Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гледайте този филм: С какво ни пръскат от небето

 

youtube?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайте този филм: С какво ни пръскат от небето

 

youtube?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В петък на 16 март 2012 г., Барак Обама подписа изпълнителна заповед, в което се посочва, че президентът има право да конфискува всички вътрешни ресурси на САЩ, включително храна и вода. Също така се посочва, че президентът има право да блокира целия транспорт, енергетика и инфраструктура, в Съединените щати, както и насилствено да вкарва американските граждани в армията.

 

Законът съдържа също така неясни наредби относно "принудителен труд" за целите на националната отбрана.

 

Не стига това, ами и според закона, тези регулации не се прилагат само при извънредни ситуации и време на война. Те се прилага също и в мирно време.

 

NDRP се възползва и от друг закон от 1950 г. и така на практика всяко средство за оцеляването на човека е вече на разположение за конфискация и контрол от президента.

 

Някой май се готвят за трета световна :slapin:

На някой може да му звучи и като NWO

Link to comment
Сподели в други сайтове

В петък на 16 март 2012 г., Барак Обама подписа изпълнителна заповед, в което се посочва, че президентът има право да конфискува всички вътрешни ресурси на САЩ, включително храна и вода. Също така се посочва, че президентът има право да блокира целия транспорт, енергетика и инфраструктура, в Съединените щати, както и насилствено да вкарва американските граждани в армията.

 

Законът съдържа също така неясни наредби относно "принудителен труд" за целите на националната отбрана.

 

Не стига това, ами и според закона, тези регулации не се прилагат само при извънредни ситуации и време на война. Те се прилага също и в мирно време.

 

NDRP се възползва и от друг закон от 1950 г. и така на практика всяко средство за оцеляването на човека е вече на разположение за конфискация и контрол от президента.

 

Някой май се готвят за трета световна :slapin:

На някой може да му звучи и като NWO

 

 

Та това го няма и в така мразената от някои "демократи" Северна Корея :mf_surrender:

 

Ибах тая "демокрация"...

 

Интересно ми е Боби сега какво пак ще измисли :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За разлика от теб, Драконе, току що прочетох въпросния документ подписан на 16-ти март. Намерих дори Закона от 1950 на Хари Труман. Всъщност това страшно описание по-горе няма нищо общо с действителността. Подобни закони има всяка държава, включително и България, защото всяка държава има запад, независимо дали от хора или материали. Всяка държава има военен резерв и закон за него и във всяка държава могат да се национализират ресурси и мобилизират хора в случай на екстремни събития.

Включително и в цитирания закон е описано, че тези дейности се прилагат само в eкстремни ситуации застрашаващи националната сигурност, точно както във всяка една държава.

 

 

ПП: Пък ако си мислиш, че подобни закони няма в обичните ти Северна Корея и Иран...Наивник.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А, защо все още не са взели някакви мерки да спрат информацията, която ние получаваме за тях?

Смисъл, това че ние разбираме все повече и повече за тях не ги ли притеснява?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, защо все още не са взели някакви мерки да спрат информацията, която ние получаваме за тях?

Смисъл, това че ние разбираме все повече и повече за тях не ги ли притеснява?

 

 

А ти откъде знаеш, че те сами не си пускат информацията?

И в крайна сметка - дори някой по новините да излезе да го каже хората пак няма да повярват. Просто всеки мисли как да си плати тока и бензина и на никой не му пука за световни конспирации и лидери на тайни общества. Те на това и разчитат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти откъде знаеш, че те сами не си пускат информацията?

И в крайна сметка - дори някой по новините да излезе да го каже хората пак няма да повярват. Просто всеки мисли как да си плати тока и бензина и на никой не му пука за световни конспирации и лидери на тайни общества. Те на това и разчитат.

 

Това съм се питал и аз, между другото.. :D

Тука да каже Дракона, дето ни пуска толкова линкове и т.н. Щом толкова ни влиаят тея символи в клипове, реклами и т.н., защо ни ги показва?!? :D

Половината неща нямаше да ги видя ако не бяха в тази тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.parallelreality-bg.com/index.ph...1-16-49-00.html

Който иска да прочете тази статия... аз съм в тотален ШОК!Мислих,че нищо вече не може да ме изненада.. :XXXXXXX

Не мога да коментирам сега дори.

