Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

Сега един приятел ми прати тоя клип. Не знам нов ли е, къв е, но честно казано е много странен...

 

Не знам прозрение ли е наистина това, некъв бунт от нейна страна вече ли е или всичко е един рекламен трик...

 

Вижте за кво говоря:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сега един приятел ми прати тоя клип. Не знам нов ли е, къв е, но честно казано е много странен...

 

Не знам прозрение ли е наистина това, некъв бунт от нейна страна вече ли е или всичко е един рекламен трик...

 

Вижте за кво говоря:

 

Точно това и аз си мислех. Има доста анти-илюминатски неща - и в клипа, и в песента. Но пък от друга страна:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

Днес гледах този анализ и честно казано се изплаших. Вряно ли е това, което е описано във видеото (чрез насилие да се разцепват съзнанието на частици и само една да се контролира от някой). И изобщо тези "знаменитости" съзнават ли, че са част от илюминати, или са контролирани от други, за да включват символи, backmasking и т.н. в песните и клиповете си? Заинтригувах се - някой по-вещ ако може да ми обясни.

 

А самото видео дава и много интересен смисъл на клипа на Wide Awake - аз си мислех, че е анти-илюминатски - и клипа, и песента, но вече съм склонен да вярвам на по-горе дадения анализ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм много запознат с такива работи, но ми стана интересно и се зачетох. Видях какво има и за Кейти Перри понеже се интересувам повече от нея искам да кажа това с козата, има голямо значение гледната точка.

Аз го виждам като сърце.

9415610ee99144da.png

 

Котката не виждам да има общо с всевиждащото око. И как човек, който си е направил таттоо "Jesus"да е илюминат ?

t17-600x400.jpg

 

PP: Искам да попитам дали "окото на Ра" или още познато като "окото на Хор" има общо с всевиждащото око ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

В новата си песен пеещият като Щилиян 100Кила няколко пъти показва с ръце пирамидата.Пропаганда или просто имитира Джей Зи? :gun_bandana: Възможно ли е да го прави, защото си мисли ,че ако показва илюминатски символи ще го намерят и за благодарност ще го направят световна звезда. :1000 (29): А фъфльото може просто да имитира рапърите и да се прави на американец. :roll1:

Криско и той същата работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драконе мисля ,че ще те заинтригува :)

 

 

http://parallelreality-bg.com/statii/obsti...1-14-16-20.html

 

Статията е адски интересна , а аз се интересувам от езотериката и всеки който го влече това учение ще муе интересна ... та в самата статия има отговори на доста неща които сме обсъждали тук , а и които не ... просто е интересна . На всичкото отгоре въпросния "просветен" (илюминат) е българин и разкрива част от схемата им ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драконе мисля ,че ще те заинтригува :)

 

 

http://parallelreality-bg.com/statii/obsti...1-14-16-20.html

 

Статията е адски интересна , а аз се интересувам от езотериката и всеки който го влече това учение ще муе интересна ... та в самата статия има отговори на доста неща които сме обсъждали тук , а и които не ... просто е интересна . На всичкото отгоре въпросния "просветен" (илюминат) е българин и разкрива част от схемата им ..

 

Мерси много, Сашо. Прочетох го на един дъх. Благодаря за споделянето. Информацията беше важна за мен 1000%20(30).gif1000%20(30).gif

 

п.с. До колкото разбрах той НЕ Е илюминат - и дори го обяснява на няколко пъти. И форумът не е български, а английски. Някъде пишеше че бърка думи защото английският не му е майчин език, а отдолу под линка пише Превод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси много, Сашо. Прочетох го на един дъх. Благодаря за споделянето. Информацията беше важна за мен 1000%20(30).gif1000%20(30).gif

 

п.с. До колкото разбрах той НЕ Е илюминат - и дори го обяснява на няколко пъти. И форумът не е български, а английски. Някъде пишеше че бърка думи защото английският не му е майчин език, а отдолу под линка пише Превод.

