Jump to content



Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 2 часа , meleto каза:

Реално е доста малко 30-40к. За месец е милион. Което я обрича до към 2 милиона общо. Тъй че е категоричен флоп. И Яна е отписана. Дори когато беше в дъното на Ц група и пускаше песнички като Спешно беше по-добре. Реално без Оцко е тотална нула. Колко години издържа? Последен хит - с Биляниш през 2021 и затова повтарят. Преди това "ферари" или каквото беше стана хит. Май е от 2020. Вече 4 години минаха, а тя все така флоп след флоп. Пак ли ще я чакаме 10 години да просперира.

Оф,пак фантасмагории. Последния по-голям хит на Яница е “Съвършенство”,която беше един от първите тик ток трендове. “Купидон” пък си беше сезонно хитче. Първата е от 2022,а втората от 2023,какви 4 години сънуваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Фолк Звездата Дебора коментира дебюта на Дебора от Алфа Мюзик

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , meleto каза:

Изобщо не съм забелязвал тогава. Може би наистина я съдим твърде строго. Все пак е нормално да остарява. Просто хората й се дразнят, защото наложи отслабване с лекарство, което е животоспасяващо за определени хора, прави "разкрасителни" процедури,  а те са с обратен резултат. 

Между другото жабешката уста на Емануела също е в повече, но някак на нея й ходи. 

Преслава също се обезобрази, но при нея май само нос и фасети, и бруталното отслабване я превърнаха в грозница за повечето зрители. Преслава беше еталон за това как се превърна от продавачка в лебед и след това си отряза носа и заприлича на... Майкъл Джексън. 

Милите. Уж голям фурор в Сърбия направиха, та пак увяхнаха на 30к. Ако имаше нова продукция - нямаше да видят и топ 40. Като цяло новите неща се наместват на предни позиции, но не защото са хитове, а защото са премиери. 

Аз се сетих за Тото, не знам защо.

това не са ли само слухове?! не съм забелязъл да са излезли факти, че се боцка с Оземпик и лишава диабетиците от тяхното лекарство, за да е слаба?!

За мен Преслава в момента е най-красива, има абсолютно американско излъчване и в клипове е божествена. На непрофесионални снимки заради светлината обаче на места е леш, на места е Богиня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , asylum каза:

 

 

KoMeHmupaūme, 4e moBa e Haū-ycne6Hama neceH Ha Gürültü, c/\eg gyemume c A3uc u Keba, B YouTube 😅🤣😅🤣😅

Тая наистина ме кефи, заразлика от боклуците след и преди това. Даже съм я спуквал от въртене през 2016-2017-та. Има толкова милиони, защото тръгваше автоматично след мастодонтния клип с над 40 милиона на Не сме безгрешни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Balkandji1 каза:

Вълк е яка, звучи като типичен Глориев хит от например преди 10 или 15-17 години. Вълк, ако беше излезнала през 2010 или 2012 щеше да направи нещо равносилно на днешните 6-7 млн, Глория толкова е загубила от това да не е сред актуалните имена, че сега седи на няма и милион.

Помниш ли Глория през 2010-2013 все успяваше да провре някакъв сезонен хит - я "Пясъчни кули", я фийта с Илиян "Почти непознати", я "Кралица".

Тази песен също привлече интерес към себе си, даже беше хит в тукашната класация. Имаше около 1-2 млн. гледания през 2012, но изтриха клипчето. 1-2 млн в 2012 е равно на 7-8 млн. в 2024.

 

A3 xapecBax moBa

преди 7 часа , meleto каза:

Реално е доста малко 30-40к. За месец е милион. Което я обрича до към 2 милиона общо. Тъй че е категоричен флоп. И Яна е отписана. Дори когато беше в дъното на Ц група и пускаше песнички като Спешно беше по-добре. Реално без Оцко е тотална нула. Колко години издържа? Последен хит - с Биляниш през 2021 и затова повтарят. Преди това "ферари" или каквото беше стана хит. Май е от 2020. Вече 4 години минаха, а тя все така флоп след флоп. Пак ли ще я чакаме 10 години да просперира.