„Монарх” в поп-културата

 

Ако първоначално ви е трудно да смелите всичката тази информация, но усещате, че има нещо вярно в нея, поне на първо време запомнете нещо, което трябва да се превърне в отправна точка, когато мислите за съвременната поп-култура. Всеки, който е международно популярен трябва да бъде програмиран роб по необходимост, защото илюминати не могат да си позволят някой в подобна позиция да говори свободно. Просто не могат. Защото тези хора стават модели за подражание на целия свят. Те имат влияние и могат да променят неща. Затова те трябва да са под контрол – защото те са оръжие. По тази причина, те стават икони не само за цялото земно кълбо, но и за други Монарх-роби в определената категория, които биват моделирани според програмирането на иконите. Мерилин Монро е една такава личност. Тя е първият широко известен и публичен човек от програмата Монарх след Кенди Джоунс. Поради този факт, други роби, след нейното време, са програмирани със самоличности на Мерилин. Нейното лице, име и стил служат като активиращ спусък.

 

 

12

 

Монарх-робинята Мегън Фокс с татуировка на Мерилин Монро, която впоследствие се опитва да махне

 

 

 

13

 

Кристина Агилера с програмиране тип Мерилин Монро и още много други, които можете да видите тук

 

 

 

Докато пишех този материал пък попаднах на новина, че в Чикаго се открива 8-метрова статуя на Мерелин Монро!

 

 

 

14

 

 

 

Образи подобни на нея постоянно се re-imprint-ват на масово ниво, за да преутвърждават програмирането на робите от Монарх. Ще забележите как тези програмиращи икони се тиражират като образи, много след смъртта им. По този и други начини, постепенно ще започнете да ги разпознавате.

 

Всички известни актьори и актриси в Холивуд са фрагментирани. Точно по тази причина са толкова добри в професията си – защото много често, те превключват в алтернативна предпрограмирана самоличност предназначена за специалната роля. Знаете, че тези хора не играят, а изживяват ролята и са дълбоко погълнати от нея. Много от тях не могат да излязат от образ дълго след това, точно защото това е програмирана самоличност, а не ментално състояние, което се извиква волево по време на снимки. Други пък имат специална линия на проявление, която следват строго. Например прави впечатление, че Никълъс Кейдж открай време участва във филми предимно с окултен сюжет. Отделно, всички големи холивудски сценарии се пишат от ключови хора от системата на илюминати, които са на практика програмирани хора. Това означава, че те насищат сценариите със собствен, окултен смисъл, чийто символизъм разбират предимно те. Отделно аз лично знам, че преди премиерите на големите филми, се правят големи церемонии и ритуали, които да закотвят мисловния модел зад символизма на даден филм. После той се прожектира пред публика, която служи като необходимото междинно ниво, чрез което този смисъл да бъде загнезден в трето измерение. Датите за една премиера са много добре астрологично преценени в зависимост от търсения ефект. Тъй че лицата, които се водят за създатели са в най-добрия случай програмирани послушковци, които са вложили смисъла, който техните програматори искат. Много често лицата във финалните надписи са просто параван за истинските екипи на правителството, които са отговорни за много от идеите (особено във фантастичните филми) и начина на изпълнение.

 

Ще повторя – всеки един, който е глобално известен и е постоянно по медиите е там с причина. Забравете за всички документални филми, които се опитват да ви убедят, че тези хора са били „обикновени” или „никои” преди да станат известни. Те не само че много често са потомствени роби и не произхождат от случайни фамилии, но и тяхната роля занапред бива определена при самото им раждане. Това е начина, по който илюминати мислят. В перспектива. Те се опитват да ви убедят, че „всеки може да стане звезда”. Това не е така. Хвърлят се обаче милиони в този вид пропаганда, защото те искат да разпространят този мисловен модел. Те ви карат да искате да бъдете звезди – да бъде като тях, да имате техния живот. А какви са звездите? Те са Монарх-роби, без всякаква воля. Т.е. какво е уравнението, което имаме тук? Вие искате доброволно да сте роби с разбит живот. Те искат да уеднаквят световният мисловен модел, за да могат да го контролират. Ето така се създава обособяване – като ви накарат сами да искате да бъдете нещо, което не сте. Да отдадете доброволно своята лична свобода и да искате да станете роб. Те проектират намерение. Това е тяхната магия, с това е свързана и част от техните ритуали.