Аз едвам осмислих инфото което е писнал , явно с няква цел .. и до колкото асимилирах от прочетеното човекът е на едно друго ниво , само по написаното ми става ясно , толкова ясни и точни неща казва , и същевременно ти дават отоговр до някъде .. а другото което остава загадка , те човърка . Езотерията е уникална наука , възглед .. винаги са ме влечали източните науки .. и както се разбира от написаното тея хора общуват на едно високо ниво с някви сили , които явно една шепа хора установяват контакт с тях . Да не говорим ,че това дето го каза че всичко ни се снася по-малко , а ние от там нататък сами решаваме как да го използваме .. не знам , аз много се обърках от написаното .. но съм сигурен че това е истина , и че въпросния човек ее точно от тея за които говорим .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз едвам осмислих инфото което е писнал , явно с няква цел .. и до колкото асимилирах от прочетеното човекът е на едно друго ниво , само по написаното ми става ясно , толкова ясни и точни неща казва , и същевременно ти дават отоговр до някъде .. а другото което остава загадка , те човърка . Езотерията е уникална наука , възглед .. винаги са ме влечали източните науки .. и както се разбира от написаното тея хора общуват на едно високо ниво с някви сили , които явно една шепа хора установяват контакт с тях . Да не говорим ,че това дето го каза че всичко ни се снася по-малко , а ние от там нататък сами решаваме как да го използваме .. не знам , аз много се обърках от написаното .. но съм сигурен че това е истина , и че въпросния човек ее точно от тея за които говорим .

 

Да и аз ще имам нужда да го прочета поне още един път. Много от нещата за които говори съм склонен да вярвам. За други ми е трудно и интуицията ми подсказва да не се доверявам. Но като цяло мисля, че е много полезна информация.

 

Аз съвсем на подсъзнателно ниво, без да знаех тия неща за които той говори съм започнал да мисля, да действам и въобще да живея по съвсем различен начин от известно време насам.

 

Винаги съм вярвал, че имаме мисия тук и че трябва да я изпълним за да отидем някъде където е по-хубаво. Винаги съм знаел, че Земята не е "хубавото" място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много общи приказки ми се стори тоя текст, със сигурност не го прочетох целия и не особено задълбочено, но ме заболя главата от глупости.. :1000 (29): Заключението какво е? Че нищо от това, което ни се струва, че знаем, не е такова, каквото си мислим... Това и аз можех да го напиша.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заключението какво е? Че нищо от това, което ни се струва, че знаем, не е такова, каквото си мислим... Това и аз можех да го напиша.

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif Или да го чуеш в "Изгубени"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много общи приказки ми се стори тоя текст, със сигурност не го прочетох целия и не особено задълбочено, но ме заболя главата от глупости.. :1000 (29): Заключението какво е? Че нищо от това, което ни се струва, че знаем, не е такова, каквото си мислим... Това и аз можех да го напиша.

И при мен горе-долу така се получи. Преди съм чел статии на езотерична тематика, някои наистина са пленителни и те карат да се позамислиш. Това определено не ме грабна, даже не успя и да ме заинтригува толкова, че да го изчета изчерпателно. Но определено нищо не се случва без причина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и аз ще имам нужда да го прочета поне още един път. Много от нещата за които говори съм склонен да вярвам. За други ми е трудно и интуицията ми подсказва да не се доверявам. Но като цяло мисля, че е много полезна информация.

 

Аз съвсем на подсъзнателно ниво, без да знаех тия неща за които той говори съм започнал да мисля, да действам и въобще да живея по съвсем различен начин от известно време насам.

 

Винаги съм вярвал, че имаме мисия тук и че трябва да я изпълним за да отидем някъде където е по-хубаво. Винаги съм знаел, че Земята не е "хубавото" място.

Земята е затвора ... Трябва да се ъпгрейтнем за да достигнем ..другото ниво :1000 (29): :1000 (29): смешно го казах , но е факт ! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ние знаем за илюминатите,знаем за конспирациите,знаем какво правят те! НО КАКВО ОТ ТОВА?"

 

:1000 (29): Така беше казал един философ,но не знам точно кой беше.. аз мисля,че е прав ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали е пускано..., но :

"Нищо", пуснат отзад-напред, без никакви други намеси. В припева фразите "нищо, нищо..."

при реверсиране мистериозно се трансформират в "плачи, мълчи..."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...