съдържат аспартам, захарин, всевъзможни емулгатори, стабилизатори, подобрители и други лайна...

 

За водата - все повече хора започнаха да си наливат минерални или изворни води направо от изворите и от чешмичките. А не от магазина. Защото няма как да знаеш в магазина водата в тубата от къде е налята и какво има в нея (освен ако не я подложиш на химичен анализ).

 

И все пак - всичко по-горе изброено от мен е въпрос на избор и на воля и желание.

 

Аз предпочитам да си ям домашна лютеница, да ям домашни яйца от мойта кокошка, да ям домати, краставици, чушки и лук от нашата градина...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подбирай какво да ядеш и какво да пиеш. Най-добре е ти да си отглеждаш и правиш храната. Модерно е да се смееш, че някой си гледа домати, чушки и прави зимнина - лютеница, компоти и има кокошки, но все повече хора започнаха отново да го правят. Било то заради скъпите цени на продуктите, съмнителното качество, нитратите, пестицидите или друго, но аз предпочитам да знам какво ям, от къде е произхода на това което ям и с какво е поливано и как е направено.

 

Естетсвено винаги може да си купиш и нещо от магазина, но да си знаеш, че е наистина качествено. Примерно ние купуваме само една и съща марка сирене или кашкавал защото сме се убедили, че са истински и качествени. Не ям и не пия "продукти" които съдържат аспартам, захарин, всевъзможни емулгатори, стабилизатори, подобрители и други лайна...

 

За водата - все повече хора започнаха да си наливат минерални или изворни води направо от изворите и от чешмичките. А не от магазина. Защото няма как да знаеш в магазина водата в тубата от къде е налята и какво има в нея (освен ако не я подложиш на химичен анализ).

 

И все пак - всичко по-горе изброено от мен е въпрос на избор и на воля и желание.

 

Аз предпочитам да си ям домашна лютеница, да ям домашни яйца от мойта кокошка, да ям домати, краставици, чушки и лук от нашата градина...

Е, аз не съм от тези, които се смеят на подобно нещо, защото го намирам за много готино. За мен също идеално би било да си живея в къща и да си отглеждам неща, както голяма част от моите роднини, които си построиха големи къщи около София, живеят си супер и си отглеждат сами неща.

Да не говорим, че на моята вила (20 къщи селото, 6 човека постоянно) ям най-вкусните плодове, зеленчуци, домашно приготвени сирена, кисели млека и т.н.

Но, въпросът е следния - ако тровят храната, как можем да сме сигурни, че като си купиш семената, за да си посееш домати, те не са генно модифицирани..и също така ако предположим, че хората на село, които ядат собствено производство не са изложени на тровене, защото те не живеят по-дълго, не са видимо по-здрави от тези в града. Имат същите болежки, същите проблеми... СЪщо така, ако теориите за например следите от самолетите са верни...на практика няма как да се защитиш, защото не можеш да си избираш въздуха, който дишаш.

Тоест излиза, че ако всичко това е вярно..каквото и да правиш - не можеш да избягаш.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, аз не съм от тези, които се смеят на подобно нещо, защото го намирам за много готино. За мен също идеално би било да си живея в къща и да си отглеждам неща, както голяма част от моите роднини, които си построиха големи къщи около София, живеят си супер и си отглеждат сами неща.

Да не говорим, че на моята вила (20 къщи селото, 6 човека постоянно) ям най-вкусните плодове, зеленчуци, домашно приготвени сирена, кисели млека и т.н.

Но, въпросът е следния - ако тровят храната, как можем да сме сигурни, че като си купиш семената, за да си посееш домати, те не са генно модифицирани..и също така ако предположим, че хората на село, които ядат собствено производство не са изложени на тровене, защото те не живеят по-дълго, не са видимо по-здрави от тези в града. Имат същите болежки, същите проблеми... СЪщо така, ако теориите за например следите от самолетите са верни...на практика няма как да се защитиш, защото не можеш да си избираш въздуха, който дишаш.

Тоест излиза, че ако всичко това е вярно..каквото и да правиш - не можеш да избягаш.

 

Да и именно заради това милиони хора по света роптаят и се вдигат на шествия и протести - за да бъдат чути, за да отворят очите на останалите хора и изродите които господстват да бъдат спряни! Както се казва - те са 13 семейства, ние сме 7 милиарда...

Link to comment
Сподели в други сайтове

СЪщо така, ако теориите за например следите от самолетите са верни...на практика няма как да се защитиш, защото не можеш да си избираш въздуха, който дишаш.

Какви теории?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

на мен лично са ми интересни онези самолетчета, които доста често пръскат нещо над София, предимно във време когато много малко хора биха ги забелязали и още по-малко биха обърнали внимание. Които правят хиксове в небето и за които никои никога не дава информация, не се предупреждава, а на 112 отговорът е или не "можем да ви дадем информация", "разбирам господине, вие сте поредният които ни съобщава, но на истина нямаме информация какво става", същото положение е и при гражданска защита. Медийният чадър над тях, защо не го отразят, изобщо някой някаква информация има ли

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата част си беше направо комедия...съмнява ме втората да е по-добра. :mf_surrender:

 

 

Ами аз първата част не съм я гледал, съвсем случайно присъствах на кино премиерата. Някакъв див екшън, без особено голям смисъл, и кой знае какви ефекти. Но присъствието на Дявола, жертвоприношенията, кървищата, религиозните центрове, световните лидери и т.н. и т.н. ми дойдоха като цяло малко в повече. Едва ли ще ти хареса, но със сигурност би го нарекъл "илюминатски", колкото и да се противим на тези вятърничави теории...