 

В момента е много популярно звездите да си имат алтер-егота. Това се възприема като игра от техните фенове, но е всичко друго освен игра. Това са техни програмирани самоличности, които съзнателно излизат на повърхността по някаква причина (което се позволява от техните хендлъри).

 

Бионсе например излезе и каза, че има алтер-его, което се казва Саша Фиърс.

 

 

Разбира се всичко е на ниво „иху-аху”, голяма забава, няма що. Ако някой друг говореше по този начин, щеше да бъде моментално хоспитализиран. Но не, това е Бионсе, wow! Това не само, че не е възприемано за странно, то е иновационно и модерно. Точно така – ключовата дума тук е модерно! И ето, че скоро това също ще стане модел за подражание, създавайки условия за една programming-култура, която ще обслужва определени цели и с всяка стъпка ще ни доближава до извънземния мисловен модел. Ето за подобни цели служат тези хора на илюминати. Те са т.нар. „програмиращи икони”. Бритни Спиърс обръсна главата си – всички нейни фенове я последваха. Мадона обяви, че се занимава с кабала – феновете й започнаха да се интересуват от еврейски мистицизъм. Говоря точно за такива неща. На практика илюминати могат да имат поведенчески контрол над огромна част от населението, контролирайки техните идоли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Широко разпространена реакция в интернет е, да се мразят програмираните звезди защото служат на Тъмнината. Не забравяйте обаче, че дори да са виновни сами за съдбата си, тези хора си остават жертви, които отказват да поемат отговорност за случващото им се. Те нямат съзнателно отношение към това, което правят, защото са подвластни на Тъмната страна. Истинските виновници стоят зад тях. Ако отидем още отвъд това, те нямаше да съществуват ако масата от хора на планетата нямаха нужда от това. Публично известна тайна е, че човека търси на кой да отдаде собствената си сила. Да, Тъмнината е там и манипулира чрез поп-културата. Но вие сте тези, които решавате дали да бъдете пленени от тази постановка или не. Вие сте точно толкова „виновни“, колкото и тях. Евентуално един ден ще спрете изцяло да мислите по този начин и ще видите, че всичко е неутрално преживяване.
Link to comment
Сподели в други сайтове

65.jpg :o

Илюминати в своята параноична обвързаност с номерологията и числото 11 вярват, че тяхната agenda относно установяването на НСР трябва да продължи 11 години и 111 дни (от 11 септемри 2001 г.), което като краен резултат съвпада с прочутият край на календара на маите – 21.12.2012 г. Защото атентатът на 11-ти, който се провежда в Ню Йорк, се случва не само в първата година от новия милениум, но е и на 11 години разстояние от 2012 г. – крайната дата за осъществяването на НСР. Всичко е свързано и те ще използват страхът под която и да е от неговите форми, включително Холивуд.

Самата изкуствено преекспонирана дата 21.12.2012 г. дава 11 (2 + 1 + 1 + 2 + 2 + 0 + 1 + 2 = 11) – т.е. прехвалената година на „новото начало” е под знака на 11, а не на 12.

СПУКАНА НИ Е РАБОТАТА!

Тъмните Кули

 

Снимката по-долу е много интересна и хваща две призрачни сенки на мястото, където някога са стояли двата небостъргача. Тя е направена от група туристи ирландци и от това, което може да се види, фотографията е истинска. Навярно забелязвате от включените дата и час, както и от светлините на колите и рекламите, че снимката е правена при здрачаване. Традиционно, надвечер, в късните часове на следобеда, точно когато светлината и мрака започват да преливат едно в друго, границите между световете са най-тънки.