2M He ca Ma/\ko B gHe6Ho BpeMe. Ako be6e mBoq /\iobuMka, 6me6e ga npunaga6 om kef

преди 5 часа , xroflx9 каза:

Оф,пак фантасмагории. Последния по-голям хит на Яница е “Съвършенство”,която беше един от първите тик ток трендове. “Купидон” пък си беше сезонно хитче. Първата е от 2022,а втората от 2023,какви 4 години сънуваш?

MaHu mpo/\oBeme. Tq u Ha B1pme/\e#kama u MoMama Moe cu kapa cnokoūHo. nak e 

 

преди 2 часа , Fast каза:

 

 

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

За мен Преслава в момента е най-красива, има абсолютно американско излъчване и в клипове е божествена. На непрофесионални снимки заради светлината обаче на места е леш, на места е Богиня.

EguHcmBeHama

 

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Тая наистина ме кефи, заразлика от боклуците след и преди това. Даже съм я спуквал от въртене през 2016-2017-та. Има толкова милиони, защото тръгваше автоматично след мастодонтния клип с над 40 милиона на Не сме безгрешни.

Xum y Hac

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

мелето: Яница е Д група, няма пукнат хит от сто години, никаквица и т.н.

Яница току-що обяви 14 УЧАСТИЯ за месец май! Дай боже всеки да е толкова забравен. И престани като папагал да повтаряш, че последния и хит е ''Топ любовник'' защото ''Съвършенство'' беше по-голям такъв. ''Купидон'' също се прие доста добре!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Оф,пак фантасмагории. Последния по-голям хит на Яница е “Съвършенство”,която беше един от първите тик ток трендове. “Купидон” пък си беше сезонно хитче. Първата е от 2022,а втората от 2023,какви 4 години сънуваш?

Уау... съжалявам, забравих тези хитове. Наистина е чудесно, че поне един човек си ги спомня.

преди 34 минути, -A. каза:

мелето: Яница е Д група, няма пукнат хит от сто години, никаквица и т.н.

Яница току-що обяви 14 УЧАСТИЯ за месец май! Дай боже всеки да е толкова забравен. И престани като папагал да повтаряш, че последния и хит е ''Топ любовник'' защото ''Съвършенство'' беше по-голям такъв. ''Купидон'' също се прие доста добре!

Тя и Райна, и Кама, и Малина, имат участия, ама... Зависи от хонорар, отстъпки и т.н. 

Ух, много обичам като откачате. Новите ми любимки са Яница и Галена. Мисля, че ще си пасват за едно дует-флопче. Даже втората ще научи първата как се купуват гледания дългосрочно, а не като нея 3 дни 100к и после във входяща позиция.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Уау... съжалявам, забравих тези хитове. Наистина е чудесно, че поне един човек си ги спомня.

Тя и Райна, и Кама, и Малина, имат участия, ама... Зависи от хонорар, отстъпки и т.н. 

Ух, много обичам като откачате. Новите ми любимки са Яница и Галена. Мисля, че ще си пасват за едно дует-флопче. Даже втората ще научи първата как се купуват гледания дългосрочно, а не като нея 3 дни 100к и после във входяща позиция.

 

nponycHa 3a mpuomo 🙄

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит на деня. Великата ЛУНА, която е само една! Звездите са й просто подметки! 
Всички на крака, мишкиииииииии!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Andrew Cunanan. каза:

този "последен много голям хит от 2007-ма" днес се радва на мизерна гледаемост:

 

Capture.PNG

... и още 1 000 000 от на планета канала.

image.jpeg.09e7f9a8b7e10d036bcf6bf7c4efedf1.jpeg

 

Как бързо времето лети ... за песен на 23 години.

2 377 000

557 000

234 000

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Уау... съжалявам, забравих тези хитове. Наистина е чудесно, че поне един човек си ги спомня.