Link to comment
Сподели в други сайтове

на мен лично са ми интересни онези самолетчета, които доста често пръскат нещо над София, предимно във време когато много малко хора биха ги забелязали и още по-малко биха обърнали внимание. Които правят хиксове в небето и за които никои никога не дава информация, не се предупреждава, а на 112 отговорът е ъили не "можем да ви дадем информация", "разбирам господине, вие сте поредният които ни съобщава, но на истина нямаме информация какво става", същото положение е и при гражданска защита. Медийният чадър над тях, защо не го отразят, изобщо някой някаква информация има ли

 

Chemtrails. Има много информация за тях в Google, YouTube и VBOX.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото чак сега се замислям върху сериала "24" и всичко, което се случва в него. Гледам го за втори път и ето кой диалог ми направи впечатление във втори сезон...

(Джак Бауър говори с американски командос, който има мисия да взриви ядрена бомба в Щатите)

 

Д: Убил си целия взвод, за да не могат да спрат бомбата. Защо?

К: Отговарях за две неща: да се убедя, че бомбата ще избухне и да подхвърля изфабрикувания запис, който обвинява три страни от Близкия Изток в заговор срещу САЩ.

Д: С каква цел?

К: Каква друта, Джак? Да започне война! Крайната цел винаги е била да вкараме САЩ във война с Близкия Изток.

Д: Защо?

К: Не ми казаха, но и нямаше нужда. Тези мъже контролират петрола в Каспийско море. Ако има война техните вложения ще се учетворят най-малко за десетилетие.

Д: На цената на взривяване на ядрена бомба в центъра на Ел Ей?!

К: Позна!

 

 

Не че е нещо особено и невиждано, но е учудващо колко директно си го казват. А и не ви ли напомня на един друг "сценарий" от септември 2001-ва? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото чак сега се замислям върху сериала "24" и всичко, което се случва в него. Гледам го за втори път и ето кой диалог ми направи впечатление във втори сезон...

(Джак Бауър говори с американски командос, който има мисия да взриви ядрена бомба в Щатите)

 

Д: Убил си целия взвод, за да не могат да спрат бомбата. Защо?

К: Отговарях за две неща: да се убедя, че бомбата ще избухне и да подхвърля изфабрикувания запис, който обвинява три страни от Близкия Изток в заговор срещу САЩ.

Д: С каква цел?

К: Каква друта, Джак? Да започне война! Крайната цел винаги е била да вкараме САЩ във война с Близкия Изток.

Д: Защо?

К: Не ми казаха, но и нямаше нужда. Тези мъже контролират петрола в Каспийско море. Ако има война техните вложения ще се учетворят най-малко за десетилетие.

Д: На цената на взривяване на ядрена бомба в центъра на Ел Ей?!

К: Позна!

 

 

Не че е нещо особено и невиждано, но е учудващо колко директно си го казват. А и не ви ли напомня на един друг "сценарий" от септември 2001-ва? :)

 

Преди много ме кефеше "24" като сериал, ама е ебати американската пропаганда - Джак Бауер - супергерой 1000%20(29).gif

 

Иначе има доста такива загатнати теми във филма, доколкото си спомням и аз... Но има и много про-илюминатски...

Link to comment
Сподели в други сайтове

гледайте Горещо ще имате много материал за коментиране...едното е, че Уитни и Джако са ненужни, а Мадона илюминат и е недосегаема

 

Изтървах го, хем ме предупредиха че ще го дават. Има ли някъде където ги качват да се гледат онлайн?

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?feature=playe...;v=yXeV891hmqg#!

 

Не знам дали има нещо илюминатско , но лично на мен ми дойде в повечко тоя клип .

 

Лелее егати ужаса.. то всичко е илюминатско,виж самото име на изпълнителите само.. :helpsmilie:

<h1 id="watch-headline-title">Soul Assassains

 

 

</h1>

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последния епизод на "90210" един от героите изрисува стена на сграда. Рисунката е слънце с дълги лъчи и млади хора, които са се хванали за ръце и скачат нагоре. В центъра на Слънцето стои... око.
Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2011г. в Уганда се откриват находища на нефт

6 месеца по-късно, Америка излиза с KONY :1000 (27):

Някой много чете 9gag ми се струва.,

 

 

 

Драконе, стига три!!!!!!!!!!!!! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой много чете 9gag ми се струва.,

Денонощно съм там :1000 (29):

Иначе е истина. Как така САЩ прояви интерес към страната, след като се откриха нефтените находища

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денонощно съм там :1000 (29):

Иначе е истина. Как така САЩ прояви интерес към страната, след като се откриха нефтените находища

На практика САЩ не са проявили никакъв интерес ;)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...