34.jpg

Логичният въпрос е – какво може да бъде това?

 

Изключвам оптичен ефект поради металогиката и начина на мислене в този сайт. Формациите са твърде правилни.

 

Остават няколко главни възможности и много техни вариации, като няма да се спирам поотделно на всяка от тях.

 

Може да са фантомно образувание формирано на база колективно съзнание и спомен за това какво е имало някога там. Все пак всяко нещо от такава значимост и с такъв край засмуква в себе си огромна енергия, която подхранва самата му структура като чисто фантомна формация. Не само живите същества имат такива фантомни остатъци (откъсната част от листо дава енергиен отпечатък на цялостната си структура, а човек с ампутирана ръка все още усеща енергийната матрица на ръката си, която макар физически да липсва, все още съществува като шаблон, докато не се разсее с времето), но и много постройки, особено от окултен и ритуален характер, какъвто е случаят със СТЦ.

 

Може да е imprint от магическия ритуал, който така или иначе се е разиграл там и това да е част от целта на лицата отговорни зад всичко това.

 

От друга страна, тъй като вече обсъдихме теорията за междуизмерния портал, сенките могат да са резултат от периодичното отваряне на този портал по часовете около здрачаване или т. нар. „часове на вещиците”. В този случай тъмните сенки, не са никакви сенки, а преходни области, където процент от светлината в нашия свят „изтича” и се абсорбира от друго (навярно съседно) измерение.

 

Друга възможност в тази посока е, при изтъняването на реалностите да виждаме енергийните контури на небостъргачите от другата страна, където те никога не са били разрушавани, точно както във „Fringe”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.parallelreality-bg.com/index.ph...1-16-49-00.html

Който иска да прочете тази статия... аз съм в тотален ШОК!Мислих,че нищо вече не може да ме изненада.. :XXXXXXX

Не мога да коментирам сега дори.

 

Дам много интересна статия. Доста от нещата ги знам, други много научавам за първи път.

 

Статията е много интересна но много дълга тежка за четене и разбиране и затова препоръчвам (а и нейният автор също) да не се чете на един път.

 

Аз прочетох сега горе-долу половината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я прочетох цялата наведнъж и цял ден ми е като във филм... твърде много информация приех,а и още статии прочетох от същия сайт!

Наистина ако ще я чете някой,да чете по малко..

P.S Грешно ли съм разбрал,или на 21.12.2012 окончателно ще настъпи НСР? Или поне такъв е плана де..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я прочетох цялата наведнъж и цял ден ми е като във филм... твърде много информация приех,а и още статии прочетох от същия сайт!

Наистина ако ще я чете някой,да чете по малко..

P.S Грешно ли съм разбрал,или на 21.12.2012 окончателно ще настъпи НСР? Или поне такъв е плана де..

 

Да така пише1000%20(27).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много лоша работа.. в крайна сметка се оказва,че звездите не са виновни,те са под някакъв контрол,който не им е налаган по особено приятен начин.

Сега вече съм сигурен,че и нашата Андреа е от тия.. стана международна звИздЪ,личи си през годините как се промени.

Четох толкова много,че в момента чак не знам какво да коментирам :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tanya доброто побеждава само във филмите на Дисни и повечето приказки :)

Реалността е различна,хората са (сме) с тотално промити мозъци,злото постига целта си.. както виждаш нищо не може да го спре,то продължава,продължава и не се знае до къде изобщо ще стигне,и въобще има ли граница. :(

Аз и ти може до някаква степен да сме се спасили от цялата схема на илюминатите,но мнозинството не се е.. и ми става все по-жалко от този факт.Дори и да им представиш доказателства и факти,те не вярват в тези неща и още по лошото е,че не вярват и в Бог!Това само доказва,че злото постига целта си,хем не вярват в него,хем не вярват и в Бог. :(

Отвратителна работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента се опитвам да погледна на темата като страничен наблюдател, вместо като човек, който е част от всичко това... и всичко е толкова нелепо, смешно, жалко. Нелепо е, защото Бог ни е дал всичко, искайки от нас само да живеем праведно, а ние вървим единствено срещу себе си. Смешно е защото сме просто хора и няма как с нашите малки мозъци да разберем великите планове на Бог и да знаем, че всичко се случва поради някаква причина, но е нормално да се опитваме да знаем.