 

 

Ами като ще тролиш и ще играеш опозиция поне гледай да си фактологически прав. Иначе Яница за 3-4 години в ТОП-а направи много повече от някои изкарвани за топ имена тук. Има един от най-големите самостоятелни хитове за миналото десетилетие,най-големия АВТОРСКИ фолклорен хит от “Бяла роза” насам,който ще я храни доживот,отделно си гледа детето,котката,намерила си е богат мъж. Дреме й на лампиона че 2-3 души,страдащи от липса на работа я иронизират в Рамания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Кое трио? За Джорджио се сещам само като го постнете. Като изгради фенска маса ще го коментирам. 

Оуу, сега пък "като изгради фенска маса". Нали имаш класация за хитове, не забелязваш ли, че Джордан прави трети пореден голям хит. Това вече не е ли фактор? То, ако гледаме кои имат фенски маси, ще ограничим имената до две. Не сме 2004 година, за да има 10 певици с фенска маса. Сега хората консумират хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

Ами като ще тролиш и ще играеш опозиция поне гледай да си фактологически прав. Иначе Яница за 3-4 години в ТОП-а направи много повече от някои изкарвани за топ имена тук. Има един от най-големите самостоятелни хитове за миналото десетилетие,най-големия АВТОРСКИ фолклорен хит от “Бяла роза” насам,който ще я храни доживот,отделно си гледа детето,котката,намерила си е богат мъж. Дреме й на лампиона че 2-3 души,страдащи от липса на работа я иронизират в Рамания.

Бе ти добре ли си, Яница никога не е била в ТОП-а. Това е една второразрядна певица, която миналото десетилетие случи на късмет да направи поредица от средни хитове, които се забелязаха само от върлите потребители на попфолк. Какъв топ, Яница сред обществото е масово неразпознаваема, обикновения българин или не я знае, или би я имал за една от многото. Тия в топа ги канят по предавания и ги излъчват в телевизии, различни от Планета.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Уау... съжалявам, забравих тези хитове. Наистина е чудесно, че поне един човек си ги спомня.

Той остави, това е голяма смешка Яница и хитове да са в едно изречение без "няма" между тях, както тя поставя лампата в междукрачието ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Balkandji1 каза:

Бе ти добре ли си, Яница никога не е била в ТОП-а. Това е една второразрядна певица, която миналото десетилетие случи на късмет да направи поредица от средни хитове, които се забелязаха само от върлите потребители на попфолк. Какъв топ, Яница сред обществото е масово неразпознаваема, обикновения българин или не я знае, или би я имал за една от многото. Тия в топа ги канят по предавания и ги излъчват в телевизии, различни от Планета.

 

И как ще е масово неразпознаваема след като “Мома Яница” е точно хит сред по-възрастния таргет? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

И как ще е масово неразпознаваема след като “Мома Яница” е точно хит сред по-възрастния таргет? 

Селски такъв при това, които слушат народно. И как е разпознаваема при тях? Като певицата на "Мома Яница", а не като певицата на "Върнах ти го". Кариерата й на попфолк изпълнител е силно ограничена до запаления попфолк потребител.

Майка ми, баща ми, брат ми, племенницата ми, приятели на майка ми и баща ми изобщо не знаят коя е Яница. Но всички знаят кои са Преслава и Галена. Това е да си в топа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Селски такъв при това, които слушат народно. И как е разпознаваема при тях? Като певицата на "Мома Яница", а не като певицата на "Върнах ти го". Кариерата й на попфолк изпълнител е силно ограничена до запаления попфолк потребител.

Майка ми, баща ми, брат ми, племенницата ми, приятели на майка ми и баща ми изобщо не знаят коя е Яница. Но всички знаят кои са Преслава и Галена. Това е да си в топа.

 

Какво значение има селски или не? Има ли фолклорен мегахит? Има. Това дали го слушат лелките в София или лелките в Габрово няма значение.

10-20 човека не се представителна извадка от държава с 6 милиона население. Вече казах за по-възрастния таргет,отделно Въртележка също беше много вайръл заради клипа с онзи наркоман Стоян Колев. Все са я понаучили и от там хората.

Иначе да,Яница беше в топ 5 на жените в Пайнер през 2015-2016. А защо не са я канили в други предавания? Може би защото тогава имаше огромна цензура към жанра и бруталното бутане на Тита,Гери Никол и Криско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...