Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

Лол вече дори любимата на Рамания платформа с фейк цифри е окупирана от певици, дебютирали в последните няколко години. Отделно и най-успешната песен за годината към момента е при една такава. Забавно ще е какво ще се измисля скоро, за да се отрича новата генерация в замиращия жанр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, SG каза:

Лол вече дори любимата на Рамания платформа с фейк цифри е окупирана от певици, дебютирали в последните няколко години. Отделно и най-успешната песен за годината към момента е при една такава. Забавно ще е какво ще се измисля скоро, за да се отрича новата генерация в замиращия жанр.

От години славиш новите лигли на жанра и плямпаш за нова генерация и нейните чутовни успехи. Никой не ги спира младите да се развиват, да правят хубави песни - ще се слушат. Кой им е виновен, че в 90% от случаите Алфите пеят недокосващи бози, които сякаш бълват на конвейр през 2-3 месеца? Класацията окупирана, а накрая на годината, като теглим чертата пак старите Галена и Преслава най-успешни...

Младите да създадат нюх към хитове и да не правят компромиси с творчеството, което издават, само и само да има продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Първоначално реших, че грешно съм прочела заглавието и се върнах да прочета пак. 😂😂😂

Tu 4yū neceHma 😅😅😅

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Balkandji1 каза:

От години славиш новите лигли на жанра и плямпаш за нова генерация и нейните чутовни успехи. Никой не ги спира младите да се развиват, да правят хубави песни - ще се слушат. Кой им е виновен, че в 90% от случаите Алфите пеят недокосващи бози, които сякаш бълват на конвейр през 2-3 месеца? Класацията окупирана, а накрая на годината, като теглим чертата пак старите Галена и Преслава най-успешни...

Младите да създадат нюх към хитове и да не правят компромиси с творчеството, което издават, само и само да има продукция.

На мен към днешна дата не ми иде да славя никого в този жанр, защото всичко вече е еднакво и все по-малко хора се интересуват от него. Галена и Преслава са сила заради все още незатихналата инерция от през годините, но по-новото им творчество също като на младите е далеч от върха и с нищо не допринася за събуждането на жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаете ли на кого е канала в ютуб? Оспорва иска за свалянето на клипа от канала на Мира! Мира го съветва да свали продукцията си от Съни Мюзик доброволно за да не му замине канала на кино!🫣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Дай му газ бабе!

 

Трагедия 😳 И 5лв вход са й много за тоя плейбек, който бичи от бая време. Не че на живо все още звучи добре, ма тва е друг въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Трагедия 😳 И 5лв вход са й много за тоя плейбек, който бичи от бая време.

Слава Богу за плейбека, че на живо положението е гротеска. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, GSA каза:

Не знам коя е по-зле на живо в момента: Деса или Галена? Да направим анкета предлагам? 

Няма нужда. Очевидно Галена, въпреки че и двете го раздават много мъжки напоследък, само на нея още не сме и измислили мъжко заглавие. За разлика от Издислав, който изненада всички и от зор да не и викаме баба, стана дядо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТазИ фамилияЪ коятТ съм изгрЪдил с гудинитИ...

Много си изградил да... Сружкааа, Стружкааа, падни малко на земята стига се превъзнася за някой крал на династия.

 

vlcsnap-2024-05-03-22h53m04s9.png

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

На какво ли миришеше ТОАЛЕТНАТА вода на Ивана? На любов? Или да питаме Стояна, дето и наместваше сутиена.. 😁

На какво ли може да мирише Вода от тоалетната на Ивана? Освен на ... нея, още повече знаем забързаното и ежедневие в посока квартални кръчми и прескачането на душа ... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

ТазИ фамилияЪ коятТ съм изгрЪдил с гудинитИ...

Много си изградил да... Сружкааа, Стружкааа, падни малко на земята стига се превъзнася за някой крал на династия.

 

vlcsnap-2024-05-03-22h53m04s9.png

nou/\u4a Ha gego gioHep#uq

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

nou/\u4a Ha gego gioHep#uq

На мен ми мяза на болен от неизлечима болест и облъчен от терапии. Ужасен вид има.

Най-употребяваната дума: КАКТу сЪ казвЪ!x100

САС БУТАНЙЕ НЙ СТАВА вика Тунчерчо.

Тука изивяям :D

Такава мъка да ги слушаш тия трима глупаци, не е истина. Все едно репортер на ьТВ взима интервю от махалата от група роми. Кой колко злато е крАднал.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Дай му газ бабе!

 

Трагедия. Дори да го гледам ми е отвратително. Не знам защо някой би платил и стотинки. По-добре на обикновена дискотека. Деса е на плейбек, поведение-нула. Визия - уф...Потрес. Цялата работа е за пари и точно 0 за музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

На какво ли може да мирише Вода от тоалетната на Ивана? Освен на ... нея, още повече знаем забързаното и ежедневие в посока квартални кръчми и прескачането на душа ... 

 

Какво стана с Ванюша? Имам чувството, че не е пускала песен от началото на Ковид. Брей, тук е била готина.

332751383_530588672538038_82644690462665

Милата прави по 5 участия на месец, което не е зле, ако сметнем че хонорарът й е над 5к.

333023344_586880563317644_63656977643107

Какви са тия обработени снимки :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

 

Малко нелепо е след години да говори с имена на бившите си и да очаква да й се кефят. Но определено е по-симпатична, когато не е пияна. 

Явно бивши алкохолици нЕма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

ga ce Hac/\aguM Ha MegoHocHama

 

Няма такава урочасница. Чак толкова да заложи на строгото, острото в себе си, че да си оскубе веждата с извивка два сантиметра нагоре по различен начин от другата вежда. Вещица недна, ще ми се да я набия. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...