Вчера почетох малко от Библията, в нея има отговори на всички въпроси, много повече отговори, отколкото в интернет има по темата за илюминати и тем подобни,които са един много голям опит да отклонят хората от пътя, по който трябва да вървят. Много време от ежедневието ми отиде в това да се притеснявам по въпросите, които сме споменавали в тая тема, в момента се интересувам само до такава степен, че да знам докъде е стигнала човешката слабохарактерност, за да се поддадеш на тъмните сили.

Има зло, но има и добро, край на света няма да има, но ще се случват много други неща, които ще са следствие от борбата между тези два фактора.

Вярвам, че всички знаете кое от тях винаги побеждава :) Христос Воскресе!

Амин!

 

Наистина възкресе :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес бях в едно село близо до Пловдив-Храбрино.Там има няколко много интересни местенца.Първото е един много стар параклис на св. Георги.Другото нещо,което е супер интересно е една църквичка на един хълм,а точно до нея комунистически паметник.Много странно.Третото нещо,което днес ми направи...голямо впечатление е още една църква,която в центъра на иконостаса си имаше пирамида с око и излизащи от пирамидата лъчи.И няма как да се пропусне защото е точно между иконите на Дева Мария и Исус.Над пирамидата имаше още една картина,която беше суппппер странна и честно казано не знам какво би правила в църква.Череп с кости о.О.Църквата между другото е на над 160 години.Попитахме жената,която отговаря за нещата там и тя каза,че не знае кой е направил иконостаса,но знае,че откакто е направен не е пипан,така че и картината,и пирамидата са част от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес бях в едно село близо до Пловдив-Храбрино.Там има няколко много интересни местенца.Първото е един много стар параклис на св. Георги.Другото нещо,което е супер интересно е една църквичка на един хълм,а точно до нея комунистически паметник.Много странно.Третото нещо,което днес ми направи...голямо впечатление е още една църква,която в центъра на иконостаса си имаше пирамида с око и излизащи от пирамидата лъчи.И няма как да се пропусне защото е точно между иконите на Дева Мария и Исус.Над пирамидата имаше още една картина,която беше суппппер странна и честно казано не знам какво би правила в църква.Череп с кости о.О.Църквата между другото е на над 160 години.Попитахме жената,която отговаря за нещата там и тя каза,че не знае кой е направил иконостаса,но знае,че откакто е направен не е пипан,така че и картината,и пирамидата са част от него.

 

:helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: Егати ужаса! :X

Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: Егати ужаса! :X

Направо най-лошото :1000 (10):

Съгласен съм отчасти с мнението на момичето по-горе.Имаме всички толкова малко време.По-добре бъдете щастливи,мислете позитивно и показвайте чувствата си на близките си хора,вместо да хабите ценно време в мислене за теории на конспирациите и за тайни общества. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: Егати ужаса! :X
Чак пък ужас... 1000%20(29).gif Но ако не бях чел тази тема пирамидата никакво впечатление не би ми направила.Картината-да.Беше супер странна и не на място.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо най-лошото :1000 (10):

Съгласен съм отчасти с мнението на момичето по-горе.Имаме всички толкова малко време.По-добре бъдете щастливи,мислете позитивно и показвайте чувствата си на близките си хора,вместо да хабите ценно време в мислене за теории на конспирациите и за тайни общества. :1000 (30):

 

О,то т'ва най-лесно ;) Затваряй си очите и хоп,всичко розово и красиво :D

Някой да е казал,че като се интересувам от тези неща не обръщам внимание на близките си и не ги обичам?

Чак пък ужас... Но ако не бях чел тази тема пирамидата никакво впечатление не би ми направила.Картината-да.Беше супер странна и не на място.

 

Пирамидата не е нищо,то и Катето си има пирамида на входа на къщата.. ама черепа в църква леле :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...