Jump to content


Яница x Биляниш - Сипвай


Препоръчани коментари

Няма да е хит. Толкова се изтърка тази песен, а те даже не са я разчупили по никакъв начин.

Да го бяха направили този кавър миналото лято щеше да има повече файда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сръбската версия стана хит, да.

Предвид, първия БРУТАЛЕН и невероятен дует който ми е любим до днес, тази песен е по-слабата със сигурност! Аранжимента е добре, но самия текст.... - песен за маса или по-скоро за наближаващите балове. Да, де, ама на хората им писна да се пее за гъзари и алкохоли. И аз мисля, че няма да е хит. Жалко, защото самата песен имаше голям шанс. Биляниш се е изложила с текста. Опитала се е да напише това, което беше на мода по времето на 2010 година. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре браво харесва ми.
За оригинала той удари едно високо ниво в тренда и сега е някъде на дъното.
Но явно 2024.г ще бъде годината на кавърите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Marin каза:


Но явно 2024.г ще бъде годината на кавърите...

Предрекох и това отдавна. :D Няма лошо, разбира се, когато песните се уеднаквиха, кавъри в момента са за предпочитане, но с добре написан текст и аранжимент. Второто тук лично на мен не ми допада, слушали сме го. Имах високи очаквания за тази песен. Докато при Стораро се получи, тук също казвам, че няма и жалко, защото харесвам и Яница и Биляниш и като дует ми допадат.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Версията на Теа създаде война между Израел и Палестина, версията на Яни и Биляниш между кои държави ще образува военен конфликт?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Версията на Теа създаде война между Израел и Палестина, версията на Яни и Биляниш между кои държави ще образува военен конфликт?

Между тези, които не пием и хората, които пият. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Версията на Теа създаде война между Израел и Палестина, версията на Яни и Биляниш между кои държави ще образува военен конфликт?

tops vs bottoms

Link to comment
Сподели в други сайтове

АААААААААААААААААА....

И ВИЕ ЛИ С КАВЪРДИСВАНЕ К*РВИ ТЪПИ....

АМАН БЕЕ НЕКАДЪРНИ ЧАЛГАРКИИИ!!!!

Яница трътлестата Баница и тя си направила профил ауууу... Да ви изяде човек :D

Нашите кавъри с тия малоумни текстове не вървят, аз за това чалгата я слушам само на инструментал без виене и тъпи рецитирания... Сега вече въобще няма да я случшам щото пускат стара музика с нов тъп текст и гадно виене.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина са некадърни. Можеха ли по-банален текст да сложат? Като цяло изтъркана мелодия, въобще не ме впечатли.  Спрях в края на припева. 

Винаги вторият дует е провал. Яница е бита карта отдавна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Версията на Теа създаде война между Израел и Палестина, версията на Яни и Биляниш между кои държави ще образува военен конфликт?

upaH u u3pae/\ - To4Ho cq Ha/\u ce B3puBqBam

M1p3u Me ga q 4yq c/\eg Fuku 😝

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато видиш как при Теа са се постарали за клипа, оригинално заглавие и т.н., и после пуснеш нашия "проект" - чалга в лошия смисъл и като песен, и като клип... Направо да ти стане лошо. Дори на Фики Чипито е по-открояващ се проект от това. На царицата Тони Дачева "Сипвай" от миналата година е по-яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баба и внучка second hand…

Липсват ми яките песни на Яница тип “Вземай задължително”, “Хубаво го запомни”, “В пет ми звънни”,”Въртележката”… какви са тия бози в последно време…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Andrew Cunanan. каза:

Версията на Теа създаде война между Израел и Палестина, версията на Яни и Биляниш между кои държави ще образува военен конфликт?

Зоофилите и деазнам, някви псевдо борци за правата на животните, примерно PETA. В тоя ред на мисли, се надявам да открият родната на Биляниш планета, и дружно да съберат средства и еднопосочно я изпратят до там. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...